Przegląd katalogu
- 180 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 180 wyników
Przeglądaj zrobić manicure w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 180 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 8,678 opinii i ocen.
“Odwiedzam to miejsce od ponad 3lat raz na 3-4 tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Maja bardzo sympatyczna dziewczyna zawsze sobie pogadamy”
“Wspaniałe profesjonalne dziewczyny: manicure, pedicure i cudowna, super profesjonalna podolożka :) Jest też stanowisko z brwiami i rzęsami. Zdecydowanie "moje" miejsce.”
“Od kilku miesięcy przychodzę do salonu na paznokcie i ani razu nie zdarzyło mi się żebym wyszła niezadowolona.- bardzo staranne wykonanie. Sandra jest profesjonalną i przemiła osobą. Polecam.”
“Bardzo estetycznie zrobione paznokcie. Miła atmosfera :) Polecam!”
“Polecam - paznokcie zrobione dokładnie i zgodnie ze sztuką, sterylne narzędzia, przyjemne miejsce no i przemiła stylistka :)”
“Super profesjonalizm. Polecam polecam polecam”
“Przyjaźnie, profesjonalnie, zawsze wysoka jakość obslugi i wykonanych zabiegów.”
“Cudowne i piękne miejsce. Właścicielka bardzo dokładna i profesjonalna. Polecam każdemu z czystym sumieniem.”
“Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dokładną, spokojną i kochaną stylistką. Po drugiej wizycie już rezerwuję u niej pazy do końca roku. Sama przyjemność!!!”
“Bardzo Polecam , zawsze jestem bardzo zadowolona. Nie ma lepszych stylistek w Łodzi:)”
“„Niedawno zabrałem mojego futrzanego przyjaciela do tego salonu manicure dla zwierząt i byłem zachwycony poziomem opieki i uwagi, jaką zapewniali. Personel był niesamowicie przyjazny i kompetentny, i poświęcili czas, aby upewnić się, że mojemu zwierzakowi było wygodnie przez cały proces Pazury mojego zwierzaka nie tylko wyglądały fantastycznie, ale po wizycie wydawały się o wiele szczęśliwsze i bardziej zrelaksowane. Gorąco polecam ten salon każdemu, kto szuka najwyższej jakości pielęgnacji dla swojego pupila!"”
“Świetny salon ! Pani Sandra robi piękne paznokcie.”
“Polecam :) paznokcie ładnie robione,starannie i przemiła Pani Martyna,z którą można pogadać na każdy temat.”
“Od jakiegoś czasu szukałam stylistki paznokci z którą zostanę na dłużej ,jestem pewna że to miejsce będę odwiedzać regularnie.Pazurki wykonane dokładnie i w przystępnej cenie .Polecam z czystym sumieniem .”
“Przemiła pani i śliczne paznokcie :) polecam bardzo”