Przegląd katalogu
- 132 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 132 wyników
Przeglądaj nail salon w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 132 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 5,165 opinii i ocen.
“Nienawidzę fryzjerów, a po wizycie w Afrodycie polubiłem. Polerowanie i keratynowanie włosów to czysta przyjemność!”
“Byłam u pani Maryny na manicure, jestem bardzo zadowolona z efektu pracy,zaznaczam moje paznokcie były fatalne a efekt jest super, miła obsługa, nopewno tam wrócę, bardzo polecam.”
“100% profesjonalizmu oraz fantastyczna obsluga. Goroco polecam!”
“Wizyta przeprowadzona w przemiłej atmosferze, Pani Joanna jest profesjonalistką, która wie, co robi, a przy tym jest niezwykle delikatna. Wszystko zostało dokładnie omówione i wyjaśnione. Manicure i pedicure dokładny oraz estetyczny. Polecam :)”
“Super wykonanie i super obsługa. Mani/ pedi. Polecam”
“Świetne miejsce, żona zawsze wraca zadowolona z świetnie zrobionymi paznokciami.”
“Polecam , piękne paznokcie i nie ma wzoru , kształtu, dekoracji, której dziewczyny by nie wykonały.”
“Zawsze jestem zachwycona! Perfekcyjnie zrobione paznokcie, nie do zdarcia. Uwielbiam i polecam ”
“Henna i regulacja brwi + manicure hybrydowy wykonane dobrze i w bardzo miłej atmosferze.”
“Polecam z czystym sumieniem Panią Gabrysię przesympatyczna Pani która zna się na tym co robi pomogła mojej córce z uszkodzonymi paznokciami teraz są takie jak powinny być Polecam”
“Bardzo polecam, paznokcie są wykonane z wielką dokładnością. Pani Karolina posiada bardzo dużą wiedzę. Potrafi rozwiązać wiele problemów związanych z problematyczną płytką paznokci. W salonie jest świetna atmosfera i z chęcią tam wracam na kolejne wizyty.”
“Super salon, zarówno jak i właścicielka :) U Pani Olgi korzystam z usług manicure oraz henny brwi i z czystym sumieniem mogę określić ich wykonanie trzema słowami - profesjonalizm, dokładność, prezycja :) Salon prowadzony jest w pełnym reżimie sanitarnym, narzędzia są strerylne, a w pomieszczeniu jest zawsze czysto. Polecam!”
“Perfekcjonistka w każdym calu! Prócz tego, że swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie to ogromna wagę przykłada do dezynfekcji co myślę jest niezwykle ważne dla kobiet, które zapewne niejednokrotnie z jakiegoś salonu wyszły z rozwijająca się "zielonką" pod hybrydą. Ponadto nie jest to kolejny salon, który wykona usługę na zasadzie "byle jak, byle by zarobic", ale jest to salon w którym każda wymagająca kobieta otrzyma doradztwo w zakresie stylizacji paznokci. Aldona nie wypuści z salonu zalanych skórek, zniekształconych paznokci :-) reasumując gorąco polecam.”
“Obsługa na najwyższym poziomie! Pan Sebastian podchodzi do każdego problemu indywidualnie. W mgnieniu oka udało się przywrócić bark do dawanej kondycji. Mogę polecić z czystym sumieniem!”
“Najlepszy manicure hybrydowy w mieście! Jestem klientką tego salonu od 4 miesięcy i w życiu nie miałam tak perfekcyjnie wykonanych paznokci. Każda wizyta to strzał w dziesiątkę. Lakier utrzymuje się bez problemu do kolejnego spotkania (a nie jest oszczędzany). Serdeczne podziękowania (i pozdrowienia) dla dwóch świetnych top stylistek - Pani Anastazji oraz Pani Julii - profesjonalizm w czystej postaci. Samo studio to pięknie zaaranżowana, stylowa, relaksująca przestrzeń - dodatkowo podczas wizyty zawsze można liczyć na smaczną herbatę lub kawę. Personel nie zawodzi. Szalenie polecam!”
“Najlepszy manicure. Szybko i profesjonalnie. I mozna porozmawiać o książkach!”
“Profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera :)”
“Polecam pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, a usługi na wysokim poziomie.”
“Jeśli ktoś nie może się zdecydować, to naprawdę polecam. Pani Ania ma talent. Pazurki śliczne, zdobienia perfekcyjne. Zawsze jestem zadowolona.”
“Manicure hybrydowy wykonany bardzo starannie i dokładnie, z dużą dbałością o higienę. Sympatyczne stylistki, ładnie urządzony salon, duży wybór kolorów. Polecam :)”
“Polecam, najpiękniejsze mani w Łodzi;)”
“Lepiej się zwyczajnie nie da :) super wykonanie w niezwykle sympatycznym towarzystwie. Polecam!”
“Paznokcie jak zawsze pięknie wykonane, z całego serca polecam”
“Jestem bardzo zadowolony z usług. Zawsze miła atmosfera i dobrze zrobiona robota!”
“Pełen profesjonalizm. Dziękuję za piękne paznokcie. Polecam!!!”
“Polecam serdecznie panią Marię! Świetnie i dokładnie wykonane paznokcie. Wszystko przez 3 tygodnie zawsze się trzyma. Na pewno będę tutaj wracać na kolejne usługi.”
“Bardzo estetycznie zrobione paznokcie. Miła atmosfera :) Polecam!”
“Polecam - paznokcie zrobione dokładnie i zgodnie ze sztuką, sterylne narzędzia, przyjemne miejsce no i przemiła stylistka :)”