Współpraca z nimi to masakra. Człowiek jeździ po 10h -14h na dobę 7 dni w tygodniu i zarabia (po odliczeniu za auto i paliwo) ledwo 1000zl za pełny tydzień... Atmosfera jest kiepska a chłopak siedzący w biurze ledwo ogarnia rzeczywistość. Przy skladaniu dokumentów, kserowaniu zgubił zaświadczenie o niekaralnosci i trzeba było wyrabiać nowe! Przy rezygnacji z pracy pojawiają się też problemy ze zwrotem kaucji za samochód... Pojawiają się kolejne potrącenia. Koszmar!!! Dobrze że pracuje tam jeszcze Pani Weronika którą większość ogarnia i którą pozdrawiamy serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Szczech ★☆☆☆☆
-
Nina Jaskulska ★☆☆☆☆
Nie polecam! Za 7 km trasy zapłaciłam 60 zł. Po czym na paragonie jest napisane cena umowna ? Co to wgl oznacza ????
-
Sugusia Inu ★☆☆☆☆
Płaci się 2 razy więcej niż normalnie... Za przejazd od dworca fabryczna do radogoszcz zapłaciłam 80 zł kpiny, ta firma...
-
łukasz gardys ★☆☆☆☆
Omijajcie z daleka tą śmieszną firme, walą wałka przy oddaniu kaucji ,wynajdują zadrapania na lakierze mimo że na całym aucie są odpryski, jedyny plus że macie auto na własny użytek jak ktos potrzebuje do jazdy, bo zarobić na tym to się napewno nie da
-
Melvin Collins ★★★★★
Wynajmowałem auto od tej firmy, serdecznie polecam. Przejrzyste rozliczenie, nawet jak czegoś nie rozumiesz - zawsze ci pomogą i wytłumaczą. Żadnych % od obrotu, tylko prowizja za aplikacje. Najlepszy partner w Łodzi.
-
Jakub Solich ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy banda oszustów przy zatrudnieniu potrącają podatek dochodowy i VAT który oni mają zapłacić
-
Людмила Головнич ★★★★★
Bardzo uczciwa, porządna firma, miła obsługa, zawsze można liczyć na pomoc
-
Anastasiya Hapayeva ★★★★★
Znakomita firma, najlepszy partner taksówkarski w Łodzi i innych miastach. Wypłaty zawsze na czas, wszystko legalnie i z doskonałym podejściem do kierowców. Polecam :)
-
marta kowalska ★★★★★
polecam rzetelna firma, pomoc kadry 24/7 brak problemów z rozliczeniami i żadnych opóźnień polecam serdecznie każdemu kierowcy jako kierowca
-
Konrad Herberg ★★★★★
Polecam! Rzetelna firma.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres O!Taxi Sp. z o. o.?
O!Taxi Sp. z o. o. znajduje się przy Janusza Korczaka 12, Górna, 93-412 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do O!Taxi Sp. z o. o.?
Można skontaktować się z O!Taxi Sp. z o. o. pod numerem +48 533 500 544
Jak można dotrzeć do O!Taxi Sp. z o. o.?
Do O!Taxi Sp. z o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku