Przegląd katalogu
- 246 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 246 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 246 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 17,592 opinii i ocen.
“Kwiaty w przystępnej cenie, kompozycje kwiatowe pięknie ułożone-pani ma wyobraźnię i wie o co chodzi klientowi,miła i pomocna obsługa . Polecam.”
“Dobre ceny, piękne kwiaty, miła obsługa, dobra lokalizacja.”
“Chciałabym pochwalić pracownicę Joannę z działu mieszkać w sklepie Obi na ulicy Sikorskiego. Bardzo kompetentna osoba. Potrafi doradzić i idealnie dobrać produkt do potrzeb klienta.”
“Profesjonalnie i miło. Kurier przed dostawą zadzwonił, zapytał, czy obdarowywana osoba jest w domu i przekazał, że zaraz będzie u niej z prezentem. Solenizantka zaskoczona i bardzo zadowolona. Nadawca otrzymuje informację mailową, że kwiaty zostały dostarczone. Myślę, że warto pomyśleć o zamówieniu parę dni wcześniej. Polecam!”
“Wspaniała i szybka obsługa. Duży wybór kwiatów. Polecam serdecznie”
“Szeroki wachlarz asortymentu kwiatowo dekoracyjnego, kupicie tu krzewy ozdobne,kwiaty cięte, doniczkowe,dekoracje na różne okazje.Panie które tu pracują znają się na swojej pracy, przygotowują piękne kompozycje i wiązanki kwiatowe, szczerze polecam”
“Bardzo dobry sklep dużo towaru jest z czego wybierać ,poza tym mili pracownicy szczególnie pani kierownik zawsze pomocna i doradzi w razie potrzeby.Polecam ! Będę częściej odwiedzać bo warto.”
“Obsługa i czas wykonania 5/5. Bardzo dobre poznanie potrzeb klienta. Jakość i dobranie kolorystyczne kwiatów świetne. Bukiet przygotowany na poczet urodzin. Jubilatka zadowolona, a więc praca udana. Polecam KARELLO!”
“Polecam! Piękne kwiaty! Zamawiałam przez pocztę kwiatową, szybko i w fajnej cenie ! ❤️”
“Z całego serca polecam Kwiatowe Centrum. Wykonane dekoracje na ślub i wesele były po prostu przepiękne! Każdy szczegół był dopracowany z ogromnym wyczuciem estetyki i smaku – od bukietu ślubnego, przez dekoracje kościoła, aż po salę weselną. Kwiaty były świeże, pięknie skomponowane i idealnie dopasowane do naszego stylu i kolorystyki. Współpraca z kwiaciarnią to czysta przyjemność – świetny kontakt, elastyczność i pełne zrozumienie naszych oczekiwań. Wszystko zostało wykonane na czas, z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze detale. Z przyjemnością polecam!”
“Bukiet miał wyrażać wdzięczność, podziw i uważam że tak było. Sama kompozycja utrzymywała się stosunkowo długo. Obsługa naprawdę przyjemna.”
“Gorąco polecam. Bukiety śliczne i w przystępnej cenie. Obsługa bez zarzutu. Napewno tutaj wrócę :)”
“Jestem pod mega wrażeniem. Zamówiłam bukiet dla znajomej bezposrednio z kwiaciarni. Mimo, że zamawiałam pierwszy raz z dostawą do domu Pani zorganizowała cala transakcję w blyskawicznym tempie oraz byla bardzo pomocna. Fachowa i bardzo symaptyczna obsługą. Serdecznie polecam., bukiet prześliczny.”
“Fachowa obsługa duży wybór kwiatów. Wiązanki pogrzebowe w 15 min”
“Szczerze polecam kwiaciarnię. Zawsze piękne kwiaty. Bukiety, wiązanki oraz różne kompozycje zawsze piękne i wykonane z gustem. Miła obsługa, zawsze przy zakupie podana "obsługa" kupowanych kwiatów. Szczególnie polecam kompozycje Pani Mirki są zawsze przepiękne.”
“Pani która tworzyła mi bukiet widać że ma rękę do kwiatów. Bardzo miła, pomocna i jest w stanie dobrze doradzić. Polecam z całego serca”
“Miła obsługa. Fachowe doradztwo. Bogaty asortyment. Polecam”
“Na pani Danucie mozna polegac jak na "Zawiszy". Solidna i profesjonalna obsluga za przepieknymi bukietami i kwiatami.”
“Kupuję tu kwiaty od zawsze.Polecam....Moja ulubiona kwiaciarnia.”
“Bukiet zamówiony i dostarczony tego samego dnia. Bardzo spodobał się solenizantce. Kompozycja, świeżość, wszystko ok. Polecam”
“Piękny flower box gotowy w 20min od zamówienia. Osoba obdarowana zachwycona. Dziękuję i polecam!”
“Profesjonalna florystka Śliczne bukiety”
“Polecam kwiaciarnie KAMELIA przemiła obsługa (Pani Monika wspaniale doradzi), świeże kwiaty i wspaniały zmysł do kompozycji florystycznej, a wszystko to w przystępnych cenach. Jestem mega zadowolona wrócę tu na pewno !”
“Bardzo miła obsługa, kwiaciarnia świadczy usługi na wysokim poziomie. Zamawiane kwiaty są zawsze na czas, są świeże, długo stoją. Polecam.”
“Miła obsługa, zamówienia również w porządku”
“Super kwiaciarnia ogromny wybór kwiatów ,miła obsługa pomaga dobrać kwiaty i wspaniałe robią wiązanki ,polecam”
“Super szybka obsługa profesjonalna przede wszystkim kwiaty świeże polecam bardzo”
“Cudowne miejsce! Panie zawsze doradzą w wyborze! Ceny przestępne, jakość kwiatów bardzo dobra! Zawsze jestem zadowolona, wracam za kazdym razem do tego miejsca!”
“Jak najbardziej polecam.obsługa super.”
“Kwiaciarnia na Laszki to wspaniałe miejsce nie tylko ze względu na duży wybór pięknych kwiatów ale też wspaniałe Panie, które tam pracują. Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm i życzliwość”