Przegląd katalogu
- 66 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 66 wyników
Przeglądaj lotnisko w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 66 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 7,669 opinii i ocen.
“Fajnie że powstał postój taxi na krancowce, czasem gdy problemy z komunikacją to bardzo się przydaje.”
“Super obsługa i przemiła Pani Jolanta, która zajęła się wszystkim, począwszy od doboru odpowiednich biletów przez rezerwację i odprawę on -line. Byłam o wszystkim na bieżąco informowana. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług i bardzo dziękuję za pomoc.”
“Postój taxi miejski. Na postoju taksówki różnych korporacji. W razie braku taksówek pozostaje wujek Google lub mieszcząca się w niedalekiej odległości komunikacja miejska.”
“Szybko, sprawnie i punktualnie. Transport na lotnisko bez żadnych problemów. Miły kierowca i wygodny bus. Polecam!”
“Polecam ostatnio korzystaliśmy z usługi taxi z lotniska Modlin do Łodzi. Szybka rezerwacja. Przyjemnie minęła podróż. Jeśli będzie jeszcze okazja to na pewno będziemy korzystać z usług VipTrans24.”
“Dobry kontakt. Profesjonalna obsługa. Polecam”
“Super polecam 100% profesjonalizm miła obsługa polecam”
“Sprawnie, kulturalnie i w przystępnej cenie. Panowie są komunikatywni i wychodzą klientowi naprzeciw. Czegóż chcieć więcej?”
“Bardzo polecam komfortowy transport nowym, wygodnym autem. Punktualność, dostępność, bezpieczny transport, korzystne ceny. Bardzo miła atmosfera podczas jazdy. Szczerze polecam.”
“Polecam usługi tego kierowcy!!! Przesympatyczny, punktualny młody człowiek!!! Aż nie chce się wysiadać!!!”
“Kolejny udany wyjazd. Pełen profesjonalizm, właściciel zawsze do dyspozycji udzielić wszelkich informacji. Polecam.”
“Polecam. Mamy umówione zlecenie stałe, dzięki któremu mój syn wraca wieczorem ze szkoły muzycznej. Wczoraj kurs jak zwykle, ale Pani z centrali zadzwoniła zapytać czy syn dotarł do mieszkania. Kierowcę zaniepokoiło, że po opuszczeniu taksówki syn nie poszedł w stronę klatki schodowej (czekał na tatę, który wracał ze spaceru z psem). I mówimy o 16 latku, wielkim jak dąb. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaangażowanie i troskę. Polecam”
“Dobry hotel, choć klimat tu trącący już myszką. Lokalizacja świetna, tuż przy Galerii Łódzkiej i kilkaset metrów od Piotrkowskiej. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Pokój miałem standardowy- duży, wygodne łóżko, sporo udogodnień. Śniadanie urozmaicone, dość smaczne. No jedyne, do czego się można doczepić to ten specyficzny klimat jakby z początku lat 2000. Po zmroku w częściach wspólnych było dla mnie trochę za ciemno, co pogłębiało nieco dekadencki klimat. Ale polecam, jeśli tylko dostępność jest i ceny niewygórowane.”
“Rewelacja tylko więcej klientów by się przydało.”
“Szybko, sprawnie, bez opóźnień, zwłaszcza że kurs był w sylwestra. Polecam”
“Wynajmowałem auto od tej firmy, serdecznie polecam. Przejrzyste rozliczenie, nawet jak czegoś nie rozumiesz - zawsze ci pomogą i wytłumaczą. Żadnych % od obrotu, tylko prowizja za aplikacje. Najlepszy partner w Łodzi.”
“Miejski postój taksówek, mozna wybrać spośród różnych korporacji. W razie braku taksówki nieopodal mamy przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.”
“Postój taxi miejski. Na postoju taksówki różnych korporacji. W razie braku taksówek pozostaje wujek Google lub mieszcząca się w niedalekiej odległości komunikacja miejska.”
“Całkiem spoko profesjonalna taksówka”
“Postój taxi miejski. Na postoju taksówki różnych korporacji. W razie braku taksówek pozostaje wujek Google lub mieszcząca się w niedalekiej odległości komunikacja miejska.”
“Szybko, sprawnie i na czas. Polecam”
“Doskonała obsługa !!! Najlepsi w Polsce.”
“Z moich obserwacji - najtańsza w tej chwili firma w Łodzi. Jeśli już zdarza mi się zamawiać taksówkę, dzwonię do nich. Nigdy nie było opóźnień, żadnych wydłużonych tras, opieszałości, dlatego duży plus. Ale wczoraj plus dodatkowy za kierowcę Forda Mondeo Hybrid nr boczny 222 z Łodzi, kurs około 23 do lecznicy weterynaryjnej Pod Koniem. Kierowca nie dość, że starał się dowieźć mnie i kotkę jak najszybciej, to jeszcze odciągnąć moje myśli rozmową i dawno nie odbyłam z nikim tak przyjemnej i budującej konwersacji. Jeśli Pan to kiedyś przeczyta, dużo zdrowia dla Pana i córki.”