Opinie

  1. Katarzyna Ostrowska ★★★★★

    Szpital w Głownie to miejsce, które zasługuje na najwyższe uznanie. W tym szpitalu w niewielkim mieście zaoferowano mi pomoc, jakiej wcześniej nie byłam w stanie znaleźć w Warszawie – to tutaj po raz pierwszy spotkałam się z taką serdecznością i profesjonalizmem. Już od pierwszej rozmowy z przesympatyczną panią umawiającą mnie na zabieg poczułam, że tu naprawdę liczy się dobro pacjenta. Byłam na zabiegu na Oddziale Onkologicznym i jestem pod wrażeniem, jak troskliwy i kompetentny jest personel – Doktor Abumoammar, Doktor Pytel oraz wszystkie panie pielęgniarki. Zabieg został przeprowadzony zaskakująco szybko i praktycznie bezboleśnie. Otrzymałam pełną informację o wynikach, dokładny opis oraz jasne wskazówki dotyczące dalszego postępowania i terminów kontroli. Jestem ogromnie wdzięczna całemu zespołowi za opiekę, empatię i zaangażowanie.

  2. Silk Center ★★★★★

    Wspaniały oddział chemioterapii. Od ordynatora zaczynając, przez kompetentnych lekarzy, profesjonalne pielęgniarki na życzliwych salowych kończąc. Specjalne podziękowania dla dr Andrzeja Wrońskiego. Dziękuję panu za każdy dzień życia mojej Mamy. Polecam chemioterapię w Głownie z całego serca ze względu na ludzi, ale też sam szpital. Jest blisko Łodzi, wygodne sale, łatwo odwiedzać bliskich, nie trzeba szukać miejsca w szpitalu molochu i w okolicy, czyste powietrze, za oknami zieleń i ta cisza i spokój wokół. To również jest ważne w terapii onkologicznej. Ze względu na pacjentów mam nadzieję, że uda im się rozbudować. Każdy z nas może być ich pacjentem, ja również. Wolałabym w Głownie niż gdzie indziej.

  3. Oliwka ★☆☆☆☆

    Szpital znałam z samych dobrych opinii i szybkiej reakcji w stosunku do pacjentów, jednak moje osobiste doświadczenie z oddziałem chirurgii było mieszane. Przyjechałam po 22:30 w sprawie, która wymagała konsultacji z chirurgiem. Po rejestracji poinformowano mnie, że zostanie przepisany antybiotyk przez innego lekarza, z którym nie miałam wcześniej kontaktu. Lekarz ten sam był zaskoczony, dlaczego to on ma wypisać receptę, ponieważ nie znał sprawy. Mimo tego bardzo profesjonalnie podszedł do sytuacji – zlecił zastrzyk przeciwbólowy, wystawił skierowanie do poradni i zadbał o odpowiedni opatrunek rany. Jestem mu za to wdzięczna. Nie mogę jednak nie wspomnieć, że Pani chirurg Marta Cichonczyk nie zeszła, aby mnie zobaczyć ani porozmawiać, a jedynie poleciła innemu lekarzowi wypisanie recepty. Uważam, że ktoś powinien przyjrzeć się pracy tego oddziału, bo jeśli lekarz pełni nocne dyżury, powinien faktycznie podchodzić do pacjentów. Niestety, spotkało mnie to już wcześniej – przy złamanych palcach u mojego narzeczonego sytuacja wyglądała bardzo podobnie i wówczas musieliśmy udać się do innego, bardziej profesjonalnego szpitala. Sytuacja była frustrująca, jednak dzięki zaangażowaniu drugiego lekarza problem został sprawnie rozwiązany.

  1. Agnieszka ★★★★★

    Szpital absolutnie wyjątkowy – z całego serca dziękujemy za opiekę i serce, jakie otrzymaliśmy. Pani doktor Maja to prawdziwy anioł – tchnęła w nas nadzieję, podniosła na duchu i walczyła o każdy dzień życia mojego taty. Dzięki niej odzyskaliśmy wiarę w lekarzy i poczuliśmy, że nie jesteśmy tylko kolejnym numerem w statystyce. Pielęgniarki to coś niesamowitego – tyle dobroci, empatii i troski, jak w najlepszych filmach. Szczególne podziękowania dla Pani Małgosi, która swoim podejściem sprawiła, że tata odzyskał spokój, a my czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Po tym, jak szpitale w Warszawie skreśliły mojego tatę, tutaj dostaliśmy wsparcie, którego tak bardzo potrzebowaliśmy. Czuliśmy, że trzeba walczyć do ostatniej chwili. Dziękujemy całemu zespołowi za wszystko. ❤️

  2. Radosław Duda ★☆☆☆☆

    Niestety, nie polecam. Choć zapowiadało się szybko i fajnie. Ukąszony przez pszczołe, brat zawiózł mnie tam gdyż ręka spuchła okropnie. Dr Aleksandra M-R...czy przyjęła mnie jak debila. Nie raz po takim ugryzniu byłem na SORach. Nie mam ataków duszności ale ciało puchnie jak szalone. 3 dni reka jak balon ale dla Pani doktor gdy prosiłem o zastrzyk bo to działa najszybciej, nie było wskazań na taką reakcję. Przykre to że LEKARZ, gdy pacjent mówi co i jak, przepisuje lekki na pyłki z traw i stwierdza, że nie potrzebny inny "zabieg". W Biedronce też potrzeba rąk do pracy, może tam znajdzie Pani powołanie. Życzę dużo zdrowia i empatii.

  3. Mikosz ESC ★★★★★

    Super personel medyczny na oddziale ginekologicznym! Bardzo miłe pielęgniarki, wykwalifikowana służba medyczna. Zabieg wykonany profesjonalnie.

  1. Agusia ★☆☆☆☆

    Porażka Komuna wróciła lub wcale stąd nie wyszła!!! Brudno większość osprzętu na salach nie działa ( domofony nocne oświetlenie wezwanie opieki) Posiłki to jakiś żart " zupa to pomyje po marchewce drugie dania nie dość że porcja dla "przedszkolaka" to jeszcze nie jadalne a na dodatek robią łaskę że w ogóle dadzą!!!! Zdążą się że nie!!!! Śniadania i kolacje nie lepsze. Więźniowie lepiej są karmieni no ale cóż wystarczy zerknąć na auta jakimi przyjeżdża personel...... Gdzieś trzeba było zaoszczędzić.... Odradzam ten szpital ja niestety dałem się namówić .bo tu będzie szybciej..... Masakra

  2. Joanna ★★★★★

    Pomocy, której nie otrzymałam w Warszawie, otrzymałam w tym szpitalu. Przepuklina, z którą męczyłam się ponad rok, została mi zoperowana pod koniec stycznia. Dzięki wspaniałemu zespołowi lekarskiemu dziś dochodzę do siebie zdrowa i szczęśliwa. Wielkie podziękowania należą się całemu personelowi chirurgii ogólnej, zaczynając od Pana Ordynatora Dariusza Sobierajczyka. Muszę docenić również wszystkich chirurgów, anastezjologów, a także wspaniałe Panie pielęgniarki, jak i pomocne Panie salowe. Dzięki operatywności Dyrekcji szpitala widoczne są ciągłe modernizacje obiektu.

  3. Maria R. ★★★★☆

    Szpital trochę jak z czasów PRL, widać ze do remontu, żarówki przy łóżkach nie działają, telefon do pielęgniarek, nie ma telewizora. Jedzenie jak to szpitalne, szału nie ma. Ale to co jest tu niesamowite to personel, pielęgniarki, salowe, Panie sprzątające, przemiłe, uśmiechnięte, uczynne i delikatne. Byłam na oddziale Chirurgicznym , spokój, cisza, maksymalnie 3 osoby w pokoju. Jeśli chodzi o zespół chirurgiczny profesjonaliści, w czasie zabiegu wszyscy obecni zapewniali maksymalny komfort, zagadywali :)

  1. Konrad Onufrzak ★★★★★

    Chciałem serdecznie podziękować całemu zespołowi pracującemu w tym szpitalu . Mój pobyt minął w miłej atmosferze a personel był pomocny przez co stres przed operacją był mniejszy . Chirurgia dała radę a ja powoli wracam do zdrowia .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital Głowno Grupa Zdrowie?

Szpital Głowno Grupa Zdrowie znajduje się przy Wojska Polskiego 32, 95-015 Głowno, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital Głowno Grupa Zdrowie?

Można skontaktować się z Szpital Głowno Grupa Zdrowie pod numerem +48 427 196 460

Jak można dotrzeć do Szpital Głowno Grupa Zdrowie?

Do Szpital Głowno Grupa Zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements