Po co się deklarujecie z otwarciem do 23ciej gdy 22:50 sklep zamknięty i ciemno w środkuz dzień roboczy, Środa 12 Listopada
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian S ★☆☆☆☆
-
Ola Olek ★☆☆☆☆
Nie polecam . Dzisiaj jedna z kasjerek w okularach czarne włosy okradła mojego tatę . Kupował sobie piwo miał 200 zł wcisnęła mu kit że dała mu resztę czego nie zrobiła . Tata wrócił do domu poszłam tam zażądałam sprawdzenia monitoringu i kontaktu z właścicielem sklepu i ta Pani odmówiła więc zadzwoniłam na policję bo byłam pewna że tata się nie myli . Pani słysząc rozmowę z policją zmieniła zdanie i powiedziała że sprawdzi monitoring tylko muszę wyjść ze sklepu więc wyszłam po 3 minutach zadziwiająco szybko Pani otworzyła i pokazała mi że pieniądze leżą na słodyczach a wcześniej się rozglądałam i nic nie było . Pani po prostu podrzuciła te pieniądze było to 190 zł i wciskała mi kit . Jest to oszustka i złodziejka . Sprawa została zgłoszona na policję . Policja sprawdzi monitoring i będzie widać skąd nagle te pieniądze znalazły się w słodyczach ciekawe ilu ludzi jeszcze tak przekręciła na kasę .
-
Patryk Kozioł ★☆☆☆☆
Najgorsza zabka w Pabianicach. Terminal wiecznie ma aware, po 22 coś tam kupić to cud, zazwyczaj wish kartka “zaraz wracam” ale nikt wcale zaraz nie wraca do tego niemila Pani ktora siedzi tam za Kare. Unikać szerok lukiem.
-
Edyta F ★☆☆☆☆
Wchodząc z dwoma małymi pieskami zostałam wyproszona przez babę za kasą, farbowana blondyna krótko ścięta w okularach, bo podobno z psami nie wolno. Ale jak pare dni wcześniej również z tymi psami weszłam, to ta sama kobieta nie miała z tym problemu. Zasady obowiązują tylko w wybrane dni? Naklejcie informacje na drzwiach, bo jakoś w innych Żabkach nie mają z tym problemu. A pani radzę zmienić pracę, jak się nie chce pracować o 21.00, bo takim nastawieniem odstrasza się klientów. Z całego serca nie polecam tej Żabki.
-
Natalia Zarzecka ★☆☆☆☆
Polecam lepiej pilnować pracowników. 18:55 jeden klient czeka pod sklepem, na drzwiach karteczka "za raz wracam" to mówię tez poczekam. Po 5 mi mojego czekania jedna osoba zrezygnowała, przez kolejne 10 min stały ze mną już 2 osoby a 2 po zobaczeniu kartki zrezygnowały z czekania. Pracownik podjechał autem po kolejnych pięciu minutach, jak sie okazało wogóle nie bylo go w miejscu pracy. Ja rozumiem szybkie wyjście do toalety ale opuszczenie miejsca pracy?
-
killer komplex ★★★★★
Profesjonalna i miła obsługa
-
Danuta Malinowska ★★★☆☆
Jest stosunkowo srogim sklepem kupuję w nim w ostateczności
-
adam kubiak ★★★☆☆
Sklep na bardzo drobne zakupy
-
Piter Piter ★☆☆☆☆
Witam. Starsza pani która stoi tam za kasą i obsługuje jest bardzo nie miła. Takie podejście ignoranckie do klientów jest nie wporządku. Przy odbiorze przesyłek jakieś himery i niezdwolonie oraz odrwacnie się tyłem i buczenie coś pod nosem. Więcej tam nie pójdę.
-
Piotr Karbowiak ★★★★☆
Miła obsługa, niestety często brakuję produktów z oferty "cafe Żabka". W sklepie jest ścisk i często ciężko przejść gdy ktoś inny wybiera produkty. Dobra lokalizacja i parking przed sklepem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Nawrockiego 20, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku