Przegląd katalogu
- 406 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 56% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 406 wyników
Przeglądaj terapeuta w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 406 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 3,442 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera terapeuta z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Bardzo profesjonalna Pani psycholog. Trafiłem do Pani Cecylii przypadkiem ale dzisiaj oceniam, iż lepiej trafić nie mogłem! Po prawie roku uczęszczania na spotkania Pani Cecylia pomogła mi nauczyć się podchodzić w zupełnie nowy dla mnie sposób do spraw,które wcześniej przytłaczały mnie na tyle,iż sam nie potrafiłem ich rozwiązać i wydawały mi się nie do przejścia. Pani Cecylia jest bardzo kulturalną i miłą osobą, która angażuje się w słuchanie i na prawdę potrafi bardzo trafnie dostrzec to czego człowiek w rozsypce nie jest w stanie sam dźwignąć. Jestem Jej bardzo wdzięczny ,bo w dużej mierze dzięki niej udało mi się wyjść z najtrudniejszego do tej pory momentu w moim życiu i polecam każdemu serdecznie tą Panią.”
“Zaciszne miejsce w zabytkowej kamienicy. Wyjątkowy i intymny klimat, idealne miejsce na psychoterapie. Duży parking od ulicy Wólczańskiej. Polecam!”
“Profesjonalista w swojej dziedzinie!”
“Pani Agata jest zdecydowanie godnym polecenia specjalistą. Jest zaangażowana, cierpliwa i empatyczna. Cechuje ją autentyczność, jest responsywna - to nie terapeuta, który będzie w milczeniu robił notatki. W gabinecie panuje ciepła, pełna otwartości atmosfera - to miejsce, w którym można poczuć się bezpiecznie. A co najważniejsze, Pani Agata traktuje pacjenta przede wszystkim jako człowieka, a nie przypadek. Z całego serca polecam.”
“Wszystko ok w pełni profesjonalnie polecam :)”
“"Z całego serca polecam Panią Magdalenę. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc, którą otrzymałem podczas terapii. Pani Magdalena to profesjonalistka, która w pełni angażuje się w swoją pracę. Jej empatia, cierpliwość oraz umiejętność słuchania sprawiają, że czułem się w pełni zrozumiany i bezpieczny. Dzięki jej wsparciu udało mi się przejść przez trudne chwile i odzyskać równowagę psychiczną. Terapia była dla mnie bardzo owocnym doświadczeniem – Pani Magdalena skutecznie pomogła mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i znaleźć rozwiązania, które naprawdę działają. Czułem, że każda sesja była dostosowana do moich potrzeb, a atmosfera w gabinecie była pełna szacunku i zaufania. Jeśli ktoś szuka psychologa, który jest kompetentny, a jednocześnie pełen empatii, to Pani Magdalena jest idealnym wyborem."”
“Pan Krzysztof jest profesjonalistą w każdym aspekcie. Posiada ogrom empatii, doświadczenia i zaangażowania w wykonywanej pracy. Człowiek złoto. Polecam.”
“Wspólnie przeszliśmy roczną terapię podczas której pracowaliśmy nad moim uzależnieniem na tle behawioralnym. Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność jaką czuje. Pani Małgorzata pomogła mi wyrwać się z nałogu z którym walczyłem od 15 lat a który swoje początki miał w okresie dojrzewania . Spokojna, merytoryczna praca nad emocjami, zrozumienie samego siebie i dotarcie do źródeł problemu pozwoliły mi nauczyć się nowego życia. Stało się coś co zawsze wydawało mi się że już nigdy się nie zmieni, że nie dam rady, że taki jestem i tak musi byc. Dotarliśmy do przyczyn problemu, nie maskując go czy stosując doraźne „plastry”. Otrzymał przestrzeń na szczerą, bezpieczną rozmowę w której nigdy nie bałem się mówić tego co czuje. Dziękuję też za to że nigdy nie byłem „popychany”, wszystko działo się w zgodzie z moim tempem pracy. Dziękuję za odebranie poczucia nałogu jako determinującego całego mnie. Cała ta praca wspólną i teraz samodzielna uczyniła mnie takim jakim zawsze chciałem być. Dziękuję.”
“Rzetelna pomoc, dokładne przeprowadzanie badań pod względem gotowości szkolnej. Wyrozumiałość, liczenie się z dobrem dziecka i ze zdaniem rodziców!!! SUPER”
“Bardzo się cieszę, że trafiłam na Ole - zmienila mije życie ♡”
“Pani Aleksandra jest świetnym psychologiem. Słucha, kiedy do niej mówisz i jest zaangażowana w swoją pracę. Poza tym jest sympatyczną osobą. Polecam!”
“Bardzo polecam! Pani Kasia pomogła mi zrozumieć siebie, świetna współpraca, świetna specjalistka.”
