MYJNIA SAMOCHODOWA "SUPER CAR", KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA
“Polecam , zawsze miła obsługa , czyste auto :)”
Znaleziono 8 wyników
“Polecam , zawsze miła obsługa , czyste auto :)”
“Zmieniony czas na myjni, choć i tak krótko.”
“Całkiem spoko. Jedyna rzecz jaką mnie zaskoczyła to żetony. Do tej pory korzystałem z myjni na złotówki. Ale wyrobiłem się na 2 żetony więc tylko dyszka”
“Mega polecam tą stację , bywam tu prawie codziennie , załoga zawsze tak samo wspaniale ciepło wita klientów , są pomocni i maga szybcy , jedzonko zawsze świeże ,robione na miejscu :) każda z pań jest wyjątkowa i cudowna na swój sposób , przez co w załodze i jedności zawsze panuje tu niesamowita atmosfera ❤️❤️”