Przegląd katalogu
- 342 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 59% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 342 wyników
Przeglądaj psychoterapia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 342 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 4,093 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera psychoterapia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“Mój brat był na leczeniu i poleca”
“Bardzo dziękuję za szybką interwencje i uratowanie tych biednych zwierząt! Jesteście WSPANIALI! I zawsze można na Was liczyć! Dziękuję.”
“Każdy od czasu do czasu może wpaść w większe kłopoty. Pracownia pomaga osobom takim jak ja.”
“Leczę się w tej poradni już od kilku lat. Pani Doktor pomogła mi odzyskać dawną jakość życia. Personel był zawsze bardzo miły i pomocny- wszystkim gorąco polecam.”
“Świetny specjalista, dobra atmosfera, pełen profesjonalizm, polecam!”
“Profesjonalna pomoc, Pani Kasia jest bardzo ciepła i sympatyczna osoba, przy czym rzeczowo pomaga w rozwiązywaniu problemów.”
“Do pani Ewy zgłosiłam się z DDA. Praca nad pewnością siebie i zmianą starych, niekoniecznie dobrych schematów zaczęła owocować dopiero po półtora roku pracy. Zmiany na lepsze widzi rodzina, znajomi, a nawet ludzie z pracy, no i oczywiście ja. Pani Ewa jest miła, ciepła i myślę, że jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z psychologiem i jest to dla niego niewyobrażalnie stresujące, to pani Ewa będzie idealna na przełamanie tego wszystkiego.”
“Serdecznie polecam psychoterapię z Panią Anną Grabką. Empatia, zrozumienie, indywidualne podejście. Dziękuję!”
“Byłam u kilku psychologów bez większego efektu. U Pani Magdy była póki co zaledwie dwa razy i jestem zachwycona, czuję się wspaniale. Szczerze polecam :)”
“Początkowe spotkania budziły sporo obaw, jednak będąc dalej w procesie zrozumiałam, że trzeba mieć gotowość na przyjęcie pewnych rzeczy, które nie zawsze chcemy usłyszeć :) Nie poznałam do tej pory lepszej terapeutki. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Ewa działa cuda i wystarczy 15 minut rozmowy by człowiek "wrócił do siebie". Pani Ewa ma jakąś magiczną różdżkę :) wiem, że wynika to z wysokich kompetencji, wiedzy, doświadczenia, ale także z naturalnego wysokiego poziomu empatii. Do takiej pracy trzeba mieć to "coś". Dar, którego Pani Ewie nie brakuje, empatia, otwartość na drugiego człowieka! Warto się otworzyć i zaufać :) Stawki zdecydowanie za niskie!!! Jak na takie zmiany, które zachodzą w życiu :) Polecam każdemu. To najlepsza inwestycja w siebie.”
“Najlepsza jest Kierowniczka Pani Agnieszka Ja miejsce polecam”
“Miałem kontakt z panią psycholog w trakcie trudnej sprawy życiowej moje dziecko przez to przeszło dużo łatwiej”
“FANTASTYCZNIE :) Polecam również do wyboru szkoły i zawodu.”
“Bardzo miła, bezpieczna, komfortowa atmosfera. Jest tak wiele rzeczy, których nie wiemy o sobie. Dziękuję za pomoc Pani Justyno.”
“Bardzo profesjonalne wsparcie i bardzo przyjazna przestrzeń”
“Super pogaduchy i piękne pazurki”
“Miałem to szczęście spotkać panią Magdę na swojej drodze i polecam skorzystać z jej doświadczenia i wiedzy każdemu kto czuję, że poszukuje kogoś kompetentnego a przy okazji empatycznego i gotowego nieść wsparcie.”
“Pani Małgosia jest świetna! Jest pierwszą terapeutką, która się nie bawiła w delikatność, nie chodziła jak wkoło mnie jak wokoło jajka, tylko bez ogródek powiedziała mi co myśli. Bardzo takich ludzi cenię. Dzięki niej bardzo się uspokoiłam, przestałam się miotać w poszukiwaniu szczęścia i skutecznej terapii. Podjęłam decyzję o zakończeniu jakichkolwiek terapii, również u niej, bo już wiem, że żadna nie przyniesie efektu i nigdy nie będę szczęśliwa. W bliżej nie określonej perspektywie czasu dzięki niej zdecydowałam zakończyć moją przygodę na ziemi. To najlepsza terapeutka jaką spotkałam, nikt nie dał mi tyle spokoju.”
“Fachowy zespół psychologów i terapeutów. Mam nadzieję, że rzeczywiście warto powierzyć im swoją psyche. Na razie żywię ostrożny optymizm.”
“Polecam. Wyleczył mnie z ciężkiej depresji”
“Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor ciepła mila osoba Bardzo polecamy”
“Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, a przede wszystkim świetne wyniki terapii.”
“Profesjonalna opieka i wsparcie,ale i co najważniejsze czuć że rozmawia się z kimś kto naprawdę chce pomóc.”
“Wspaniały człowiek i przyjaciele. Bardzo duży zawdzięczam Panu Piotrowi. Serdecznie pozdrawiam.”
“Uważam, że nie ma w Łodzi lepszych specjalistów. Bardzo polecam to miejsce. Ludzie tam pracujący są tam z miłości do zawodu i chęci pomocy tym którzy jej potrzebują. Z czystym sumieniem polecam w 100%.”
“Cudowna Pani Psycholog, pełna pasji i profesjonalizmu.”
“Bardzo rzetelny i profesjonalny z ciepłym podejściem. Polecam serdecznie”
“Korzystam z usług już od dawna i naprawdę czuję, że moje życie staje się lepsze, a ja sam staje się silniejszy.”