Opinie

  1. Justyna Grabowska ★★★★★

    Mega polecam tą stację , bywam tu prawie codziennie , załoga zawsze tak samo wspaniale ciepło wita klientów , są pomocni i maga szybcy , jedzonko zawsze świeże ,robione na miejscu :) każda z pań jest wyjątkowa i cudowna na swój sposób , przez co w załodze i jedności zawsze panuje tu niesamowita atmosfera ❤️❤️

  2. Ilona Bartosińska ★★★★★

    Piszę te opinie, bo jestem pod wrażeniem państwa pracownicy, Pani Ewa powinna być wzorem do naśladowania dla innych. Tak ciepła i empatyczna a zarazem pomocna... musiałam zjechać w nocy na stację zatankować po długiej trasie... Pani Ewa zaproponowała i zrobiła mi herbatę, chwilę porozmawiała ze mną podczas robienia herbaty... powiedziała jak dojevhac do celu... to naprawdę miłe i warto doceniać tak małe ludzkie gesty w czasach tak wielkiej znieczulicy i chamstwa... serdecznie pozdrawiam Panią Ewe, a stacja czysta i przyjemna!

  3. Tomasz ★★★★★

    Bardzo dobra stacja paliw, dużo miejsca aby usiąść, zjeść, popracować czy odpocząć w trasie. Są dostępne gniazdka do naładowania telefonu/laptopa. Prysznic, czyste sanitariaty. Bardzo duża oferta gastronomiczna. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza że w Łasku nie ma żadnej innej normalnej stacji ;) Parking zmieści kilka zestawów na nocny postój. Obsługa miła i sympatyczna nie robią problemów z niczym.

  1. Krzysztof ★★★★★

    Polecam. Przesympatyczna obsługa z dnia 11.07.2025. Pyszne burgerki które p.Kasia poleciła. Jestem zadowolony z obsługi, jakości paliwa, oraz atmosfery.

  2. VanishingPoint1981 ★★☆☆☆

    Obsługa chodzi powoli jak muchy w smole. Rano zazwyczaj tylko jedna kasa czynna, a kolejka na 5-6 osób, w czasie kiedy piecze się hot-dog pani mogłaby obsłużyć 2osoby, ale pracownica mówi, że jest zajęta i stoi bezczynnie 2-3min przy opiekaczu, druga w toalecie, trzecia krząta się bezczynnie po placu na zewnątrz. Tragedia!!!

  3. Glutciok ★★★★★

    Miła obsługa, raczej nigdy nie miałem problemu z jakością paliwa na stacji. Można coś zjeść, można skorzystać z toalety to na duży plus. Na minus dobra ale bardzo droga myjnia. Kiedyś było super bo przyjeżdżając po 23 była cena 1zł za minutę mycia a teraz w ciągu dnia 1 zł za 20 sekund no to lekka przesada niestety

  1. Ela Witkowska ★☆☆☆☆

    Niestety kompresor nieczynny, pani wyszła obrażona z kartką i jeszcze na nas nakrzyczała Usterka E1 Spuszcza powietrze ... Oczywiście pani nikt nie zgłaszał ale listę sprawdzająca to pewnie pani ma podpisana że wszystko jest sprawne , a te pozytywne opinie to pewnie rodzina i znajomi wystawiają, stacja wstrętna i obskurna, panie nieprzyjemne i aroganckie, tak jedna jak i druga, niedziela a tu ktoś coś chce, nie takie są standardy na bp, przynajmniej nie tak szkoleni są pracownicy

  2. Aneta Owsianik ★★★★★

    Dziś spotkałam Anioła w ziemskiej osobie - Pani Basia - Cudowna - pomogła mi wszechstronnie w kilku usługach. Zaopiekowała się mną za co jestem bardzo wdzięczna. Tacy Pracownicy to Skarb dla firmy która mam nadzieję umie docenić finansowo tak dobrych pracowników. Dziękuję i zapewne wrócę tam jeszcze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres bp?

bp znajduje się przy Objazdowa 8, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do bp?

Można skontaktować się z bp pod numerem +48 436 761 788

Jak można dotrzeć do bp?

Do bp można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements