Opinie

  1. eM zKropeczką ★☆☆☆☆

    31.12.2025 spektakl sylwestrowy... początek miał być o 19, rozpoczęcie nieco później, z powodu pogody, ale nie spodziewałam się końca o 21.15... dwa lata temu przywitanie nowego roku o północy, wspaniała Pani Emilia Krakowska zbudowała sylwestrową atmosferę wchodząc w interakcję z publicznością... teraz wrażenie, że publiczność ma wyjść jak najszybciej, bo aktorom się spieszy na imprezę, widz ma wrażenie, że wycięto przynajmniej jeden akt..fabuła niespójna... w antrakcie lampka szampana, po 20 minutach obsługa zaganiała widzów na widownie... może trzeba się zdecydować czy to ma być wyjątkowy spektakl sylwestrowy czy po prostu spektakl 31 grudnia, za trochę więcej kasy niż zwykle... ogólnie jestem zawiedziona..calość sprawiała wrażenie imprezy zrobionej bez zaangażowania, taniego kuglarstwa na jarmarku, a nie spektaklu teatralnego w tak wyjątkowym dniu, który wymaga należytej, świątecznej oprawy..rozczarowujące...

  2. Ania Anijka ★★★★★

    Naprawdę super miejsce i przemiła obsługa. Zapamiętam wyjście do teatru na bardzo długo. Polecam każdemu ☺️

  3. Vlad Sopot ★★★★★

    Byłem na spektaklu "Czaszka z Connemary" i muszę przyznać, że to jedno z najlepszych przedstawień, jakie widziałem ostatnio. Niesamowita dbałość o szczegóły: scenografia, rekwizyty i klimat dopracowane w każdym calu. Aktorzy grali z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu od początku do końca byłem wciągnięty w historię. Jednoznacznie warto było przyjechać z Warszawy, bo teatr w Elblągu naprawdę pozytywnie zaskoczył!

  1. Jakub Reniec ★★★★★

    Byłem na spektaklu "Jentl". Bardzo mi się podobało. Ciekawa akcja z konkursem na "najlepszego aktora", w którym każdy z widzów ma okazję ocenić aktorów.

  2. Pawel G ★★★★★

    Z punktu widzenia artysty swietna scena, bardzo milo bylo wystepowac w tym teatrze :D z punktu wiedzenia widza scena bardzo dobrze widoczna z kazdego punktu. Polecam i zapraszam :D

  3. Magdalena Podlasz ★★★★★

    Myślę, że warto odwiedzić ten teatr, dosyć ciekawy repertuar. Polecam

  1. Teresa Kostrzewińska ★★★★★

    Teatr przepiękny, duży, wspaniała akustyka. Między rzędami dużo miejsca, można swobodnie ułożyć nogi. Przedstawienie i wykonanie aktorskie rewelacyjne.

  2. Rafał Plichta ★★★★☆

    Fotele średnio wygodne. Organizacja wydarzeń bardzo dobra . Dosyć dużo miejsc parkingowych

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr im. Aleksandra Sewruka?

Teatr im. Aleksandra Sewruka znajduje się przy Teatralna 11, 82-300 Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr im. Aleksandra Sewruka?

Można skontaktować się z Teatr im. Aleksandra Sewruka pod numerem +48 556 419 700

Jak można dotrzeć do Teatr im. Aleksandra Sewruka?

Do Teatr im. Aleksandra Sewruka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements