Przegląd katalogu
- 19 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 19 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w Elblągie, Warmińsko-Mazurskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 19 wyników w Elblągie, Warmińsko-Mazurskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 7,967 opinii i ocen.
“Dzięki Pani Swietłanie odkryłam sedno mojego problemu i już wiem co robić żeby czuć się lepiej i prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie. Pani Swietłana jest osobą bardzo empatyczną, ciepłą i profesjonalną, taką, przy której nie czuje się wstydu, by otwarcie mówić o swoich problemach i przeżyciach. Dzięki wizytom i wspólnej pracy wiem, co powinnam zmienić i wdrożyć żeby zmienić swoje życie na lepsze. Z całego serca polecam ❤️”
“Cudowna zupa chrzanowa. Świetne poliki wieprzowe. Bardzo dobry sandacz, smaczna płaska kura. Miła i pomocna obsługa. Polecam ze wszech miar.”
“Pani Wiktoria to świetny człowiek, ale jeszcze lepsza nauczycielka, nauka pierwszego tańca zawsze przebiegała z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły ale także z dobrą dawką humoru dzięki temu dodało nam to więcej luzu i pewności siebie podczas przygotowań, wspaniałe podejście do klienta, serdecznie polecam!”
“Mega fajne miejsce na urodziny dziecka, laserowy paintball był według dzieci najlepszą atrakcją i bardzo fajną gdyż mocno wczuli się w klimat walki. Serdecznie polecam.”
“Delikatny, wyrazisty rosół z pierożkami. California - grillowany łosoś, serek Philadelphia, awokado oraz Futomaki - krewetki gotowane, ogórek, magi, mięta przepyszne. Do tego pierożki z farszem z kaczki super. Szybka realizacja zamówienia, pięknie podane, obsługa miła, sympatyczna i profesjonalna.”
“Byłem na spektaklu "Czaszka z Connemary" i muszę przyznać, że to jedno z najlepszych przedstawień, jakie widziałem ostatnio. Niesamowita dbałość o szczegóły: scenografia, rekwizyty i klimat dopracowane w każdym calu. Aktorzy grali z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu od początku do końca byłem wciągnięty w historię. Jednoznacznie warto było przyjechać z Warszawy, bo teatr w Elblągu naprawdę pozytywnie zaskoczył!”
“To miejsce jest poprostu łał. Byłam tam więc wiem co mówię. Dużo trampolin do skakania, takie trampoliny z działającymi komputerami do grania, wielki basen z piankami i torem przeszkud, takie do wspinania się i miejsce gdzie rodzice mogą odpocząć. Można tam kupić coś do jedzenia i do picia, a jeśli jesteś tam pierwszy raz i niewiesz że trzeba wziąść tam skarpetki antypoślizgowe to możesz je tam kupić. Moim zdaniem to miejsce jest jak najpiękniejszy sen dla dzieci.”
“Bardzo miła i przyjazna obsługa ♡♡♡ jedzenie mega pyszne, szybko podane, zupka z łososiem przepyszna 10/10!”
“„Amore mio to prawdziwa perełka włoskiej kuchni w Elblągu! Przepyszne jedzenie, które smakuje jak w prawdziwej Italii. Niezwykły klimat, który sprawia, że każda wizyta to wyjątkowe doświadczenie. Wszystko dopieszczone w najmniejszych detalach – zarówno pod względem smaku, jak i atmosfery. Widać, że miejsce przechodzi zmiany na lepsze, a te tylko potwierdzają, jak bardzo zależy im na gościach. Zdecydowanie polecam!””
“Fantastyczne miejsce z doskonałą obsługą i świeżymi składnikami, które oferuje wyśmienite sushi. Smaki są autentyczne, atmosfera przyjemna, zdecydowanie polecam!”
“Chciałbym serdecznie podziękować panu Danielowi z Media Expert za wyjątkową obsługę. Jest to pracownik, który naprawdę zna się na swojej pracy i potrafi doradzić w sposób profesjonalny, a jednocześnie zrozumiały. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu szybko znalazłem dokładnie to, czego potrzebowałem. Pan Daniel wykazał się ogromną cierpliwością, kulturą osobistą i chęcią pomocy – czego dziś w sklepach naprawdę brakuje. Z takimi pracownikami zakupy stają się czystą przyjemnością. Gorąco polecam!”
“Wszystko ok, na sklepie jest czysto, duży wybór, obsługa bardzo miła i pomocna.”
“Polecam jedzenie dobre ceny przyzwoite porcja spora problem tylko w komunikacji trzeba mówić bardzo wyraźnie aby nie popełnili błędu. Napewno odwiedzę jeszcze. Na zdjęciu danie numer 47 które polecam najlepiej na ostro”
“Coś pysznego. Spodziewałem się, w sumie nie wiem czego, ale na pewno nie takich smakowitości. Nawet moje dziecko co by tylko nugettsy jadło to ślimaczka wciągnęło bez mrugnięcia okiem. Polecam bo naprawdę warto spróbować.”
“Kupuję buty w Sizzer juz od lat i uważam że sklep godny polecenia. Buty solidnie wykonane nic mi się z nimi nie dzieje. Obsługa w sklepie rewelacja! Bardzo pomocny personel a przede wszystkim bardzo miłe Panie zawsze wyciągną pomocną dłoń w stronę klienta. Polecam ;)”
“Czy sport Direct w Elblągu jest otwarty?”
“Kupuję tutaj buty od lat i nic się z nimi nie działo, dodatkowy plus za miłą obsługę”
“Zawsze jestem zadowolony z zakupów :)”