Przegląd katalogu
- 37 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 37 wyników
Przeglądaj pomoc psychologiczna w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 37 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 703 opinii i ocen.
“Profesjonalne podejscie do pacjenta. Recepcja bardzo miła i pomocna. Specjaliści wyrozumiali z bardzo dobrą etyką lekarską. Dziękuję i pozdrawiam specjalistów.”
“Znam Panią Małgorzatę od kilku lat. Jest zaangażowanym, kompetentnym, empatycznym specjalistą. Zasady terapii są jasne, przejrzyste, co pomaga poczuć się bezpiecznie. Uważnie słucha, łączy fakty, ma bardzo dobrą pamięć. Pani Małgosia jest ciepłym, serdecznym człowiekiem, pracuje z uważnością na drugiego człowieka i jego emocje. Szczerze polecam :)”
“Otrzymaliśmy rzetelne informacje, pan psycholog był bardzo cierpliwy. Miał bardzo dobre podejście do pacjenta. Jesteśmy zadowoleni z wizyty i polecamy.”
“Instytut oferuje profesjonalne podejście i wsparcie na wysokim poziomie — terapia pomogła mi zrozumieć swoje emocje i poprawić jakość życia. Polecam każdemu, kto szuka skutecznej pomocy psychologicznej.”
“Chciałbym z całym przekonaniem polecić tę placówkę. Od samego początku to właśnie tutaj zdecydowałem się prowadzić mojego pieska i była to świetna decyzja. Pani Weterynarz od razu wykazała się ogromną empatią wobec mojego pupila, a także zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Zawsze mogłem liczyć na trafne porady dotyczące opieki i wychowania. Oprócz standardowych zabiegów, takich jak odrobaczanie czy szczepienia, wykonywaliśmy też kilka badań, wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Ceny są jak najbardziej w porządku. :)”
“Polecam z całego serca. Indywidualne podejście i bardzo ciepła atmosfera. Idealne miejsce na rozwój dla najmłodszych.”
“To wspaniała część życia w której były spotkania z wami i praktyki! Dziękuję”
“Niektórzy ludzie maja tak dobre serca, że sam pomysł by komuś nie pomóc wydaje im się szalony. Tacy są Pani Ania J. i Piotr J. ,”
“Dobrze ze takie miejsce jest ..”
“POLECAM! Pani Anna jest przemiłą specjalistką, wykonującą zabiegi bardzo delikatnie i precyzyjnie, w mega relaksacyjnej atmosferze. Ładny, przyjemny gabinet.”
“Profesjonalista w swojej dziedzinie!”
“Pani Agnieszka jest swietnym psychologiem potrafi doradzic b mila I wsparcie pelne”
“Szalenie przenikliwy umysł, a jednocześnie empatyczny i przystępny. Potrafi przeniknąć przez bariery, które świadomie lub nieświadomie tworzy rozmówca. Profesjonalistka w swoim trudnym fachu.”
“Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona że na NFZ można otrzymać fachową i profesjonalną pomoc. Jeden syn ma problem z dysleksji, a drugi chodzi do pani na zajęcia logopedyczne. Panie są bardzo miłe, i wyrozumiałe,terminy krótkie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że dzieci chętnie tam przychodzą;) Polecam”
“Świetna opieka nad uzależnionymi Pyszne jedzenie, cicha lokalizacja. Gorąco polecam.”
“Pani psycholog bardzo profesjonalna i empatyczna. Potrzebowaliśmy pomocy dla naszego 8 letniego syna. Mieliśmy duże kłopoty w domu i szkole. Pani Joanna dała radę! Cały czas jesteśmy w terapii bo to ciągły proces ale najważniejsze, że przynosi efekty. Teraz łatwiej się Kacperkowi żyje :) Polecamy z całego serca.”
“Polecam. Duże sale, nie przepełnione dziecmi, miła i wyrozumiała opiekaz częste wyjścia na dwór co dla mnie jest plusem w stosunku do innych placówek. Dzieci nie są wyganianie pod byle pretekstem do domu. Czysto, dobry kontakt.”
“Polecam spektakl „Smocze opowieści”!”
“Super szkoła, życiowe podejście nauczycieli. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość więc nie rozumiem skąd opinia przedmówcy.”
“Fachowość, zaangażowanie, duża wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a do tego wielka dawka ciepła, zrozumienia, delikatności.”
“Mieszkam. Tam jest wszystko ok”
“Wiele osób oceniło Schronisko na 1 gwiazdkę. Moim zdaniem, za to co robią należy się maksymalna ocena. Wnętrze sprawia wrażenie czystego, żadnych przykrych zapachów, ale widać, ze gwałtownie potrzebuje remontu. Zawiozłem kilka niepotrzebnych mi już rzeczy, które przyjeto z serdeczną wdzięcznością. Wszystkim polecam, jeśli macie niepotrzebne rzeczy, zadzwońcie, zapytajcie czy przydadzą się w schronisku, zawieźcie.”
“Chodziłam do tego przedszkola w latach 90 początek 2000 miło wspominam to miejsce córcia teraz będzie chodzić od września”
“Obecnie jestem uczniem klasy wstępnej i jestem zadowolony. Mam lekcje z 5 z 7 nauczycieli j.niemieckiego i wszyscy są w porządku. Polecam!”
“Byłem na oddziale afektywnym. Sale przeciętne, jedzenie normalne (dało się zjeść) Panie pielęgniarki miłe, psycholodzy pomocni, ale wszędzie musi się znaleźć ta jedna nie miłą osobą (chodzi o Panią która decyduje ile ma trwać leczenie, chce jak najszybciej się pozbyć pacjenta, nie miłą bardzo) Patio ładne i czyste, można siedzieć na dworzu z wyjątkiem godziny 11-12 bo wtedy oddział młodzieżowy tylko wychodzi. Często wyjścia do sklepu, czy do parku, leki wydawane na czas. Na jadalni telewizor, można sobie coś obejrzeć zawsze i do wyboru dużo gier np. Jenga czy Uno, można pograć w gronie kolegów z oddziału. Automaty z batonami i napojami na samym dole. Koło patio restauracja w której można sobie zamówić dodatkowe posiłki czy rzeczy pierwszej potrzeby. Na patio znajduje się też fontanna, która zostaje oświetlona kolorowym światłem, gdy zrobi się już ciemno. Leki wydawane na czas. Jest możliwość odwiedzin z zewnątrz (kolegów czy rodziny). Na dole znajduje się też stół pingpongowy.”
“Pan Grzegorz Gwis-psycholog, specjalista II stopnia w zakresie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży. Doradca zawodowy- jest kompetentną osobą, która poświęcila mojemu synowi dużo czasu. Chętnie odpowiadał na pytania i służył pomocą. Wzbudza moje zaufanie przede wszystkim swoim zaangażowaniem.Polecam.”