Przegląd katalogu
- 2,922 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 2922 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,922 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,542,769 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Skierniewice i innych.
“Bardzo ładna knajpka i tężnie jest strefa poświęcona Ewie Pajor i pilce noznej, jedzenie jest przepyszne bardzo polecam gorąca czekoladę nie żałują bitej śmietany i nawet jest ciastko do tego można też wybrać posypkę nie zapominajmy o tym że jest woda termalna do picia za darmo! Mega miła obsługa, można zobaczyć zające przez okno bardzo polecam”
“Obsługa i pizza najlepszym poziomie, pyszne ciasto dobre ceny fajna atmosfera piękna okolica. Polecam bardzo pizzę z paroma rodzajami cebuli, reszty zdjęć nie zrobiłem na czas bo była tak dobra :)”
“Restauracji, poza widocznym drogowskazem, nie widać z drogi, jednak zdecydowanie warto zjechać, by na pięknym tarasie, w otoczeniu roślin i z widokiem na sad, spróbować dań polecanych przez kuchnię. Szczególnie warto zamówić kaczkę oraz crème brûlée. Na czas oczekiwania podawana jest ciemna, świeża bułeczka z dżemem z rokitnika.”
“Smacznego domowe jedzenie w cenie "za niskiej" do tego porcje jak dla przysłowiowego chłopa gorąco polecam”
“Jedna z najlepszych pizz neapolitańskich jakie jadłem. Świetne ciasto, jakościowe składniki. Lody przepyszne - szczególnie śmietankowe! No i lemoniada rabarbar-cytryna. Bardzo fajnie zlokalizowane miejsce tuż przy kładce, blisko term i plaży. Polecam każdemu, kto jest w Uniejowie :)”
“Bagieta z pewnością jest propozycją dla koneserów tego arcy pysznego polskiego jadła jakim są zapiekanki. Przygotowywane z wyselekcjonowanych składników, a także z własnych przygotowanych dodatków jak surówka czy sos. Jest to z pewnością lokal, który serwuje 5* zapiekanki i z czystym sumieniem polecam. Napewno wrócę….”
“Mega dobre duża porcja warzywa nie przegotowane ryż trochę suchy ale po za tym wszystko super”
“Mimo, że jestem niejadkiem i ciężko, żeby coś mi posmakowało Tak jedzenie tutaj jest bardzo dobre! Świeże warzywa, dobrze wypieczone mięsko I do tego bardzo miła obsługa interesująca się zdaniem klienta i jego wrażeniami Polecam!!!”
“W ubiegłym tygodniu mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować nasze wesele w Rezydencji Biała i z całego serca możemy powiedzieć, że był to absolutnie trafiony wybór. Od pierwszego spotkania z właścicielami czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że nasz wielki dzień będzie w najlepszych rękach. Profesjonalizm, otwartość i elastyczność, z jaką podchodzili do naszych pomysłów i potrzeb, były nie do przecenienia. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak się umówiliśmy – bez stresu, bez niespodzianek, za to z ogromną klasą i dbałością o detale. Sala prezentuje się przepięknie – elegancka, przestronna i z wyjątkowym klimatem, który zachwycił nas i naszych gości. Dziękujemy całemu zespołowi Rezydencji Biała za zaangażowanie, serdeczność i profesjonalną obsługę. Dzięki Wam ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliśmy – pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych wspomnień. Z całym przekonaniem polecamy to miejsce wszystkim przyszłym Parom Młodym! Monika & Wiktor”
“Świetna pizzeria, składniki - pierwsza klasa, krótki czas oczekiwania i uczciwe ceny. W okolicy raczej ciężko o lepsze doświadczenia gastronomiczne. Bardzo polecam :)”
“Na ten moment najlepsza pizza w mieście. Wiele kompozycji do wyboru, na tyle ile testowałam każda była super. Wszystko w pizzy na plus, sosy smaczne, ogólnie top!! Polecanko:)”
“Super miejscówka na lokalny wypadzik. Bardzo dobre lody włoskie i gofry.”
