Przegląd katalogu
- 35 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 35 wyników
Przeglądaj private school w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 35 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 1,583 opinii i ocen.
“Chodzę od 1 klasy szkoły podstawowej. Zajęcia rozwijają moje umiejętności oraz pomagają w prawdziwej życiowej komunikacji. Nauczyciel z pasją na każdych zajęciach przekazuję istotną wiedzę oraz pokazuje swoje zaangażowanie. Każda lekcja uczy czegoś nowego i nie da się na nich nudzić.”
“Bardzo polecam tę szkołę angielskiego- pełen profesjonalizm! Kompetentni lektorzy, małe grupy, zajęcia z nativ speakerem. Moja córka doskonale przygotowała się z nimi do egzaminu ósmoklasisty, a teraz kontynuuje naukę, by przygotować się do zdobycia certyfikatu. Indywidualne podejście do ucznia i wyjście naprzeciw wszelkim jego potrzebom. Córka chodzi na zajęcia z zapałem i naukę tam traktuje jako przywilej, nie obowiązek. Doskonały kontakt z Panią Właścicielką. Pełna satysfakcja!”
“Od ponad roku uczestniczymy z aktualnie 4 letnim synem w zajęciach. Syn zawsze chętnie chodzi, a efekty nauki zdecydowanie zauważalne. Miła i sympatyczna atmosfera, czego chcieć więcej?”
“Nauka przez zabawę, sympatyczni lektorzy i miła atmosfera, dzieci chętnie chodzą na zajęcia. Techniki pamięci, szybkiego czytania pomagają w nauce szczególnie języków obcych. Polecam!!!”
“Bardzo polecam pana Wojtka, świetny nauczyciel i wspaniały człowiek, bardzo miły, pełen profesjonalizmu, spokojny, wytłumaczy wszystko od a do z. Bardzo polecam korzystania z możliwości kursu u niego.”
“Polecam Roll Masters. Zajęcia z deskorolki prowadzone są super. Trener Kamil Rekin jest mega. Atmosfera na zajęciach bardzo fajna i luźna. Syn uwielbia zajęcia w Roll Masters. Jeszcze raz polecam!”
“Najlepsza szkoła jazdy na świecie, z całego serca polecam każdemu! Wspaniałe, indywidualne i profesjonalne podejście, najlepsi instruktorzy i oczywiście sposób w jaki Pan Maciek prowadzi wykłady - nic dodać nic ująć! Prawko zdane, ale będę tęsknić”
“Z Dorotką nie tylko nauczycie się jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jeździć. Dorota świetnie, także prowadzi część teoretyczną kolokwialnie mówiąc „jak krowie na rowie”. Ja jeszcze polecam pojeździć z Panem Piotrem, jeżeli lubicie jazdy zawsze z humorem i uśmiechem”
“Świetnie miejsce, bardzo miły i profesjonalny personel”
“Przygotowania do pierwszego tańca przebiegły sprawnie i bardzo miło. Pan Krzysztof przygotował układ na nasze siły, był również wsparciem mentalnym. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!”
“Świetna szkoła jazdy! Bardzo dobre podejście do kursanta, przyjemna atmosfera, instruktorzy Pani Agnieszka oraz Pan Paweł w profesjonalny sposób przekazują wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. W tej szkole w zaledwie kilka godzin można nauczyć się więcej niż w niejednej innej podczas całego kursu. Zdecydowanie polecam!!!”
“Świetny żłobek i przedszkole, córka ma za sobą dwa lata żłobka i obecnie zaczyna 3 rok przedszkola.Polecam, menu bardzo urozmaicone, dzieci uczą się jeść wszystkiego, bardzo ciekawy program, dużo się dzieje, częste wyjscia....Co do opini,że dzieci przychodzą chore-bzdura, nie mylmy zwykłego kaszlu i kataru, który ma czesto różne podłoże z chorobą.Bardzo dobry kontakt z kadrą, polecam .”
“W pełni polecam Pana instruktora Dawida. Najlepszy człowiek na jakiego trafiłem. Lekcje są bardzo przyjemne i z zajęć na zajęcia umie się co raz więcej. Pan Dawid ma Dar do nauczania i widać, że robi to z pasją!”
“Od lat zmagałam się z dużymi problemami ze strony kręgosłupa. Pani Monika nie tylko od razu wyprowadziła mnie z bólu, ale także pomogła mi wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o swoje ciało kompleksowo. Dzięki niej mogę na nowo cieszyć się życiem. Pani Monika ma holistyczne podejście i ogromną wiedzę, a sposób w jaki ją przekazuje i uczy poprawnych ruchów jest bardzo prosty i zrozumiały. Jestem niesamowicie wdzięczna i serdecznie wszystkim polecam!”
“Super żłobek. Córeczka z chęcią zostawała każdego dnia. Szczęśliwa, najedzona i wyspana. Kontakt z Paniami bardzo dobry. Rozumiały potrzeby dziecka. Duży i zamknięty plac zabaw, pełno zabawek na dworze (hulajnogi, piłki, sanki zimą) Dziecko bezpieczne i szczęśliwe. Polecam z czystym sumieniem.”
“Polecam biuro tłumaczeń. Dokumenty przygotowane terminowo.”
“Dziękuję za pomoc w przygotowaniu CV, świetny kontakt mailowy z Panią Martyną, która pomogła mi redagować CV. Teraz już wiem że mogę zdobyć wymarzoną pracę. Serdecznie polecam ❤️❤️”
“Z czystym sumieniem polecam szkole Family English Pani Iwonki. Potrafi zachęcić do nauki różnymi formami edukacji i dostosować do każdej osoby zachętę. Dziękuję za naukę i do zobaczenia za rok.”
“Jeżeli chcesz rozpocząć swoją naukę hiszpańskiego, poznać wspaniałych ludzi i spędzić czas w miłej atmosferze to właśnie ta szkoła jest tym miejscem. Z czystym sumieniem POLECAM”
“Bardzo dobra Uczelnia. Nastawiona pod kątem organizacyjnym na studenta - ogłoszenia są zawsze aktualne na stronie dziekanatu. Poziom wysoki (porównywalny z UWM - studiowałem na obu uczelniach). Szkoda, że nie mieli studiów magisterskich, gdy skończyłem licencjat - z tego co wiem to się ostatnio zmieniło. POLECAM TĘ UCZELNIE KAŻDEMU STUDENTOWI.”
“Córcia była w zeszłym roku na półkoloniach w Skool, a w tym roku na półzimowisku i wróciła bardzo zadowolona. Oceniam bardzo pozytywnie :)”
“Super miejsce. Nasze dziecko było zachwycone i z uśmiechem chodziło do przedszkola. Bardzo pomocna i życzliwa kadra wychowwcza.”
“Pomocna kadra, fachowcy, dobry kontakt. Mam wrażenie, że młodzież lubi się tam uczyć, ja korzystam z kursu”
“Miły instruktor, dobre podejście do kursanta.”
“Chodzę do tej szkoły. Nauczyciele są bardzo mili. Oceniam 5/5. Polecam wysłać swoje dzieci o tej szkoły :).”
“Świetne przedszkole, mała czasami nie chce wracać do domu :)”
“Pań Janusz bardzo fajny człowiek. Jak na swoje lata to dobrze uczy. Polecam”
“Szkoła 10/10!!!! przeżyłem 8 lat, było mega!”