Przegląd katalogu
- 180 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 180 wyników
Przeglądaj sklep zoologiczny w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 180 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 17,959 opinii i ocen.
“Odwiedziłem dziś sklep. Pan i Pani bardzo mili i pomocni. Bardzo sympatyczni. Doradzili pomogli super. Z przyjemnością napewno wrócę do nich.”
“Mój ulubiony sklep zoologiczny. Przemiła i kompetentna Pani. Potrafi doskonale doradzić w wyborze różności dla zwierząt, jest zaangażowana, a dobry humor przekazuje klientom. Mega duży wybór karm, kosmetyków i dodatków dla pupili i do tego w dobrych cenach :) polecam ❤️”
“Polecam! Państwo telefonicznie ustalają każdy szczegół przed uszyciem co podkreśla wysoką jakość produktów i usługi. Szanuję to! Mata jest solidna i łatwa do czyszczenia. Materiał jest na tyle mocny i "gruby" że jestem spokojny o kanapę w aucie. Produkt baaardzo wysokiej jakości!!! Kolor piksel jest ładniejszyna żywo niż na zdjęciach ;) Dziękuję Państwu za każdą radę i ciągły kontakt!”
“5/5 Świetnie zaopatrzony sklep. Pani na miejscu przywitała nas serdecznie, nasz pupil oprócz idealnie dobranej kurtki wyszedł szczęśliwszy o gratisowe przysmaki:) Wrócimy z ogromna przyjemnością! Pozdrawiamy.”
“Szybciutka wysyłka, legowisko pufa piękne, psiaki zaakceptowały, co prawda jeden pies już przegryzł spód, ale to już wina psa, a nie legowiska :D”
“Produkty są solidne i dokładnie wykonane. Termin realizacji został dotrzymany.”
“Bardzo dobry sklep i świetnie zaopatrzony!! Pani która obsługuje bardzo sympatyczna. Przymierzanie obroży itd na miejscu. Dużo przysmaków dla zwierząt i dobre ceny.”
“Idealne miejsce na spacer i relaks. Dużo ławek, gdzie można odpocząć, są też ławki multimedialne, na których można posłuchać wielu ciekawostek. Część kwiatowa, warzywna, jeziorka i skały. Naprawdę różnorodność robi wrażenie. Skansen - rewelacyjny. Jest kawiarnia, toalety. Ścieżki w cieniu i słońcu. Fakt, że brakuje trochę mapy i kierunków zwiedzania, ale w takim ogrodzie chodzisz, jak chcesz, za każdym razem odkrywając coś innego. Bo to nie jest miejsce na raz, tam się po prostu wraca i to wielokrotnie.”
“Bardzo miła i fachowa obsługa. Asortyment dobrej jakości i przyzwoitych cenach”
“Jesteście cudowni , mimo nie umówionej wizyty mogłem przyjechać z moim kochanym przyjacielem w ten sam dzień,ponieważ źle się czuł nie chciał jeść pani doktor wysłuchując tych objawów powiedziała żebym przyjechał że pomoże mojemu kotu. Państwo bardzo pomogli przyjmując go i biorąc go pod opiekę, najlepsi przyjaciele dla zwierząt gorąco polecam przychodzić tu ze zwierzakami .”
“Gorąco polecam sprzedawcę. Gdy zgłosiłam, że paczka utknęła na Poczcie Polskiej od razu wysłali drugą przez innego kuriera. Dodatkowo jakość klatki jest pierwszorzędna. Mój prosiaczek jest z niej bardzo zadowolony :D”
“Bardzo szybka wysyłka jak na produkty robione na zamówienie, wykonane starannie i dokładnie, bardzo wytrzymałe. Super opcja dodatkowego zabezpieczenie przy klamrze plastikowej - samemu plastikowi nie ufam, tak można się czuć bezpiecznie nawet przy silnym psie. Ceny bardzo rozsądne:)”
“Dziękuję Gosia Tar ♡ Dzięki Tobie moja pasja,jaką jest akwarystyka ( tak na prawdę od kilkunastu lat), w końcu stała się realna. Gosię poznałam-wirtualnie (jak dobrze pamiętam) w 2012 roku, na fb,na jednym z forum o akwarystyce,a później odwiedzałam- akwarystyczny frix, gdzie zgłębiałam swoją wiedzę. W 2013 roku założyłam swoje pierwsze akwarium roślinne, takie z prawdziwego zdarzenia,naturalne , jednak po roku zrezygnowałam... Teraz postanowiłam wrócić do tej pięknej pasji ,a dzięki pomocy Gosi,wiem,że teraz wszystko pojdzie tak jak powinno ♡ Polecam Wam z całego serca. Kiedy zakładałyśmy akwarium to od godz.15:00 do 1:00 w nocy byłam z Gosią-profesjonalistką od aquascapingu- na łączach, ponieważ cały czas o wszystkim mi pisała-konsultacja online,odpowiadała na wszystkie pytania i kiedy zbiornik dojrzewał mogłam liczyć na pomoc ♡”
“super sklep, dobrze wyposażony, miła obsługa i tanio ❤️”
“Duży wybór, sklep czysty, obsługa bardzo pomocna. Ceny produktów się zgadzają”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Szeroki wybór różności dla gryzoni. Polecam”
“Bardzo sympatyczny sklep wędkarsko-akwarystyczny, duży wybór sprzętu wędkarskiego i fachowa obsługa. Wybór rybek nieduży, za to te, które od nich wzięłam, zdrowe. Do kupienia również drobny osprzęt akwarystyczny, żwirek czy piasek akwariowy. Z tego co widziałam, można też kupić karmę dla psów i kotów. Zaopatruję się tam już kilka lat i polecam.”
“Sklep Zoologiczny + Sklep Wędkarski Pana Szymury czyli dwa w jednym - warto o tym pamiętać. Niestety to już historia. Państwo Szymurowie podjęli decyzję o likwidacji sklepu. Będzie nam tego sklepu i jego przesympatycznych właścicieli brakować.”
“Lekarz z powołania i nie zdziera za wizytę. Polecam”
“Korzystam z usług Przychodni Pod żabką od ponad 20 lat. Co ważne pracują w niej Ci sami lekarze od początku, których poznałem jak po raz pierwszy potrzebowałem pomocy dla swojego psa Szreka. Skorzystałem wtedy fachowej pomocy w domu bo ze względu na wielkość psa nie maiłem możliwości jak zabrać go do lecznicy. Diagnoza okazała się trafna i uratowała mu życie. Od tamtej pory niejednokrotnie lekarze z Pod Żabki ratowali moich pupili z tarapatów. Przychodnię założyło i niezmiennie prowadzi 3 lekarzy, z dużym doświadczeniem i pasją, Pani doktor Agnieszka Sikorska, doktor Marcin Sikorki i doktor Rajmund Rutkowski. Szczególnie dziękuję doktorowi Rajmundowi, który znał wszystkie moje zwierzęta, co ważne profesjonalnie i racjonalnie się nimi opiekował, pomógł też godnie niektóre z nich pożegnać. Obecnie mam psa Bronka i 16 letniego kocura Tofika, który ostatnio również potrzebował pilnej pomocy, bo trzeba było usunąć mu zęby, by mógł samodzielnie jeść i jeszcze sobie pożyć. Przeważnie Pan Rajmund przyjeżdża do domu, ale jeśli konieczna jest wizyta w lecznicy, to z pomocy mogę skorzystać w Przychodni w Łodzi 7 dni w tygodniu, bo co ważne przychodnia czynna jest 365 dni w roku i nic się nie zmieniło pod tym względem od 20 lat. Często, bo tak jest mi wygodniej to jadę do Gabinetu w Tyszyn Lesie, gdzie dyżurują Ci sami lekarze. Bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc całej ekipie. Z czystym sercem polecam tych lekarzy od dawna wszystkim moim znajomym, nigdy mnie nie zawiedli, a moje zwierzaki mogą liczyć na profesjonalną pomoc zawsze jak jej potrzebują.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, obsługa miła i pomocna. Polecam!”
“Przemiła obsługa, zrobiłem większe zakupy do schroniska i dostałem kilka gratisów. Pani zna się na rzeczy i jest w stanie dobrze doradzić :)”
“Ślicznie dziękuję przemiłym Paniom (pracującej w tym dniu na kasie oraz Pani z obsługi na sali z Action na Gojawiczynskiej) Kiedy potrzebowałam wymienić baterię w pilocie samochodowym, obie Panie bardzo mi pomogły. Nie miałam jak otworzyć pilota i byłam zdenerwowana bo czas mnie gonił niemiłosiernie. Pomimo natłoku zajęć obie Panie były pomocne co bardzo mnie uspokoiło. Może wydawać się mogło, że sprawa nie była nagła, ale proszę mi wierzyć, że w takich sytuacjach kiedy czas goni a mamy awarię samochodu to każda życzliwa osoba jest na wagę złota. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)”
“Najlepszy wybór jeśli chodzi o Łódź. W tym oddziale znajdziemy wszystkie produkty występujące w promocji . Jeśli potrzeba pomocy obsługa jest zawsze do dyspozycji . Mój kot bardzo lubi karmę z tego miejsca”