Przegląd katalogu
- 43 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 43 wyników
Przeglądaj restauracja w Łasku, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43 wyników w Łasku, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 22,451 opinii i ocen.
“Pizza nie jest spalona dobry jest sos czosnkowy do pizzy”
“Jest niedziela duzo ludzi a na dania nie czeka się więcej niz 5 min.Obsługa miła, pan z ochrony pilnuje porządku i pomaga ludziom w zamówieniach, panie sprzątające dbają celująco o czystość! Obok restauracji duzy plac zabaw ale i miejsce do spacerów po kilku godzinach w trasie- duzo ścieżek dla piesków .Reasumując to najlepszy McDonald w Polsce- polecam !”
“Bardzo smaczne i czuć, że świeże jedzenie. Czysty lokal i obsługa bardzo miła. Polecam zajrzeć i przekonać się samemu. Dobrze mieć w Łasku taki lokal, do którego chce się wracać”
“Żałuję, że zawitałem do Jamboła! A dlaczego? Ano dlatego, że ze świecą szukać lokalu z tak dobrą, domową kuchnią a mam za daleko, żeby bywać tu częściej :) Jedzenie bomba! Prawdziwe domowe smaki, począwszy od pysznego rosołu, smakującego wiejską kurą a nie Wegetą, przez pyszne mięsa, bigos, w którym było więcej mięsa niż kapusty i przepyszną, słodziutką kapustę zasmażaną. Przystawki równie smaczne. I na deser najlepsze - ciasta, wyglądające jak z najlepszej cukierni a w smaku domowe (bez chemii). Ogólnie pobyt w Jambole to wielka przyjemność. Sala przestronna, czyste toalety, obsługa bez zarzutu. Na duży plus przestronny parking. Szczerze polecam to miejsce!”
“Podali do stolika po może 4 minutach Polecam”
“Bardzo przyzwoite miejsce polecam wszystkim podróżnym”
“W tym sklepie jest mini bar i duży parking.”
“Uwielbiamy panią w krótkich białych włosach, cudowna kobieta, miła uprzejma, sos z hoddogow się zawsze wylewa. Bardzo energiczna zawsze poprawia humor . Bardzo miło i przyjemnie.”
“Bardzo miła obsługa Pani jak zawsze uśmiechnięta mówiąc do klienta słoneczko aż chce się przychodzić. Polecam”
“Bardzo miło zostałam obsłużona przez panią Ewę polecam ten sklep ,ponieważ mają przepyszne zapiekanki prosto z pieca napewno będę tam wracała.”
“Polecam ten sklep!! Jedna z niewielu Żabek gdzie jest porządek na sklepie i bardzo miła obsługa. W większości tych sklepów w których byłam był totalny chaos. Ten sklep mnie bardzo miło zaskoczył.”
“Nie wiem dlaczego ale w tej żabce Panie robią jak by za karę. Zero uśmiechu dzień dobry odburkniete na odwal sie. Uwielbiam zakupy w żabce ale niestety ta już na mnie nie zarobi...”