“Gorąco polecam :) Wybitny specjalista i bardzo życzliwy człowiek.”
“Terapia dostosowana do potrzeb pacjenta profesjonalne podejście i komfortowa atmosfera”
“Wyrusz w podróż wgłąb siebie z Agnieszką”
“Empatia, zaangażowanie, zrozumienie. Nie byłam pewna czy zaczynać terapię ale zmieniłam zdanie już po 2 wizytach gdzie zostałam wprowadzona jasno i konkretnie ale również z wielkim szacunkiem w proces jaki miał się rozpocząć. Pani Donata się ze mną nie nudziła mimo to cierpliwie słuchała naprowadzała i dawała mi na tacy to co było potrzebne czyli narzędzia do naprawy siebie. Jest to osoba której nie wstydzisz się ani nie krępujesz. Swobodnie możesz wypowiadać się na każdy temat w sposób jaki jest dla ciebie odpowiedni. Mimo młodego wieku w jakim rozpoczęłam ta drogę nigdy nie poczułam się zlekceważona. Wizyty stacjonarne odbywają się w bardzo przyjaznym, czystym, komfortowym miejscu. Przychodząc na wizytę nie tylko rozmawiacie ale otrzymujesz też materiały do domu wskazówki i wiele narzędzi do pracy i przemyśleń. Szczerze mówiąc po każdej wizycie wychodziłam z uśmiechem i poczuciem że robię coś dobrego dla siebie. Na koniec nie spodziewałam się że tyle pracy jest już za nami zapominając wręcz o istnieniu pewnych ograniczeń czy niedogodności jakie występowały przed podjęciem terapii. Nasza droga do zmiany miała odpowiedni początek rozwinięcie jak i zakończenie. Podsumowując współpraca z Panią Donatą to: Profesjonalizm Szacunek Empatia Punktualność Bezpieczeństwo powierzanych informacji Wsparcie Wiedza. Dziękuję i polecam”
“Bardzo kompetentna terapeutka, z dużą wiedzą, empatią i indywidualnym podejściem do każdego problemu. Świetny kontakt z młodzieżą jak i z rodzicami. Dla mnie jedna z najlepszych terapeutek, z jakimi miałam okazję mieć styczność.”
“Mam bardzo pozytywne odczucia po spotkaniach z Panią Klaudią. Pani Klaudia, nakierowała mnie na ścieżki pozwalające skuteczniej zrozumieć swoje zachowania. Indywidualne podejście oraz szczera chęć pomocy.”
“Polecam z całego serca. Wspaniałe miejsce ze znakomitymi specjalistami. Uczęszczałam na trening DBT i psychoterapię. Zdecydowanie najlepsza inwestycja w moim życiu. Dostałam więcej pomocy, niż nawet oczekiwałam i byłam świadoma, że potrzebuję, za co jestem bardzo wdzięczna. Zostałam uzbrojona w bardzo konkretne narzędzia i wiedzę, jak sobie radzić z silnymi emocjami, jak żyć bardziej satysfakcjonujące życie i utrzymywać bardziej autentyczne, zdrowsze relacje. Widzę realną zmianę w sobie i poprawę w różnych obszarach mojego życia. Dużo lepiej rozumiem siebie. Myślę, że gdyby każdy z nas przechodził taki trening(czy terapię) to pewnie nam wszystkim żyłoby się i dogadywało zdecydowanie lepiej. Szkoda, że nie uczą tego w szkole, ale dobrze, że są Panie Ewa Cwalina i Aleksandra Porzycka, które swoją olbrzymią wiedzę i madrość życiową przekazują w ramach swojej praktyki. Dziękuję za empatyczność, autentyczność, nieocenianie, uważność i mnóstwo cennych spostrzeżeń. Szczerze polecam każdemu, niezależnie od problemów z jakimi się boryka, naprawdę warto!”
“Komfortowa atmosfera i super terapeuci”
“Wyjątkowa osoba, super podejście. Polecam uczciwie.”
“Cudna, ciepła i bardzo mądra Pani psycholog :) polecam gorąco”
“Niejednokrotnie polecałem współpracę z Panią Adrianą, zawsze był to strzał w 10! Polecam z pełną odpowiedzialnością. To profesjonalistka w każdym calu!”
“Polecam z całego serca Pani Ania to świetny specjalista, który zmienił moje życie na lepsze.”
“Polecam wszystkim to miejsce. Beata tworzy i pomaga z sercem i zaangażowaniem!”
“Jak masz problem to pogadaj z Arkiem, facet wie co mówi i o czym POLECAM”
“Polecam Panią Agatę, umie słuchać, ale też i doradzić na różnych płaszczyznach. Kopalnia wiedzy i doświadczenia :):)”