Przegląd katalogu
- 232 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 232 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 232 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 170,106 opinii i ocen.
“Wspaniała sałatka z łososiem. Nie, jak w większości restauracji tylko zielenina, mikroskopijne dodatki stanowiące element dekoracji. Sałatka z pizza faktory ma przepyszne i świetnie skomponowane dodatki, do tego boski sos...i ten ciepły chlebek w zestawie. Warta swojej ceny.”
“Jestem w wielkim szoku, ponieważ naprawdę się dużo zmieniło w piramidzie. Kebaby są soczyste i jest w nich dużo sosu. Miesa nie zaluje kucharz. Zmieniło się również menu Naprawdę polecam. Jakościowo jest super!”
“Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i życzliwa. Ogółem wspaniała pizzeria. Polecam.”
“Bardzo dobrej jakości posiłki. Co ciekawe, serwowane na zasadzie wyboru gotowych potraw z bemarów umieszczonych za szklaną ladą. Jedzenie bardo smaczne. Obsługa miła i elastyczna. Wystrój przyjemny i schludny. Duży parking przed lokalem.”
“Moj pobyt w pizzerni był naprawdę udany Jedzenie było pyszne, a pizza miała idealnie chrupiącą skórkę i soczysty srodek. Ceny były bardzo przystępne, a obsługa bardzo miła i szybka. Szczególnie spodobała mi się pizza z dodatkowym serem, była przepyszna Ogólnie oceniam pizzernie na 5/5 gwiazdek, na pewno wrócę tam jeszcze”
“Polecam każdemu kto ma ochotę przekąsić coś pysznego w normalnej cenie. Z natury jestem dość sceptycznie nastawiony do małych gastronomi jednak ten lokal mnie zaskoczył (pozytywnie) . Na potrzeby sesji foto dla map google dostałem zgodę na sfotografowanie procesu wyrabiania tutejszej pizzy. 1 profesjonalnie przygotowane zaplecze kuchenne. Ciasto do pizzy jest wykonywane na miejscu. Nie jest to kupiona mrożonka jak w niektórych sieciówkach. Kucharz z wieloletnim doświadczeniem który na prawdę ogarnia swój fach wie jak doprawić sos :) Zapiekanki również nie są gotowymi mrożonkami. Ręcznie nakładane pieczarki i ser z przyprawami są na prawdę konkurencyjne w jakości. Najlepsze jest to ,że tak pyszne jedzenie można spożyć w tak pięknym zakątku mazur z widokiem na jezioro. Polecam każdemu niedowiarkowi. Oby słoneczna pogoda wam również dopisała !”
“Generalnie super. Burgerek mniam ! Polecam zestaw z frytkami :)”
“Bywam w pizzerii tak średnio z raz na miesiąc bo generalnie jem trochę inaczej. Ale muszę powiedzieć, że pizza sztosik. Ostatnio przyszedłem ze znajomymi i jeszcze do pizzy wzięliśmy udka w panierce. Smaczne. Obsługa bardzo miła. Nawet na moje durnawe dość pytanie ile to ważyło (zapisuję co jem - dieta) Pani właścicielka z cierpliwością starała się dowiedzieć aby zaspokoić moją ciekawość. Polecam knajpkę.”
“Zdecydowanie polecam Rosół, wspaniały smak. Odradzam ryby z patelni, gumowaty mientus, to jest restauracja z mięsem burgery wspaniałe, danie dla dzieci smacznego, będziesz zadowolony z wizyty. Wystrój wnętrza klimatyczny.”
“Smaczna pizza, sosy dobre, obsługa wspaniała. Polecam”
“Polecam serdecznie, zamawiam kilka razy z dostawą, zawsze pyszna.”