“Skusiły mnie opinie wychwalające to miejsce na gastronomicznej mapie Rawy Mazowieckiej. Wszystko co o tym miejscu przeczytałem to prawda. Pyszne jedzenie, miła obsługa i szybko podany placek po zbujnicku który zamówiłem - super. Jedyne zastrzeżenie mam do samego placka, powinien być dobrze wypieczony aby trochę chrupał. Wszystko było dobrze doprawione a międo w gulaszu rozpadało się samo. Polecam i na pewno ponownie tu wrócę.”
“Głodni, spragnieni i zachęceni opiniami zatrzymaliśmy się w tej pizzerni. Padło na "małą" (32cm) pizzę pepperoni oraz na dużą (42 cm) pizza pół na pół (duży plus za taką możliwość) włoska z ognistą. Pizzę duża była na cienkim cieście za to kolejny duży plus oraz nie była tłusta ani sucha. Wszystko dobrze wyważone i smaczne. Pizza "mała" według mnie była na średnim cieście co osobiście mi mniej pasuje ale też smaczna. Składniki wyglądały i smakowały swieżo. Lemoniada taka jak powinna być. Czułam cytrynę, miętę, lód dla ochłody, w grejpfruta też fajnie było się wgryź - żadne syropy i sztuczne dodatki (jeśli były to dałam się nabrać). Uważam, że ceny własciwe. Oby tak zostało”
“Pyszne jedzenie, miła obsługa. Jedyny minus to mimo ogromnej przestrzeni trochę duszno w środku.”
“Sklep godny polecenia ,mają nawet kardamon na wagę. Polecam serdecznie.”
“Dziś miałam przyjemność jeść w PrzyStani pyszną zupę rakową. Delikatna ale pełna smaku. Polecam. Zestawy Fish and chips smaczne a porcje duże. Super lokalizacja z widokiem na Warte i termy. Bardzo miła obsługa.”
“Bardzo polecamy!! Zamówiliśmy de volaille z frytkami i mix surówek oraz gołąbki z ziemniaczkami. Wszystko było świeże, dobrze doprawione i pyszne jak w domu. Obsługa przemiła ☺️Jeżeli przejeżdżacie obok to warto zajrzeć.”
“Pierwszy raz jedliśmy sushi burgery i od razu skradły nasze serca. Wzięliśmy dwa z pieczonym łososiem mimo, iż Pani która nas obsługiwała zasugerowała nam ze najemy się biorąc jednego na pół (miała racje). Były przepyszne!!! Na wynos wzięliśmy jeszcze zestaw solo. Odwiedziłam to miejsce pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. POLECAM!!!”
“Bardzo dobre burgery i smaczne miesko. ;) Bylismy w niedziele o 17, duza kolejka, czas oczekiwania okolo 30 minut, ale bardzo sprawnie szlo.”
“Świetny festiwalowy ramen carbonara, pyszny shushi-dog. Specjalnie dla mojej córki przygotowany został ramen bez mleka. Brawo za świetną obsługę, dobry klimat i pyszne jedzenie. Wrócimy i polecamy.”
“Krótki czas oczekiwania, byliśmy w środku tygodnia. Bardzo miła obsługa. Zalewajka smaczna i syta. Sałatka włoska, wierzę na słowo, że smaczna, nie spróbowałem, wyglądała super, ale ja już byłem tak najedzony, że nie miałem miejsca, nawet na listek miętowy. Teraz trochę o kopertach ze schabu, mięsko smaczne, ziemniaczki dobre i pyszne surówki. Jak zobaczyłem tależ, to pomyślałem , że z tymi surówkami to lekka przesada i pewnie prawie ich nie ruszę, co u mnie jest normą, bo wszędzie są na jedno kopyto. Moje obawy, rozwiały się bardzo szybko, jedna lepsza od drugiej, zostawiłem trochę, bo najzwyczajniej w świecie zapaliła mi się zielona lampka w baku. Niepozorne miejsce, ale godne polecenia dla osób, które chcą smacznie i dobrze zjeść.”
