Przegląd katalogu
- 241 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 241 wyników
Przeglądaj night club w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 241 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 128,556 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera night club z miast takich jak Łódź, Zgierz, Łask, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“JazdaPark miejsce godne polecenia, pomimo ruchu który był obsługa znajdywała czas na rozmowę oraz pomoc. Bardzo smaczne drinki oraz bardzo dobra pizza. Jedyny minus to trochę mały wybór w drinkach ale obsługa miała na to rozwiązane i nas pozytywnie zaskoczyła. Szczególnie polecam pana Kube i pana Szymona. Napewno wpadniemy jeszcze nie jeden raz!!!!”
“Sklep czysty, pracownicy uprzejmi i zawsze pomocni, nie mam nic do zarzucania. Polecam!”
“Uwielbiam ten sklep i uwielbiam robić tu zakupy :) oto kilka powodów : szybkie i sprawne zakupy, szeroki asortyment świeżych owoców i warzyw , pieczywo dostępne o każdej porze dnia , uprzejmi i pomocni pracownicy, przestronne alejki , piękny zadbany sklep , wrócę tu napewno polecam serdecznie”
“Ten sklep powinien być przykładem dla innych z tej sieci. Świetny zespół, bardzo zgrani ze sobą ludzie. Zawsze pomocni, uśmiechnięci. Będąc w ciąży bez problemu udostępnili mi służbową łazienkę. Z niemowlakiem pierwszeństwo przy kasie, a nie jest to oczywistością w innych miejscach. W samym sklepie czysto i towar na półkach.”
“Sushi rewelacyjne jadłam kilka w różnych miejscach i nie zawsze mi smakowało(np. w Porcie Łódzkim) ale tu to było pyszne. Nawet moja córka która pierwszy raz próbowała jej smakowało. Pan był miły i grzeczny mimo że trochę marudziłam, kręciła i nie bardzo się na tym znam. Nie mam zastrzeżeń. Pewnie jak będę w Pabianicach u mamy to napewno tu wstąpię na małe co nieco.”
“Bardzo polecam zespół! Bardzo kontaktowi i współpracujący muzycy. Dużym atutem były krótkie przerwy, dynamiczny repertuar idealny do tańca a do tego wokalistka która ma tak obłędny kawał głosu że alleluja w jej wykonaniu to majstersztyk. Bawiliśmy się wspaniale tak samo przy muzyce jak i przy wodzirejowaniu. Polecam!”
“Kręgle są bardzo fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Są 4 tory, które są bezpośrednio obok siebie, co może zmniejszać komfort gry, ale jej nie uniemożliwia. Natomiast sala bilardowa jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, serdecznie polecam.”
“Hotel skromny , przyjemny . Pokoje nie duże, czysciutkie i wszystko co potrzebne w pokoju hotelowym . Poznaliśmy 3 panie z obsługi bardzo miłe i uśmiechniete :) Bardzo polecam .”
“Bardzo dobry ryż smażony z kurczakiem i warzywami”
“Bardzo dobre obiady . Nie oszczędzają na składnikach , wszystko na bogato.”
“Bardzo miła atmosfera. Widać, że młoda szefowa przekazuje w to miejsce dużo dobrej energii. Załapałem się na koncert szanty. Bawiliśmy się super. Qulturka ma potencjał.”
“Najlepszy klub w okolicy – Magnes przyciąga jak sama nazwa wskazuje! Zawsze pełen parkiet i dobre towarzystwo”
“mieszkałem 3 lata w tym akademiku. 3 najbardziej niezapomniane lata mojego życia. Polecam każdemu! :)”
“Fantastyczne miejsce na spotkanie towarzyskie. Klub z muzyką do tańczenia, duży wybór alkoholi. Bardzo klimatyczne miejsce.”
“Najlepsze pierogi ruskie jakie jadłam w kiedykolwiek knajpie. Świetnie przyprawione. Barszcz idealny. Pierwszy raz jadłam barszcz identyczny jak robi moja mama. Aż płakać że szczęścia chce mi się po tym obiedzie.”
“Byłam miło zaskoczona – to nawet za mało powiedziane. Przyszłam na zakupy zmęczona i wyczerpana po pracy, między innymi miałam tylko jedno piwo, a na "żywą" kasę była kolejka. Jednak jeden z pracowników, mężczyzna, zaprosił mnie do kasy samoobsługowej. To było bardzo miłe — poczuć, że ktoś dba o ruch i komfort klientów. Poczułam się bezpiecznie z moim piwem i poszłam do kasy samoobsługowej. Ten sam pracownik szybko zareagował na potwierdzenie mojego alkoholu, a jednocześnie zwrócił uwagę na moje awokado, które odłożyłam, bo nie mogłam go zeskanować. Błyskawicznie poradził sobie z tym i szybko poszłam do domu ze wszystkimi zakupami. Podsumowując: przekażcie mu ode mnie podziękowania — to człowiek o wielkim sercu i wysokim intelekcie, co rzadko się zdarza w obsłudze klienta. Robiłam zakupy o 19:44, 12 sierpnia. Wielkie dzięki!”
