Przegląd katalogu
- 2,569 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 2569 wyników
Przeglądaj szkoła w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,569 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 54,337 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Skierniewice, Radomsko i innych.
“Świetne miejsce. Wspaniali ludzie, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z uczniami.”
“W tym roku kończę pierwszy stopień. Kadra nauczycielska ogólnie dobra. Dyrekcja bardzo przyjazna. Po remoncie szkoła wygląda naprawdę dobrze. Minusem jest Sala Koncertowa, która mimo że piękna ma słaby, przytłumiony wydźwięk. Dużo koncertów i popisów. Jak ktoś ma muzyczny talent to mogę polecić tą szkołę.”
“Bardzo dobra organizacja zajęć,wspaniali pedagodzy,duży wybór kursów i kierunków . Polecam z całego serca .”
“Active Movement - robicie to dobrze! Syn wrócił kilka dni temu z (pierwszego w życiu) obozu z pretensjami…, że nie zapisaliśmy go już rok temu :) Dni dzieci wypełnione po brzegi tak, że nie mają czasu myśleć o rodzicach i domu. Szczerze polecamy!”
“Fajni nauczyciele, wszystko idzie dogadać. Wybrałabym drugi raz.”
“Pełen profesjonalizm i wysoki poziom nauczania :) pozdrawiam”
“Miejsce idealne, aby odpocząć, nabrać sił, czemu sprzyja okolica. Klasztor z terenem dokoła, pomaga się wyciszyć i "naładować baterie".”
“Super studio bardzo profesjonalne podejście, trenerzy bardzo wyrozumiali i pomocni. Polecam”
“Najlepsze korki z angielskiego, na jakie miałam okazję uczęszczać. Efekty widoczne już po krótkim czasie, a samo tłumaczenie jest klarowne i zawsze w świetnej atmosferze”
“Świetna szkola i atmosfera, a instruktorzy ... bajka! Uczą bardzo profesjonalnie, ale jednoczenie z uśmiechem, dzięki różnym zajęciom można tempo nauki dostosować indywidualnie, ale i tak doradzą, pocieszą, poprawia humor nawet kawke zaproponują. Bez względu jak kiepski był dzień wychodzę z GI z uśmiechem na twarzy i tanecznym krokiem. Polecam”
“Świetna szkoła jazdy. Naprawdę nauczyli mnie jeździć — spokojnie, jasno i bez stresu. Pan Marek to instruktor z super podejściem: cierpliwy, konkretny i bardzo wspierający. Z całego serca polecam.”
“zdawałam egzamin telc, atmosfera jest bardzo przyjemna”
“Profesjonalna wiedzą na temat przedłużenia kwalifikacji oraz przemiłe osoby obsługujące petentów oraz P.Psychologi Lekarz”
“Polecam She Monika Grzelak wiedza na temat odmładzania oraz profesjonalizm daje rewelacyjne długotrwałe efekty. Zabieg wykonany szybko, efekt po niciach PDO i stymulatorach rewelacyjny”
“Najszybsza szkoła w Powiecie Pozdro Tłoki”
“Dobra atmosfera, prawie domowa. Mała szkoła wszyscy się znają.”
“Robiłem kategorie B+E. Szczerze polecam ta auto szkołę z kilku powodów: * Mają własny płać na Lublinku, łatwy dojazd czy z miasta czy z s14 * Szkoła (jako biuro) znajduje się w centrum miasta ze świetnym połączeniem komunikacyjnym * Doskonały kontakt ze szkołą czy w trakcie umawiania jazd czy też sprawy papierkowe * Możliwość zrobienia badań lekarskich w tym samym budynku co autoszkola Z tego miejsca pozdrawiam instruktora pana Andrzeja który ma niesamowite podejście do kursanta i szereg świetnych rad dla kursantów, które są wynikiem połączenia doświadczenia wraz z umiejętnościami interpersonalnymi! Przećwiczone wszytskie warianty, dzień, wieczór, miasto,trasa, plac, wszytskie parkowania. Przede mną egzamin! Dziękuję za dobre przygotowanie ! Będzie za 1szym razem ;) Edytowano: PS. Zdałem za pierwszym razem ;)”
“Ogromnie wszystkim polecam tą Auto Szkołę. Pan Jan z dużym zaangażowaniem podchodzi do tego, aby jak najlepiej przygotować do egzaminu. Zajęcia teoretyczne w bardzo fajny sposób prowadzone, dużo przykładów było popieranych przykładami z życia. Pan ma bardzo ogromną wiedzę i dużą cierpliwość, wszystko na spokojnie tłumaczy. Ma duże poczucie humoru jak i również dobre podejście do ludzi, dzięki czemu na jazdy przychodziło się z ogromną przyjemnością. Dużym plusem jest też to, że rękaw znajdował się na miejscu i można było go za każdym razem poćwiczyć. Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za mile spędzony czas. Egzamin oczywiście zdany :) 2”
“Jestem tegoroczną absolwentką. POLECAM. Bardzo fajna kadra nauczycielska. Miła atmosfera. Wszystko bardzo pozytywnie. Od przyjęcia w sekretariacie, poprzez zajęcia i przekazywaną wiedzę, po egzaminy - oceniam na duży plus.”
“Pani Wiktoria to wspaniała instruktorka tańca, która z ogromnym zaangażowaniem i pasją prowadzi zajęcia dla dzieci. Moja córka zawsze wychodzi z nich uśmiechnięta i pełna energii! Pani Wiktoria ma niezwykłe podejście do maluchów – potrafi zmotywować, zachęcić do nauki nowych kroków, a przy tym sprawia, że każde dziecko czuje się wyjątkowe. Dzięki jej cierpliwości i profesjonalizmowi moja córka rozwija swoje umiejętności taneczne i nabiera pewności siebie. Bardzo dziękujemy za cudowną atmosferę i ciepło, jakie Pani tworzy na zajęciach! Z całego serca polecamy!”
“Fajna szkoła, mili nauczyciele. Ale nic nie przebije pań które pracują na świetlicy !!!”
“Staramy się by z Uczelni wychodzili ludzie MĄDRZY, zarówno zawodowo jak i zagadnieniach związanych z wyobraźnią i moralnością.”
“Wysokiej klasy placówka. Nauczyciele pełni empatii i zaangażowania.”
“Ludzie z pasją,i mega podejściem do dzieci, nastolatków i dorosłych. Uczniowie biorą udział w koncertach, panuje rodzinna atmosfera. Polecam!”
“Super szkoła, chodził syn teraz córka. Dobrzy trenerzy i podejście do dzieka by nie zrazić i by chętnie chodziło na zajęcia. I tak jest w przypadku tej szkoły. Gorąco polecam dla każdego coś się tu znajdzie.”
“Instruktorzy tancerze praktycy z dużym doświadczeniem na scenie polskiej i międzynarodowej. Bardzo dobre i indywidualne podejście do kursantów. Od pierwszego kontaktu czuć pozytywny vibe. Polecam dla ruchu i dobrej zabawy!”
“Gorąco polecam, nauka w szkole odbywa się w przyjaznej atmosferze, zakres materiału omawiany na zajęciach zarówno w formie praktycznej jak i teoretycznej, bardzo dobrze przygotowuje słuchacza do pracy w zawodzie :)”
“W Berlitz uczę się niemieckiego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony – zajęcia są intensywne, ale widać szybkie efekty”
“Pani w blond włosach, z długim stażem pracy jest bardzo sympatyczna, pomocna, uczynna, zawsze chętna do pomocy. Najbardziej kompetentna z całego grona sekretariatu. Pozostałe panie powinny brać z niej przykład.”