“Nieprawdopodobne smaki! Tort, sernik czy każda inna pozycja z menu jest zawsze dopieszczone i wyglada przepięknie. Składniki tylko najlepszej jakości. A smak… No cóż… nie ma osoby, która by kręciła nosem po zjedzeniu tych wspaniałości! :-) Pani Iza ma talent w rękach i wkłada w każdy swój wypiek nie tylko prace ale SERCE. Spróbowałem i już zawsze będę wracać! Polecam!”
“Bardzo dobre smaki sushi. Są i klasyczny rolki, które są pyszne, ale też nietypowe połączenia smakowe, które rozwalają kubki smakowe. Naprawdę pyszne!”
“Dobra pizza i frytki również. Przemiła obsługa przed wszystkim młoda dziewczyna,która była pierwszy dzień i chłopak,który ją uczył. Bardzo ładnie przystrojone miejsce.”
“Opinie są prawdziwe i na prawdę nie żałujemy decyzji o wyborze tej restauracji. Duży wybór dań wegetariańskich, dobrej jakości ryż i świezo wypiekane Roti. Sporo dan w wersji do wyboru między ostrym, a łagodnym. Będziemy odwiedzać.”
“Przepyszne potrawy przygotowywane przez młodego, naprawdę zdolnego kucharza. Smak potwierdzony przez najbardziej wybrednych krytyków, czyli małe dzieci, które w Dobre Sobie zjadły wszyściutko, wychwalając wszystkie potrawy. Bar prowadzony przez przesympatyczną parę młodych ludzi, bardzo schludnie urządzony, z małym, zadaszonym ogródkiem, potrawy świeże, przygotowywane po zamówieniu, co nietrudno sprawdzić, bo kuchnia jest na wpół otwarta, a ponieważ lokal nie jest duży czas oczekiwania mika bardzo szybko, spędzony nieraz na miłej rozmowie z gospodarzami. Obiad to koszt zaledwie 20 zł, zestaw z zupą i kompotem 25 zł, ale to polecam już głodomorom, bo porcje są tak duże, że nie każdy pomieści wszystko. Zdecydowanie warto polecić, a przypuszczam, że po jednym razie wiele osób zostanie stałymi klientami.”
“Sushi bardzo dobre, mega plus za to że rolki są naprawdę duże i smaczne. Czas przygotowania też na plus. Dodaje też menu dla zainteresowanych.”
“Najlepsze zapiekanki na świecie! Dużo sera, świeżych warzyw, mięciutka bułka. Burgery, jak na taką budkę przystało, trzymają poziom i są naprawdę smaczne. Polecam, na pewno nie będziecie zawiedzeni :)”
“Byliśmy z żoną w weekend, jedzenie bardzo smaczne – prawdziwa kuchnia indyjska, porcje wystarczające, potrawy zróżnicowane i nieciężkie, dobre desery. Obsługa głównie anglojęzyczna, bardzo miła i pomocna, a pani Patrycja – mówiąca po polsku – niesamowicie życzliwa, wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia, dzięki czemu każdy klient czuje się komfortowo. Brak alkoholu właściciel nadrabia kreatywnością w menu, a sam lokal, choć trochę surowy na pierwszą czy drugą randkę, później sprawdza się świetnie i zdecydowanie warto go odwiedzić. We visited with my wife last weekend, the food was really tasty – authentic Indian cuisine with portions just right, dishes varied and not too heavy, and nice desserts. The staff is mostly English-speaking, very kind and helpful, and Ms. Patrycja – who speaks Polish – is extremely friendly, patiently explains everything and makes every guest feel comfortable. There is no alcohol, but the owner makes up for it with creativity in the menu, and although the place feels a bit raw for a first or second date, it works perfectly afterwards and is definitely worth a visit.”