Przegląd katalogu
- 159 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 159 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 159 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 23,627 opinii i ocen.
“Świetny sklep! Zawsze uprzejma, miła i pomocna obsluga. Sklep czysty i przestronny, najważniejsze nie ma kolejek do kas. Pracownicy sa sympatyczni, usmiechnieci. Piekarnia pełno świeżych, pachnących wypieków. Można kupić świetne produkty, atrakcyjnie, tanio. Polecam!”
“Dobrze zaopatrzony miła obsługa”
“Duży wybór zabawek, artykułów plastycznych itp w świetnych cenach. Polecam”
“Świetne pieczywo, ciacha pychota a co pań które podają to wszystko to tylko życzyć takiego podejścia do kupującego w innych podobnych. Super. Polecam.”
“Bardzo lubię sieć Dino. Ten sklep jest moim Ulubionym punktem. Personel jest miły, mięso świeże i smaczne (kupuję tylko tam). Ceny niższe niż w Petrykozach. Pozdrawiam serdecznie Pana Ochroniarza :)”
“uwielbiam ten sklep. Doskonały asortyment, super obsługa”
“Świetny sklep. Bardzo miła obsługa, proponuje nowe promocje. Będę tam wracał”
“Pani z wieczornej zmiany ma przepiękny uśmiech, ale pan Michał z komentarza chyba dostał kosza bo nigdy nie widziałem żeby ta kasjerka miała jakiś problem za kasą”
“Dobre miejsce na zakupy jest wszystko co potrzeba. Bardzo dobra jakość sprzedawanego towaru. Mega miła obsługa.”
“Spory sklep, wszystko jest, nie trzeba przekraczać granicy jaką jest kolej, bo wydostać się stąd to jak przekraczać granicę państwa.”
“Polecam wszystkim. Pełna kultura i pełen profesjonalizm. Bardzo szeroki asortyment produktów.”
“blisko 8 lat już robie zakupy - zawsze życzliwa obsługa i pełen wybór asortymentu!”
“Co tu dużo mówić, Pani obsługująca mnie była bardzo miła i uprzejma. Akurat załapałam się na puste dystrybutory dzięki czemu szybko uzupełniłam paliwo. Moja wizyta przebiegła szybko i pomyślnie. Cenowo dość dobrze, szczególnie wraz z kartą Amica i rabatami.”
“Świetna obsługa, szeroki wybór asortymentu.”
“Przestronny parking , czystość i dostępność asortymentu to zaleta sklepu. Kolejek brak. Miła obsługa przy kasie.”
“Jeden z lepszych sklepów aby zakupić świeże mięso.”
“Lubię robić tu zakupy, dobre zaopatrzenie i mila obsługa”
“Jestem zaskoczona ilością produktów na dość małej przestrzeni. Jest osobne stoisko z mięsem i wędlinami. To,co ja kupiłam,pieczeń,była bardzo smaczna,jeszcze ciepła. Są dwie kasy. Czysto,na co osobiście zwracam uwagę. Ceny,niestety wysokie ale można wysłać "totka", więc,być może,będzie można robić zakupy codziennie.Możliwość płacenia kartą. Polecam.”
“Pięknie czysto i tanio . Polecam w 100%”
“Polecam Panią kasjerkę, wszystko umie zrobić, zawsze miła obsługa bezproblemowa, dodatkowo jedzenie serwuje z największą dokładnością, zawsze idealnie wypieczone z idealna ilością sosu. Tylko dzięki tej Pani wybieram ta żabkę nie inną.”
“Fajny sklep tylko trochę mały asortyment. Ale jak są promocje to jest mięso w przyzwoitej cenie. Warto tam zaglądać w razie potrzeby dużej i małej.”
“Maja dość duży wybór produktów. Są dobrej jakości i smaczne. Duża przestrzeń. Osobne stoisko z mięsem I wędlinami. Wybór ciast i pieczywa.Miła obsługa. Lubię tam robić zakupy chociaż nie mieszkam w pobliżu. Mogę polecić.”
“Sklep malutki ale zaopatrzony super!!!! Wszystkie artykuły pięknie poukładane. Ceny czytelne i nie za wysokie. Wszystko świeżutkie i podane z miłym uśmiechem przesympatycznej pani Kasi i pani Karoliny. Brawo !!!! Oby było więcej takich sklepów z taką obsługą !!!!!!!Dziękuję.”
“Zajebista żabka ubsluga bardzo miła i wybitne hot dogi”
“Żabke znam z naburmuszonych ekspedientek ale Pani Kasia z czarnymi włosami rozwala system. Oby więcej takich sprzedawców, wtedy zakupy są przyjemnością a nie koniecznością ❤️ żabka ogólnie czysta i zadbana .”
“Nie robiłem od początku zakupów, od jakiegoś czasu zacząłem i bardzo mi się podoba atmosfera ,mało ludzi to na największy plus, spory wybór, mili pracownicy tylko polecam sprawdzać datę przydatności produktów typu naleśniki, kluski śląskie bo bywają gorzkie pomimo dobrego terminu ,zgaduję że przebijany jest poprostu także to odradzam kupować ale ogólnie spoko sklep”
“Żabka to mega sklep, bo czasem można tam trafić na totalne perełki z dzieciństwa, jak gumy Turbo czy Donald. Wchodzisz po coś do picia, a wychodzisz z nostalgią w kieszeni. Serio, niby mały sklepik na rogu, ale potrafi pozytywnie zaskoczyć. Super.”