Przegląd katalogu
- 375 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 375 wyników
Przeglądaj park w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 375 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 232,230 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera park z miast takich jak Łódź, Rzgów, Zgierz, Tuszyn, Łask i innych.
“Wybieracie tylko taksówki z korporacji (firmowe) a nie tzw no name. Będzie taniej bezpieczniej i można złożyć reklamację do korporacji taxi.”
“Mieszkanie przytulne. Potrójny pokój, materace na łóżku piętrowym pachnie moczem. Komentujący niżej wspominali o kawie, herbacie. Podczas naszego pobytu brak kawy i cukru. Miły właściciel, miły lokator.”
“Hotel Alicja - kameralny, cichy i spokojny, obsługa bardzo miła wręcz przemiła. U mnie same plusy - polecam Sławek”
“Profesjonaliści. Dobry kontakt.”
“Bardzo fajny sklep, bardzo szeroki i dobry asortyment dla dzieci, Panie chętnie pomogą w wyborze”
“Wiem, że ściany są częścią projektu, ale przynoszą nieprzyjemne odczucia… Ogólnie wszystko było super, a obsługa doskonała, apartamenty są czyste i nowe?”
“Bardzo fajna impreza. Lubią tam Polaków :) lepsza kulturka jak w innych miejscach w Łodzi. Polecałem znajomym spoza Łodzi tam iść i każdy zadowolony i dziękowali zawsze :) co do zarzutów do ochrony to raz widziałem pijanego Polaka, który robił problemy i nie mógł wejść. Ochrona w mojej ocenie i tak za długo z nim gadała. Kulturka tam jest. Ponadto już drugiego razu mi machali cześć ludzie. Bardzo polecam :)”
“Jedzenie rewelacja... Świeże składniki codziennie... Do tego mnóstwo różnorodności... Czysto schludnie... Bardzo mila obsługa no i najważniejsze mila atmosfera i pyszne jedzenie... Polecam nawet na obiad z rodzina oczywiście w tygodniu...”
“Dzisiaj złożyłem 4 zamówienia. Pierwsze to 2 muffiny i napój. Kanapki lekko gorące nawet były a napój dobry. Muffiny były pyszne naprawdę. Żadnych błędów. Drugie to 2 smakowe kawę i moja chwała Pani, która robiła ich ponieważ wymieszała bazę espresso z czekoladą więc smak czekolady można było poczuć w mleku. Tak i jak musi być ponieważ czasami zdarza się trafić na tych kto nie miesza i kawa smakuje okropnie. Trzecie to zestaw Wieśmaca z sałatką i colą. Cola okej, wiesmac świeży i nie za bardzo dużo sosów i to też dobrze. W pierwszy raz w życiu trafiłem na świeżą sałatkę. Serio. Czwarte to nuggetsy i też były świeży i pyszny. Na każde zamówienie czekałem nie więcej niż 3 minuty. Zestaw wiesmaca dostałem za 2 a nuggetsy za pol minuty. Żadnych błędów w kompletowaniu zamówień chociaż były złożone o różne porę dnia. Naprawdę fajny mac. Polecam”
“Super sklep dla Pań, duży wybór atrakcyjne ceny, miła obsługa.Polecam zajrzeć ☺️”
“Serdecznie polecam. Miła obsługa i konkretna obsługa. Zamawiałem płaszcz jednego dnia, drugiego już był na sklepie. Poprawki gdy coś jest nie tak również im nie straszne także serdecznie polecam raz jeszcze. Tak trzymać. Napewno jeszcze tu wrócę‼️”
“Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Wszytko na plus... Cena,czystość, schludnie oraz wyposażenie dla gości podstawowe lepsze ,niż w nie jednym drogim hotelu. Absolutnie nie mam sie do czego doczepić. Tylko wracać i nocować:)”
“Super "hotelik" dla pracowników. Cena- jakość super wypada. Jeśli ktoś chce wodotrysków to nie miejsce dla niego jeśli potrzeba niedrogiego czystego miejsca do przesłania się polecam. Z ekipą byłem wielokrotnie i jeśli pojawią się kolejne "roboty" w Łodzi na pewno znów tam pomieszkamy w szczególności że i sklepy i różne punkty gastronomiczne są w okolicy.”
“Spędziliśmy tutaj weekend z moim mężem i z czystym sumieniem mogę polecić Lunę. Pokoje są czyste, obsługa sympatyczna, a cały budynek ma swój klimat i duszę. Kuchnia ładna i nieprzytłaczająca, można ugotować sobie obiad, wszystkie potrzebne naczynia są. Temperatura na korytarzach jest może trochę zbyt niska, ale mysle, ze przy tylu plusach to nie jest żadna rażąca wada, przeciez w pokojach w których sie spi jest odpowiednio ciepło. Na koniec dodam, że pokoje tak samo jak i kuchnia absolutnie nie są rodem z PRL-u jak w większości hostelow w których dotychczas byłam, wystrój jest nowoczesny i miły! Polecam”
“Lubię bardzo robic zakupy w tym sklepie. Obsługa cudownie miła, przjacielska i pomocna. Nie będę ukrywać że i moje piesulki lubią wszystkie Ciocie i Wujków tu oracujacych.”
“Zdecydowanie polecam, pokoje super jak i przemiła właścicielka, wszystko na DUŻE TAK”
“Bardzo fajni ludzie pracujący, można pogadać, zobaczyć jak robią sushi. Bardzo dobrze jedzenie, Ramen zupa na prawdę genialna. Sushi bardzo dobre. Duża piątka za cały lokal i to jak dba się o klienta.”
“Bardzo fajne Przedszkole, córka zawsze chętnie wstaje rano i pyta kiedy idziemy :) ma swoje niedociągnięcia, ale które przedszkole nie ma. Polecam gorąco :)”
“Czytając niektóre komentarze totalnie nie rozumiem tego hejtu. Jadłem tu nie raz i jak na knajpę chińską jest czysto i schludnie. Najczęściej jem kurczak w pięciu smakach z ryżem smażonym i nigdy się nie zawiodłem. Polecam również makaron sojowy bądź zwykły smazony z wieprzowina :)”
“Szczerze? Nie rozumiem negatywnych opinii. Za kazdym razem jak zamawiam pizze z 666 to przyjezdza na prawdę szybko gorąca i smaczna. Ostatnio 105 zamawiałam i była tragiczna w porównaniu do 666. Może mam szczęście a moze te negatywy to jakaś ściema. Nie dodam zdjęcia bo już ją trawię.”
“Jak komuś potrzeba pod TAXI to polecam.”