Przegląd katalogu
- 128 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 128 wyników
Przeglądaj supermarket w Zgierzu, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 128 wyników w Zgierzu, Łódzkie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 17,440 opinii i ocen.
“Miła i przyjazna obsługa, szybki czas oczekiwania. Polecam!!!!!”
“W tym sklepie zawsze można znaleźć wszystko, czego potrzeba – półki są zawsze pełne i nigdy nie ma braków. Bardzo dobrze zaopatrzona Żabka, zakupy robi się tu szybko i wygodnie.”
“Super miła obsługa, mimo dużego ruchu, ogarnia wszystko szybko. Na sklepie czysto. Moja ulubiona Żabka w Zgierzu. Są też stoliki do zjedzenia czegoś w środku. Polecam!”
“Jak się spotka w kolejce sąsiada to można powspominać kilka lat wstecz. Kolejki przez całą długość sklepu. Apeluję wydłużyć sklep byśmy się pomieścili w kolejkach albo jakiś tunel dobudować.”
“Mój codzienny sklep, po remoncie super, szczególnie chwalę sobie obsługę a stoisku mięsnym. Pani zawsze uśmiechnięta, zwłaszcza, że jestem po 20 i rozumiem, że trzeba przygotować miejsce pracy na następny dzień. Nigdy nie odczułem, że jestem niechcianym klientem. Polecam.”
“Nie rozumiem wielu negatywnych komentarzy na temat obsługi. Panie zawsze uśmiechnięte i pełne entuzjazmu. Mega zgranie w trakcie pracy jeśli chodzi o obsługę klienta i wydawanie hot dogów itp. inne żabki mogłyby się uczyć.”
“Sklep z zewnątrz wygląda niepozornie, ale ma świetny asortyment. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy sklep z artykułami spożywczymi w okolicy.”
“Mały sklep z dużą ilością produktów potrzebnych w domu ,zawsze świeże sprzedawane przez przemiłą Panią Anię”
“Bardzo fajna obsługa często własne wyroby POLECAM”
“Carina to sklep spożywczy, którego jestem stałym klientem, Panie Ekspedientki są bardzo miłe, a miejsce to ma bogaty asortyment produktów, świeże wysokiej jakości pieczywo, doskonałe pierogi i kluski leniwe, przepyszne serki czekoladowe, polecam wszystkim zakupy tutaj.”
“Odwiedziłam ten sklep w niedzielę, 19.10.25. Obsługiwała bardzo miła, pogodna pani. Doradziła sos, podtrzymała luźną rozmowę.”
“Odwiedziłam ten sklep w niedzielę, 19.10.25. Obsługiwała bardzo miła, pogodna pani. Doradziła sos, podtrzymała luźną rozmowę.”
“Miła obsługa zawsze świeże produkty.”
“Bardzo miła i piękna sprzedawczyni.”
“Osobiście chcąc napisać opinię dla sklepu, byłem delikatnie zdziwiony gdy zobaczyłem łączną średnią opinii, która moim zdaniem jest bardzo zaniżona. Sam sklep jest zlokalizowany w dobrym miejscu, blisko osiedla, ale też ścisłego centrum miasta, każdy mam tam całkiem blisko, choć mimo wszystko jedynym minusem lokalizacji sklepu jest sama ulica Gałczyńskiego przy której znajduje się sklep, bo w dni robocze i godzinach popołudniowych można tam spotkać duże korki. Sklep co z prawda zewnątrz wydaje się dosyć mały, ale w środku jest zupełnie inaczej dosyć duży sklep, z tak samo sporym asortymentem. Znajdziemy tam jak to zawsze artykuły spożywcze, ale nie braknie też produktów kosmetycznych czy nawet przemysłowych tj. fontanny tortowe, świeczki itp. W samym sklepie w dniu roboczym spore kolejki, ale w moim przypadku były otwarte dwie kasy przez co trochę przyspieszyło to proces zakupów. Zdecydowanie polecam każdemu! :)”
“Zaopatrzenie dobre, wszystko w jedynym miejscu żeby zrobić szybkie zakupy spożywcze”
“Klasyczny sklep osiedlowy. Zawsze otwarty, miła obsługa, dobre ceny.”
“Bardzo miła obsługa, duży asortyment”
“Świetny lokalny sklep z warzywami i owocami. Obsługa dba o towar, bardzo dogodna lokalizacja, blisko parking. Owoce są zawsze świeże, wyselekcjonowane przez obsługę. Sklep otwarty od wczesnych godzin porannych z pełnym asortymentem.”
“Super miejsce i bardzo szeroki asortyment”
“Bardzo mili ludzie. Obsługa na najwyższym poziomie nawet w czasie KORONY. POLECAM.”
“Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości. Miła obsługa. Polecam.”
“Wszechstronnie zaopatrzony rodzinny sklep spożywczy istniejący bez mała odkąd pamiętam! Polecam na każdą okazję i przy każdej potrzebie.”
“Obsługa perfekcyjna, zaopatrzenie bardzo dobre, ceny... no cóż”