Przegląd katalogu
- 598 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 598 wyników
Przeglądaj przedszkole w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 598 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 6,357 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera przedszkole z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Jestem zachwycona opieką, ciepłem i atrakcjami jakie są zapewniane mojemu dziecku. Pierwsze słowa rano po przebudzeniu to „idę do dzieci” co tylko mnie utwierdza w słuszności 5/5 :)”
“Bardzo dobra i bezpieczna szkoła,duży poziom nauczania o czym świadczy spora liczba wygranych przez uczniów olimpiad”
“Duuuża szkoła ale czysto. A jedzonko smaczne.”
“Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola. Świetna opieka, zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Dzieci zadowolone i rodzice też.”
“Mieliśmy wspaniały turniej szachowy”
“Wspaniałe panie opiekujące się dziećmi ! Dziecko od pierwszego dnia uwielbia to miejsce”
“Wysoki poziom nauczania polecam”
“LEPSZEGO PRZEDSZKOLA DLA SWOJEGO DZIECKA NIE ZNAJDZIECIE!!! To nie przedszkole, to drugi dom❤ Całe grono pedagogiczne zasługuje na medale i owacje na stojąca- ciocię o ogromnym sercu❤ Zaangażowane w swoją pracę i widać kochające to co robią... syn uczęszcza do przedszkola już 2 rok, a córka dołączyła do przedszkola pół roku temu ( nie wyobrażam sobie aby mogłobyc inaczej) W tym przedszkolu panuje ciepla i rodzinna atmosfera, a Panie zawsze uśmiechnięte i życzliwe nigdy nie odmawiają pomocy jeśli jest taka potrzeba❤ Polecamy z całego serca❤”
“Jak najbardziej polecam to miejsce.”
“Świetna atmosfera i organizacja biwaku ☺”
“Zajęcia i zabawy dostosowane do wieku dzieci. Córka bardzo chętnie chodzi, lubi się uczyć. Często powtarza, że zbyt wcześnie ją odbieramy, co tylko potwierdza sprzyjającą dzieciom, przyjazną atmosferę. To przedszkole, które nie tylko przechowuje, a również wychowuje. Świetna kadra. Polecam.”
“najlepsze przedszkole w Łodzi! świetna kadra, przemiła atmosfera!”
“Bardzo miła obsługa, większość leków niedostępnych w innych aptekach tu można kupić. Ceny też konkurencyjne.”
“Nauczyciele są spoko, kreatywne lekcje, nowoczesna technologia, fancy miejsca do odpoczynku. Serdecznie polecam.”
“Super szkoła, życiowe podejście nauczycieli. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość więc nie rozumiem skąd opinia przedmówcy.”
“Dam wam te 5 gwiazdek ale Oddajcie MOJĄ DUSZE!!!!! ONA NIE Powinna należeć do was”
“Wysoki poziom nauczania, piękne miejsce, przemiła kadra!”
“Serdecznie polecam Przedszkole Igraszka domowa i ciepła atmosfera, przemiłe Panie, przedszkole czyściutkie i zadbane, doświadczona właścicielska, mnóstwo zajęć dodatkowych dla dzieciaczków. Moje drugie dziecko kończy edukację w tym przedszkolu i polecam z całego serca.”
“Bardzo dobra szkoła językowa. Polecam kurs przygotowujący do matury u pana Chodkowskiego”
“Mała, kameralna szkoła z przedszkolem. Fajna kadra nauczycielska. Boisko szkolne otoczone lasem.”
“Profesjonalnie i miło. Dziecko zadowolone a to najważniejsze.”
“Polecam szkołę Fajni nauczyciele, dobrze uczą, są życzliwi, dyrekcja spoko i pracownicy.”
“Mam pytanie jest tam profil ,,technik weterynarii" ?”
“Super szkoła. Wykwalifikowana kadra i bardzo wysoki poziom nauczanis. Atmosfera rodzinna i bardzo prztjazna dla uczniów. Czysto i ładnie. Dla dzieci i rodziców z ambicjami. Polecam.”
“Słynne gimnazjum w Piątkowisku, nie istnieje już, gdyż nie ma gimnazjów w tym kraju (i oby nigdy więcej, to był poroniony pomysł by dzieciaki w takim wieku spędzać pod jeden dach). Ale gimnazjum to jest zasłużone, gdyż wydało na świat wielu geniuszy i ludzi wybitnych że świata kultury i sztuki a także innych dziedzin życia, takich jak na przykład ezoteryka, majteczki w kropeczki, albo jazda konna. Chodził tam nawet uczeń, jeszcze nie tak dawno temu, na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku, co to potrafił nawet wodę przypalić. Była też dziewczyna co jej ojciec zabraniał się myć, gdyż lubił jej naturalny zapach. Oj wiele tam osób było naprawdę wybitnych, a że to było nie tak dawno temu, oni wciąż są młodzi i chodzą po Ziemi. Tej Ziemi.”