Przegląd katalogu
- 30 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 30 wyników
Przeglądaj szpital w Głownie, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 30 wyników w Głownie, Łódzkie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 581 opinii i ocen.
“Bardzo profesjonalna obsluga polecam wszystkim .”
“Polecam agencję. Łączy nas długoletnia, miła współpraca - zawsze można liczyć na pomoc i zaangażowanie z ich strony.”
“Fantastyczna Pani doktor. Uważam że jest bardzo dobra w swoim zawodzie. Zawszę mogę na niej polegać. Pomogła mi bardzo. Gorąco polecam.”
“Pani Małgosia jest świetna! Jest pierwszą terapeutką, która się nie bawiła w delikatność, nie chodziła jak wkoło mnie jak wokoło jajka, tylko bez ogródek powiedziała mi co myśli. Bardzo takich ludzi cenię. Dzięki niej bardzo się uspokoiłam, przestałam się miotać w poszukiwaniu szczęścia i skutecznej terapii. Podjęłam decyzję o zakończeniu jakichkolwiek terapii, również u niej, bo już wiem, że żadna nie przyniesie efektu i nigdy nie będę szczęśliwa. W bliżej nie określonej perspektywie czasu dzięki niej zdecydowałam zakończyć moją przygodę na ziemi. To najlepsza terapeutka jaką spotkałam, nikt nie dał mi tyle spokoju.”
“Wspaniały oddział chemioterapii. Od ordynatora zaczynając, przez kompetentnych lekarzy, profesjonalne pielęgniarki na życzliwych salowych kończąc. Specjalne podziękowania dla dr Andrzeja Wrońskiego. Dziękuję panu za każdy dzień życia mojej Mamy. Polecam chemioterapię w Głownie z całego serca ze względu na ludzi, ale też sam szpital. Jest blisko Łodzi, wygodne sale, łatwo odwiedzać bliskich, nie trzeba szukać miejsca w szpitalu molochu i w okolicy, czyste powietrze, za oknami zieleń i ta cisza i spokój wokół. To również jest ważne w terapii onkologicznej. Ze względu na pacjentów mam nadzieję, że uda im się rozbudować. Każdy z nas może być ich pacjentem, ja również. Wolałabym w Głownie niż gdzie indziej.”
“Wspaniały oddział chemioterapii. Od ordynatora zaczynając, przez kompetentnych lekarzy, profesjonalne pielęgniarki na życzliwych salowych kończąc. Specjalne podziękowania dla dr Andrzeja Wrońskiego. Dziękuję panu za każdy dzień życia mojej Mamy. Polecam chemioterapię w Głownie z całego serca ze względu na ludzi, ale też sam szpital. Jest blisko Łodzi, wygodne sale, łatwo odwiedzać bliskich, nie trzeba szukać miejsca w szpitalu molochu i w okolicy, czyste powietrze, za oknami zieleń i ta cisza i spokój wokół. To również jest ważne w terapii onkologicznej. Ze względu na pacjentów mam nadzieję, że uda im się rozbudować. Każdy z nas może być ich pacjentem, ja również. Wolałabym w Głownie niż gdzie indziej.”
“Wspaniały oddział chemioterapii. Od ordynatora zaczynając, przez kompetentnych lekarzy, profesjonalne pielęgniarki na życzliwych salowych kończąc. Specjalne podziękowania dla dr Andrzeja Wrońskiego. Dziękuję panu za każdy dzień życia mojej Mamy. Polecam chemioterapię w Głownie z całego serca ze względu na ludzi, ale też sam szpital. Jest blisko Łodzi, wygodne sale, łatwo odwiedzać bliskich, nie trzeba szukać miejsca w szpitalu molochu i w okolicy, czyste powietrze, za oknami zieleń i ta cisza i spokój wokół. To również jest ważne w terapii onkologicznej. Ze względu na pacjentów mam nadzieję, że uda im się rozbudować. Każdy z nas może być ich pacjentem, ja również. Wolałabym w Głownie niż gdzie indziej.”
“Oddział położniczy i neonatologii zasługuje na 6 gwiazdek w 5 stopniowej skali.. Żona po raz drugi zachwycona atmosfera i opieka na oddziale. Z czystym sumieniem gorąco polecam ten szpital na miejsce narodzin :)”
“Polecam bardzo... pan Michał przyjął na samym starcie swojej pracy, wyszedł przed budynek by pomóc mi dojść na leżankę i w 15min naprawił mi kolano. Dzięki wielkie dla Pana Michala”
“Bardzo miła sprawna obsługa, Pan dobrze doradza, kulturalny, dba o klienta, dzwoni w razie gdy kończy się polisa więc nawet nie trzeba o tym pamiętać. POLECAM”
“Gdyby można było to dał bym 6 gwiazdek bo to co robi Pani Błażejewska powinno być wzorem dla innych miejsc które odwiedziłem. Dojeżdżam przez pół województwa i gorąco polecam”
“Nikomu nie życzę kontuzji, ale jeśli już się przytrafi to proces powrotu do zdrowia warto przejść pod okiem kogoś z ogromną wiedzą, profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Właśnie tak jest w przypadku współpracy z Kubą.”
“Bardzo mila , empatyczna i profesjonalna osoba.Polecam.”
“Suuper ciocia dziecko mega zadowolone z zajęć”
“Nie znam lepszego pediatry. Moja córkę Pan doktor uratował kilka razy od szpitala. Zawsze trafia z lekami. Jak Pan doktor mówi że za 3 dni już będzie ok to tak jest... Jedyny pediatra jakiemu ufam”
“Bardzo miły i kompetentny personel lekarski oraz pielęgniarski! Kompleksowa troska o pacjenta!”
“Witam. Jak dostać się do pani doktor nr podany nie istnieje”