Polecam z całego serca. Wspaniałe miejsce ze znakomitymi specjalistami. Uczęszczałam na trening DBT i psychoterapię. Zdecydowanie najlepsza inwestycja w moim życiu. Dostałam więcej pomocy, niż nawet oczekiwałam i byłam świadoma, że potrzebuję, za co jestem bardzo wdzięczna. Zostałam uzbrojona w bardzo konkretne narzędzia i wiedzę, jak sobie radzić z silnymi emocjami, jak żyć bardziej satysfakcjonujące życie i utrzymywać bardziej autentyczne, zdrowsze relacje. Widzę realną zmianę w sobie i poprawę w różnych obszarach mojego życia. Dużo lepiej rozumiem siebie. Myślę, że gdyby każdy z nas przechodził taki trening(czy terapię) to pewnie nam wszystkim żyłoby się i dogadywało zdecydowanie lepiej. Szkoda, że nie uczą tego w szkole, ale dobrze, że są Panie Ewa Cwalina i Aleksandra Porzycka, które swoją olbrzymią wiedzę i madrość życiową przekazują w ramach swojej praktyki. Dziękuję za empatyczność, autentyczność, nieocenianie, uważność i mnóstwo cennych spostrzeżeń. Szczerze polecam każdemu, niezależnie od problemów z jakimi się boryka, naprawdę warto!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra S ★★★★★
-
A (A) ★★★★★
Polecam z całego serca. Wspaniałe miejsce ze znakomitymi specjalistami. Uczęszczałam na trening DBT i psychoterapię. Zdecydowanie najlepsza inwestycja w moim życiu. Dostałam więcej pomocy, niż nawet oczekiwałam i byłam świadoma, że potrzebuję, za co jestem bardzo wdzięczna. Zostałam uzbrojona w bardzo konkretne narzędzia i wiedzę, jak sobie radzić z silnymi emocjami, jak żyć bardziej satysfakcjonujące życie i utrzymywać bardziej autentyczne, zdrowsze relacje. Widzę realną zmianę w sobie i poprawę w różnych obszarach mojego życia. Dużo lepiej rozumiem siebie. Myślę, że gdyby każdy z nas przechodził taki trening(czy terapię) to pewnie nam wszystkim żyłoby się i dogadywało zdecydowanie lepiej. Szkoda, że nie uczą tego w szkole, ale dobrze, że są Panie Ewa Cwalina i Aleksandra Porzycka, które swoją olbrzymią wiedzę i madrość życiową przekazują w ramach swojej praktyki. Dziękuję za empatyczność, autentyczność, nieocenianie, uważność i mnóstwo cennych spostrzeżeń. Szczerze polecam każdemu, niezależnie od problemów z jakimi się boryka, naprawdę warto!
-
Aleksandra Kulis ★★★★★
Cudowni ludzie, zaszczytem było przy nich nad sobą pracować. Serdecznie polecam!
-
Sandra Walczak ★★★★★
Przytulne miejsce. Terapia jest prowadzona przez otwartych i wspierających specjalistów. Zdobyta wiedza na treningu DBT pozwala lepiej zrozumieć siebie, a efekty wykonanej pracy nad sobą są nieocenione.
-
Magdalena O. ★★★★★
Bardzo przyjazne miejsce. Dzięki terapeutom, którzy prowadzili trening DBT, nabyłam wiele nowych umiejętności, które pomagają mi pokonywać moje problemy. Byłam sceptycznie nastawiona do treningu, ale bardzo się cieszę, że wzięłam w nim udział. Polecam miejsce i trening.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Terapia Ma Sens?
Terapia Ma Sens znajduje się przy Radwańska 4, Śródmieście, 90-453 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Terapia Ma Sens?
Do Terapia Ma Sens można dotrzeć, korzystając z poniższego linku