Przegląd katalogu
- 342 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 59% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 342 wyników
Przeglądaj psychoterapia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 342 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 4,093 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera psychoterapia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“Terapeutka świetna, zna się na rzeczy, potrafi bardzo dobrze słuchać. Co prawda związek się rozpadł, ale patrząc na to z perspektywy czasu być może tak było najlepiej. Dziękuję za całą pomoc!”
“Jeśli ktoś szuka pomocy i myśli o terapii systemowej czy par to koniecznie trzeba zapisać się do Pani Anny Dzieniakowskiej. Jest po prostu fantastyczna.”
“Pierwszy raz tak naprawdę złapałam kontakt z terapeutą. Sesje były różne - spokojne, dające możliwość się wygadać i takie mocne, głębokie, bardzo "oczyszczające". Często na co dzień wracam do różnych momentów z sesji i już więcej rozumiem tego, co czuję. Czuję się "dojrzalsza" emocjonalnie ☺️ Czułam się zrozumiana, w centrum uwagi. Bardzo polecam każdemu kto w jakikolwiek sposób czuje, że przydałaby mu się pomoc.”
“Bardzo empatyczna Pani Psycholog. Podczas wizyty zaangażowana, skupiona, podchodzi do pacjenta z wielkim sercem. Jej usposobienie i to w jaki sposób prowadzi terapię, jak stara się wszystko wytłumaczyć bardzo wzmacniaja pacjenta. Daje poczucie bezpieczeństwa już po pierwszej wizycie. Oby więcej takich Psychologów. Wspaniały specjalista. Polecam.”
“Papier był, woda była, rozum i serce były.”
“Fachowość, zaangażowanie, duża wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a do tego wielka dawka ciepła, zrozumienia, delikatności.”
“Przemiłe Panie w rejestracji. Polecam psychologa Panią Ewe Cieniak i psychiatrę Panią Małgorzate Jurowską. :)”
“Osobiście korzystałem z MediPsyche już kilka razy. Bardzo miła obsługa dziewczyn z recepcji. Pani psychiatra Magdalena pełny profesjonalizm, cierpliwość zrozumienie, trafna diagnoza, leczenie przynosi efekty. Szczerze polecam.”
“Bardzo dobre miejsce, oprócz profesjonalizmu zwyczajne ludzkie podejście.”
“Bardzo rzetelny i solidna Panie psycholog”
“Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie o tej Pani w dodatku bez uzasadnienia? Wyjątkowo miła i empatyczna osoba - zdecydowanie kompetentna i pomocna.”
“Inteligencja, wnikliwość, empatia i zaangażowanie w proces terapeutyczny Pani Ani są nieocenione i naprawdę wyjątkowe.”
“Konkretnie, szybko i rzetelnie zostałem potraktowany, z ręką na sercu każdemu mogę polecić to miejce, jako na rozwiązanie swoich problemow życiowych, i zawodowych, już nie mam żadnych blokad!! Dzięki panie Mariuszu”
“Pan Igora poznałam jako wychowanka w PO jako pierwszy pomogł mi się odnaleźć. Jest człowiekiem bardzo ciepłym oraz cierpliwym, cenię sobie bardzo, że wciąż się dokształca. Jest psychologiem jednym z niewielu, który ma wiedzę i nią się kieruje na poziomie XXIw co jest rzadkością. Jego atutem jest słuchanie głosu dziecka i wielu psychologów może się od niego uczyć.”
“Profesjonalne podejscie do pacjenta. Recepcja bardzo miła i pomocna. Specjaliści wyrozumiali z bardzo dobrą etyką lekarską. Dziękuję i pozdrawiam specjalistów.”
“Najlepsza psychoterapeutka jakie znam”
“Polecam Panią Magdę z czystym sumieniem! To wspaniały i empatyczny lekarz. Ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta!”
“Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Trafiliśmy na empatycznych i zaangażowanych ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z sercem. Wszystko odbywa się w spokojnej atmosferze, bez oceniania, z dużym zrozumieniem. Naprawdę dobre miejsce, w którym można poczuć wsparcie.”
“Na pierwszy rzut oka "Kołcz Tom" to nieco ekscentryczny flegmatyk, ale wystarczy zamienić z nim kilka zdań by mieć jasność - jego umysł jest ostry jak maczeta. Rozgryzł mnie w pół godziny a potem dał sporo cennych wskazówek, bez ściemy i z dużą dozą pozytywnej energii. Polecam!!!”
“polecam profesjonalne podejscie do problemu a ja nie jestem łatwym przypadkiem”
“Byłem na oddziale afektywnym. Sale przeciętne, jedzenie normalne (dało się zjeść) Panie pielęgniarki miłe, psycholodzy pomocni, ale wszędzie musi się znaleźć ta jedna nie miłą osobą (chodzi o Panią która decyduje ile ma trwać leczenie, chce jak najszybciej się pozbyć pacjenta, nie miłą bardzo) Patio ładne i czyste, można siedzieć na dworzu z wyjątkiem godziny 11-12 bo wtedy oddział młodzieżowy tylko wychodzi. Często wyjścia do sklepu, czy do parku, leki wydawane na czas. Na jadalni telewizor, można sobie coś obejrzeć zawsze i do wyboru dużo gier np. Jenga czy Uno, można pograć w gronie kolegów z oddziału. Automaty z batonami i napojami na samym dole. Koło patio restauracja w której można sobie zamówić dodatkowe posiłki czy rzeczy pierwszej potrzeby. Na patio znajduje się też fontanna, która zostaje oświetlona kolorowym światłem, gdy zrobi się już ciemno. Leki wydawane na czas. Jest możliwość odwiedzin z zewnątrz (kolegów czy rodziny). Na dole znajduje się też stół pingpongowy.”
“Świetna miła obsługa lekarze naprawdę z powołania...polecam.”
“Polecam panią Doktor. Zna się na rzeczy, Cierpliwie słucha i trafia do rozmówcy.”
“Umówiłam się na wizytę przez aplikację Znany Lekarz. Niestety nie mogłam połączyć się z Panią Doktor, z powodów technicznych leżących po stronie portalu. Następnego dnia Pani Doktor zadzwoniła do mnie i przełożyliśmy tę wizytę na kolejny dzień. Tego samego dnia udało mi sie skontaktować z własnym lekarzem prowadzącym. Wizytę więc anulowałam. Jednakże zrobiłam to na mniej niż 24h, więc wg regulaminu portalu Znany Lekarz zwrot środków mi sie nie należy. Natomiast Pani Doktor wykazała się uczciwością i życzliwością i zwróciła mi środki bez problemu, ponosząc przy tym straty związane z kosztami obslugi portalu i obsługą płatności. Serdecznie Pani dziękuję za postawę i życzę, aby ten gest do Pani wrócił z nawiązką.”
“Bardzo ciepła osoba z profesjonalnym podejściem. Pomogła nam w trudnych chwilach naszego związku.”
“Jest to miejsce godne zaufania. Przesympatyczni pracownicy, którym zależy na dobrym samopoczuciu swojego pacjenta. Każdemu polecam.”
“Dobry dojazd, miejsce parkingowe, dobrze zorganizowana obsługa pacjentów.”