“Lubię ten market od długiego czasu co jakiś czas robię zakupy ogólnie, dzięki gazetką widzę na bieżąco co jest jak w każdym markecie i to mi pomaga czasowo podjąć decyzję zakupu nie ukrywam że korzystam z promocji jak każdy ale co najważniejsze to produkty spożywcze, mięsne, rybne ,pieczywo itd.są bardzo dobre i się nie zawiodłem co do jakości. Jeśli chodzi o obsługę jest miła i prosząc o wyjaśnienie pomagają z chęcią i tez doradzą, czystość jest okej,dojazd jest ogólnie dostępny z każdej strony wszystko jest dlatego decydowałem się na opis bo długie lata tu przyjeżdżam może sentyment bo wpadam w lata mam swoje sprawdzone miejsca na zrobienie zakupów. Pozdrawiam wszystkich.”
“Bardzo dobry sklep w środku. Piwo z nalewaka na wynos! I ryba. Bardzo polecam))”
“Kto by pomyślał, że w stosunkowo tak małym mieście jest klub na tak wysokim poziomie, rozpoczynając od organizacji po realizacje. Imprezy są organizowane tematycznie. Sam lokal jest w wysokim standardzie - ciężko znaleźć drugie takie miejsce w Polsce. Atmosfera jest bardzo przyjemna. Muzyka i muzykanci/dj bardzo fajnie dobrani i zaprezentowani. Bardzo polecam na drinka, jak i ciekawe doświadczenie na samym parkiecie :)”
“Kebab smaczny BARDZO DOBRA cena do jakości, sporo mięsa - zarówno kurczak jak i od piri piri okej, dużo świeżej sałaty lodowej, mało pomidora i ogórka, optymalnie sosu, wielka bułka. Jedynie niedomówienie przy zamawianiu, Pan zamiast bułki zrobił w rollo, ale po zwróceniu uwagi szybko przygotował poprawne zamówienie także bardzo fajnie :) przydałyby się serwetki ewentualnie na stołach postawione opakowanie z chusteczkami. Ogólnie polecam! Na pewno jeszcze raz skorzystamy :)”
“jadłem duzo kebabów w całej Polsce ale ten kebab co odziwo zajmuje 2 miejsce na mojej liscie!! sos ostry miał coś w sobie nie przekombinowany subtelny sam miesko tez delikatne. Naprawde polecam i jestem w szoku ze w strykowie tak smaczny kebab jest .Brawo i bardzo miła pani mnie obsługiwała dziękuję .”
“Wreszcie wrócił V z tamtych lat. Szacunek dla szefa. Polecam”
“Pyszna pizza, miła obsługa. Polecam”
“Klub zadbany ochroną spoko .Jak by nie patrzeć klub ma swój styl .Wielki parking i co ważne ochroną spogląda co jakiś czas czy na parkingu nic się nie dzieje.Pozdrawiam Mirka który jest bardzo pozytywnym człowiekiem.Pozdrowienia z Łodzi”
“Na Kebaba u Mrówy trafiłem całkiem przypadkiem. Jedzenie ok duża buła choć zamówiłem kebab standard z kurczakiem. Mięso fajnie doprawione dobry sos odpowiednia ilość surówki. Cena 16 zl”
“Fajnie można spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, osobno można zarezerwować stół bilardowy lub piłkarzyki. Piłkarzyki zdecydowanie najmniej opłacalne. Stół trochę wytarty, ale gra się dobrze. Dodatkowo wydaje mi się, że jest mniejszy niż zwykle w barach wyposażonych w bilard. Co do obsługi, ile razy bym nie była to wyglądają oni na niezadowolonych i złych, ale może mają taką minę spoczynku.”
“Byłem tutaj i serio mega mi się spodobało! Byliśmy większą ekipą w dość ruchliwy dzień, a mimo to obsługa była mega miła, pomocna i cały czas dbała, żebyśmy czuli się dobrze. Zamówiliśmy shishę, która była po prostu perfekcyjna, oraz koktajle – również świetne! Atmosfera, obsługa i jakość – wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam to miejsce!”
“Jest tam kompleks różnych sklepów w których można dokonać zakupów Wybór towarów jest duży i znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania Jestem zadowolony z zakupów w tych sklepach Największym że sklepów jest Carfur Bricoman i wiele innych ciekawych mniejszych sklepów Polecam serdecznie ten zestaw sklepów”
“Bardzo miła obsługa, zawsze duży asortyment. Nie spotkałem się z sytuacją by coś było nie tak z towarem. Polecam :)”