Studio Tatuażu "Na Bagnach"
“Kilka miesięcy temu robiłam tu kolczyka. Miła atmosfera, szybko, prawie bezboleśnie nawet jak na mnie, która jest wrażliwa na igły :D Nie było żadnych powikłań, miejsce przekłucia bolało lekko może tylko do godziny po zabiegu, potem już nic i goiło się wzorowo (chociaż to kwestia mocno indywidualna i zależy też od pielęgnacji). Polecam ogólnie, jeśli ktoś zastanawia się nad wykonaniem piercingu.”