Opinie

  1. Natalia Marchalewska ★★★★★

    Świetna atmosfera w klubie, miła obsługa. Szybki dojazd obowodnicą z Olsztyna. Nieważne czy zima czy lato można pograć w tenisa w dobrych warunkach. Polecam serdecznie

  2. Aga Lozinska ★★☆☆☆

    Plus na pewno za miejsce i atmosferę na treningu. Natomiast za to jak potraktowano nas po zakończeniu gry wystawiłabym jedną gwiazdkę. Wykupiliśmy 2 treningi, w tym jeden dziecku (8lat). Po zakończeniu zostaliśmy poinformowani przez panią z recepcji o tym, że musimy dopłacić 200 zł gdyż synek pobrudził kort mączką. Rzeczywiście, nasz błąd, że nie sprawdziliśmy mu obuwia, ale to, jak załatwiono tę sprawę pozostawił duży niesmak: po pierwsze-pani oznajmiła to takim tonem, że poczułam się jak dziecko na dywaniku u dyrektora, mówiąc, "że szef tu przuszedł i był wściekły" jakbyśmy tam specjalnie co najmniej pół kortu zalali sokiem porzeczkowym, a po drugie (i to było w tym wszystkim najgorsze)-zamiast poprosić kogoś z nas na bok, to wszystkie te pretensje oznajmiono przy dziecku, które bardzo to potem przeżywało. Można to było załatwić życzliwiej, tak normalnie-po ludzku, zwłaszcza, że syn po 2 min.zmienił obuwie. Mam nadzieję, że te 200 zł wynagrodziło właścicielowi te niesamowicie ogromne zniszczenia kortu w postaci odcisków dziecięcego buta.

  3. Anna Bryczkowska ★★★★★

    Świetnie miejsce, bardzo miły i profesjonalny personel

  1. Iza K ★☆☆☆☆

    Miejsce bardzo drogie to 80 procent podwyżki. Z 70 zł na na 120xl za godzinę. Korty brudne, nie zadbane. Pełno owadów zdechlych.. Obsługa taka sobie, nie pomocna. Za takie pieniądze to powinno być czyściutko. Myślałam, że będzie to dobre miejsce bo te 70 zł to było w ok, ale 120 zł TO PRZESADA

  2. Michał Wargocki ★☆☆☆☆

    Zdjęcia poglądowe to niesmieszny zart! Korty brudne z zaciekami i popękane. Podczas treningu wybiegł K A R A L U C H. Pani na recepcji niemila, opryskliwa uzyla do mnie slow „Debilu”. Nie polecam nikomu, korty nie warte zlamanego gorsza!!!

  3. Kamil Aleksandrowicz ★★★★★

    Najlepsze miejsce do gry w tenisa w Olsztynie. Wspaniała infrastruktura a do tego miła i profesjonalana obsługa. Klub tenisowy tworzony z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam !!!

  1. Anna Fiedorowicz ★★★★★

    Super miejsce, po rozegraniu debla można wypić pyszna kawkę

  2. Jerzy Gawura ★★★★★

    Super korty. Dostępne codziennie. Bardzo miła obsługa recepcyjna i trenerska. Polecam.

  3. LukBot ★★★★★

    Znakomita jakość kortów, fajne szatnie, widać że ktoś zainwestował duże pieniadze aby stworzyć bardzo dobry klub tenisowy. Miałem przyjemność gry z trenerem Wojtkiem, bardzo przyjemny trening, bardzo dobrze poprowadzony.

  1. Sandra J ★★★★★

    Super miejsce polecamy wszystkim początkującym oraz zaawansowanym graczom tenisa. Nawierzchnia kortów jest genialna. Profesjonalni trenerzy i atmosfera dają energię na kolejne treningi. Zdecydowanie polecamy najlepsze profesjonalne korty tenisowe w regionie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres House of Tennis?

House of Tennis znajduje się przy Sportowej Pasji 5, 10-687 Bartąg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do House of Tennis?

Można skontaktować się z House of Tennis pod numerem +48 694 843 859

Jak można dotrzeć do House of Tennis?

Do House of Tennis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements