Świetna szkoła jazdy. Naprawdę nauczyli mnie jeździć — spokojnie, jasno i bez stresu. Pan Marek to instruktor z super podejściem: cierpliwy, konkretny i bardzo wspierający. Z całego serca polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Olga Draczko ★★★★★
-
Dominika Defin ★★★★★
Do Auto Szkoły poszłam z polecenia i z czystym sumieniem mogę polecić ją dalej! Girls School to był najlepszy wybór! Jazdy to była sama przyjemność, miałam okazję jeździć z Panem Markiem, a instruktorem prowadzącym był Pan Sławek. Panowie w bardzo dobry sposób przekazali naukę oraz podchodzili przy tym z cierpliwością. Jazdy były w bardzo pozytywnej atmosferze. Jeśli chcecie nauczyć się jeździć a przy tym nie stresować się przed każdą jazdą z czystym sumieniem polecam auto szkole. Myślę, że nie ma lepszego wyboru! Egzamin po kursie w Girls School zdany za pierwszym razem! Cały kurs będę zawsze wspominała, miło i przyjemnie!
-
Анастасия Саленко ★★★★★
Z całego serca polecam tę szkołę! Dokupiłam sobie 10 dodatkowych godzin po zajęciach w popularnej szkole Extreme, ponieważ czułam, że nie jestem jeszcze gotowa. Na szczęście trafiłam na pana Sławka, który bardzo pomógł mi nabrać pewności siebie i skorygował moje błędy. Atmosfera na zajęciach była zawsze świetna — pan Sławek jest profesjonalny, życzliwy i otwarty. Pani Małgorzata również okazała się niezwykle miłą osobą. Bardzo sprawnie ułożyła mój grafik w krótkim terminie i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo żałuję, że nie zapisałam się do tej szkoły od początku. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie!
-
Zusana Maj ★★☆☆☆
Mam mieszane uczucia. Wykupiłam ekstra przyspieszony kurs. Teoria poszła jak z płatka. Ale ostatecznie (łącznie z podstawowymi 35 h) wyjeździłam tam ich blisko 80! Auto wciąż mi gasło. Jedna z ostatnich jazd skończyła się atakiem paniki, wywołanym presją oraz komentarzami instruktora Tomasza. On wrócił do szkoły, bo ja nie byłam w stanie. Poprosiłam o jazdy ze Sławkiem. Bo mimo puszczenia mnie bez omówienia techniki jazdy, czy obsługi auta na pierwszych godzinach z nim, czułam się komfortowo i bezpiecznie. Niestety, pomimo dopłacenia za priorytetowe terminy przez kolejne 2 tygodnie miał być zajęty. Zrezygnowana i pewna, że już nigdy się nie nauczę jeździć skorzystałam z jazd z instruktorką z innej szkoły. Jakie było moje zdziwienie, gdy po pierwszych 10 minutach, szykując siebie oraz auto do jazdy dowiedziałam się, że mam źle ustawione lusterka, fotel oraz mam złą technikę ruszania. Na tych nowych jazdach auto zgasło 2 razy. Na jazdach z Tomkiem miliony - presja i komentarze nie pomagają ruszyć. I wtedy zrozumiałam, że albo Tomek nie umie uczyć albo umyślnie przedłuża ilość jazd dla zysku. Właścicielka w celu wyjaśnienia mojej chęci zabrania papierów podważyła moje doświadczenia z instruktorem. Nie usłyszałam tego wprost, ale taki był ton wypowiedzi, że przesadzam. Swój egzamin zdałam za pierwszym razem. I tak, teoria to zasługa Gosi. Fajnie i przystępnie ją prowadzi. Ale jazdy? Fatalne. Do tego warto pamiętać, że jest to „girl’s school”, a poza reprezentatywną Gosią nie ma tam kobiet…
-
Klaudia Pylańska ★★★★★
Do Girls School trafiłam z polecenia. Wybór tej autoszkoły to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! W Girls School trafiłam pod skrzydła Gosi i śmiało mogę stwierdzić, że jest najlepszym nauczycielem jazdy na świecie! Cierpliwa, świetnie przekazuje wiedzę, jest wymagająca - ale wymaga dokładnie tego czego nauczyła. Przy tym wszystkim jest genialną kobietą, pełną pasji i radości. Jazdy z Gosią to czysta przyjemność - godziny nauki ale też śmiechu i długich rozmów. Czas spędzony w aucie jest dokładnie taki jakiego potrzebujemy ucząc się. Gosia potrafiła zebrać mnie do pełnej koncentracji, ale też rozładować atmosferę, gdy za bardzo się spinałam. Bardzo mocno przykładała uwagę do tego w czym ja się czułam słabiej. I co najważniejsze - uczy jeździć tak, żeby potrafić radzić sobie na drodze, a nie tylko zdać egzamin. Na sam koniec towarzyszyła mi również na egzaminie, wspierając i dodając otuchy, co było dla mnie bardzo ważne. Gosiu dziękuję! Nauka z Tobą to czysta przyjemność :) P.S. Twoje "w lewo" i "wolno jedź, dużo kręć" pozostanie ze mną na zawsze ;)
-
maciek Wagner ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Girls School. Panuje tam pełen profesjonalizm, instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą wszystkie i dają rady które zawsze pomogą, jednak w aucie nigdy nie panuje sztywna atmosfera zawsze można zwrócić się do swojego instruktora o pomoc. Dzięki pomocy mojego instruktora Tomka Nazdrowicza udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem bezbłędnie. Jak najbardziej polecam tą auto szkołę i życzę każdemu bezpieczniej jazdy!
-
Zuzia Dzidkowska ★★★★★
Szkoła w której panuje rewelacyjna atmosfera i pełen profesjonalizm. Zależy im na każdym kursancie, a skuteczność to ich drugie imię. Egzamin zdałam bezbłędnie za pierwszym razem, za co bardzo dziękuję przede wszystkim mojemu instruktorowi - Tomaszowi Nazdrowiczowi, który wykazał się opanowaniem, talentem edukacyjnym, dał mi wsparcie i ogromną motywację do tego by jeździć coraz lepiej i pewniej. Dzięki niemu bez obaw będę siadać za kółkiem. To była wielka przyjemność:) Szczerze polecam najlepszą szkołę w mieście i województwie:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres kobieca auto szkoła Girlsschool?
kobieca auto szkoła Girlsschool znajduje się przy aleja Tadeusza Kościuszki 3, Śródmieście, 90-418 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do kobieca auto szkoła Girlsschool?
Można skontaktować się z kobieca auto szkoła Girlsschool pod numerem +48 666 033 039
Jak można dotrzeć do kobieca auto szkoła Girlsschool?
Do kobieca auto szkoła Girlsschool można dotrzeć, korzystając z poniższego linku