“Super miejscówka aby spędzić czas ze znajomymi. Obsługa miła zawsze uśmiechnięta. Jedzenie pycha i dzieci mają czym się zająć :)”
“Pizza przepyszna. Taka jak kiedyś. Najlepsza pepperoni jaką jadłem. Super ciasto. Fajny przytulny lokal. Bardzo miła obsługa. Polecam!”
“Pyszna pizza, plus za kącik dla dzieci.”
“Nie rozumiem tych słabych opinii. Jadłem już wszędzie w tym mieście oraz jestem wielkim fanem pizzy i jest to jedna z najlepszych pizzerii w Olsztynie. Dużo składników, dużo sera i ciekawe kompozycje smaków. Ceny adekwatne. Szczerze polecam”
“Piękne wnętrze. Obsługa świetna. Ale to, co wyróżnia ten lokal, że przyjeżdżamy tu jeść aż z Giżycka, to jedzenie. Przepyszne. Nie zawiedliśmy się jeszcze nigdy, a jesteśmy dość wybredni.Polecam.”
“Świetne składniki, przepyszna pizza! Bardzo miła rozmowa z Panią z obsługi. Dla mnie pizza nr 1 w Olsztynie :)”
“W końcu udało się dotrzeć do kultowego już miejsca kulinarnego na mapie Olsztyna. Przepyszne rolki, które rozpływają się w ustach. Do tego rewelacyjne sosy i mamy przepis na sukces. Co prawda, żeby się najeść to trzeba zjeść 3-4 rolki, a za kwotę ponad 80 zł, to już mamy sowity obiad.”
“Najlepsza obsługa. Bardzo szeroki wybór. Na śniadanka wpadam codziennie”
“Most na rzece Łynie. Malownicze miejsce polecam do spacerow a do tego łączy w przeprawie pieszej Dywity z Likuzami. Z ul Grzybowej w Dywitach wychodzimy na ul Lesnej przy oczyszczalni ścieków.”
“Zestaw sushi Kanzan - przepyszny! Rybka rozpływała się w ustach, na dodatek trafiliśmy na promocję, rolka sushi za 1 grosz, która też była pyszna!!”
“Pyszne pizze i obsłużyli nas 30 min przed zamknięciem, dziękujemy ;) PS czerwonego wina się nie chłodzi :D”
“Śniadanie w hotelu 4 gwiazdkowym powinno być dobre. To było wyjątkowo dobre. Świetna jakość, odpowiednie urozmaicenie, bardzo dobre dania. Zdecydowanie polecam.”
“Lokal na uboczu starówki serwuje najlepsze whiskey sour jakie piłam. Polane od serca z najlepszych produktów. Przemiły i bardzo pomocny Właściciel. W środku dużo miejsca. Czysto. Polecam.”
“Wszystko super. Obsługa mega. Cena adekwatna za jakość. Sushi chyba najlepsze jakie do tej pory jadlam a ciężko jest sprostać moim kubkom smakowym. Polecam!”
“Byłem tam kilka razy i z pewnością jeszcze nie raz wrócę. Czuję się tu jak w domu, a o to przecież chodzi. Jedzenie-mniam palce lizać, czyli jak u mamy ,u babci czy u żony (jak kto woli). Właściciele to fantastycznyni ludzie z pasją. P.S. Zimowe wieczory przy kominku w salonie to przeżycie które warto doświadczyć...no i ten widok za oknem.”
“Żeberka wołowe petarda! Mięciutkie, delikatne po prostu cudo ❤️ Jedliśmy też karkówkę w borowikach i również polecam, przepyszne. Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania na dania w niedzielę przy sporym ruchu ok. 40 min. Warto odwiedzić te miejsce ♥️”
“Jak na niepozorne sushi w małym mieście, to naprawdę dają radę i jakość jedzenia jest wysoka - bardzo smaczne. Do tego miła obsługa i całość w dobrej cenie. Wczoraj zamówiliśmy sporo jedzenia i picia dla 3 osób i za całość zapłaciliśmy 300 zł. Zatem polecam.”