Przegląd katalogu
- 254 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 254 wyników
Przeglądaj kościół w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 254 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 19,153 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kościół z miast takich jak Łódź, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Kancelaria prowadziła moją sprawę z zakresu prawa pracy i muszę przyznać że ich zaangażowanie było imponujące. Zawsze miałem szybki kontakt a każda odpowiedź była konkretna i poparta wiedzą. Czuję że dzięki nim wygrałem coś więcej niż tylko sprawę odzyskałem poczucie sprawiedliwości.”
“Niebanalne miejsce. Uśmiechy nie schodzą nam wszystkim z ust. Przyjacielska, czuła atmosfera. Świetni fachowcy. Filmowe chwile. To dzięki Wam uśmiecham się kiedy otwieram drzwi tego salonu. Dziękuję dziewczyny za Waszą ciężką pracę i profesjonalizm; że potraficie wyczarować taką atmosferę i zadbać o pożądane efekty. To miejsce zawsze przywodzi mi na myśl dzieło Nadine Labaki.”
“Właścicielka. Dorota. Nie jest fryzjerem. Jest geniuszem nożyczek. Przez 30 lat każdy fryzjer miał porażkę. Dorota umiała jako jedyna poskromić moje włosy. Sztywne grube i gęste. Raz złamała nożyczki na mnie. Genialna. Pojadę za nią do Londynu. Czego jej życzę.”
“Świetny fryzjer. Otwarty na klientkę i jej sugestie. Jednocześnie ma swoje rozwiązania, sporą wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Salon w spokojnej dzielnicy, blisko centrum. Polecam wizytę u Marcina ☺️”
“Moje ulubione miejsce na świecie! Polecam zarówno tym którzy robią swoją pierwszą dziarke - super atmosfera i opieka od razu się człowiek mniej boi, jak i tym którzy robią setną dzidzie na ciele! A i kolczyki jak profesjonalnie robione, Panie toż to jest ideał studio! ♡ Najlepsza dziarkowa rodzina w całej Polsce, musisz wpaść, nie ma, że boli! ♡”
“Klimatyczne miejsce i pełen profesjonalizmu zespół.”
“Dobrze zaopatrzona apteka. Raczej nie ma kolejek, panie potrafią dobrze doradzić.”
“Bardzo polecam! Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Panem Radosławem Kanieckim. Spotkanie było przeprowadzone w miłej atmosferze, z dużą dbałością o szczegóły. Notariusz wyjaśnił wszystkie kwestie w sposób przystępny i rozwiał moje wątpliwości. Pełen profesjonalizm, rzetelność i miła obsługa. Dziękuję!”
“Super zakład, każdemu polecam na oględziny w trakcie szkody, właściciel mega pomocny, zawsze odbiera telefon, polecam każdemu.”
“Jestem pacjentką Karinki z polecenia naszej wspólnej znajomej za co będę zawsze wdzięczna. Trafiłam do Kariny po długim leczeniu onkologicznym gdzie moja buzia straciła sprężystość, stała się szaro buro koperkowa. Pojechałam do Łodzi z Katowic i zaufałam. To jak Karina wyprowadziła moją twarz przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zastosowała swoje autorskie metody i techniki medycyny estetycznej i kosmetologii. POLECAM - pasja wiedza i profesjonalizm”
“Cudownie i profesjonalnie. Polecam zdecydowanie.”
“Polecam wszystkim! Pierwszy raz wyszlam zadowolona z salonu fryzjerskiego. Najlepsza fryzjerka,naprawdę! Koloryzacja przepiękna(wiśniowe ombre) Wyszło lepiej niż myślałam.”
“Polecam serdecznie mili panowie zawsze pomogą doradza Części zamówione są bardzo szybko ściągane Jestem mile zaskoczona”
“Bardzo dziękuję za profesjonalny montaż bagażnika na dach, poswiecony czas pomimo jeszcze zamkniętego sklepu oraz za miłą i sympatyczną obsługę. Pozdrawiam całą ekipę i polecam serdecznie wszystkim co chcą mieć mega dokladnie i z wielki szacunkiem do czyjeś własności zamontowany bagażnik na dachu swojego auta. Z powazaniem Tomek”
“Ciężko użyć innych słów niż profesjonalista, perfekcjonista i mega uzdolniony artysta. Wszystko co wychodzi spod jego maszynki jest dziełem sztuki”
“Bardzo dobrze wyposażony sklep wszystko czego potrzebujesz jako kibic Widzewa, najróżniejsze gadżety od koszulek po figi dla kobiet .”
“Dostałam w prezencie voucher na masaż relakcyjny, zbierałam się prawie rok na jego zrealizowanie i tu niespodzianka, jestem bardzo zadowolona z masażu, polecam Panią Paulinę (chyba nie pomyliłam imienia) młoda dziewczyna, ale ma ręce anioła, dziekuję i bardzo polecam. Pozdrawiam”
“Wróciłam ponownie do pani Iry - i jak poprzednio wyszłam zachwycona. Delikatność, którą ma w swoim uosobieniu przekłada na pracę z włosami. Zwykle dla mnie wizyta u fryzjera była traumą związaną z bólem, ciągnięciem i nie do końca zadowoleniem. Drugi raz mam butterfly cut i drugi raz jestem zachwycona - fryzurą i fryzjerką. Będą polecać każdemu!”
“Mój syn był już w 5 przedszkolach ze względu na liczne przeprowadzki i to jest absolutnie najlepsze! Codziennie moje dziecko prosi, żeby je odbierać najpóźniej, wstając rano cieszy się, że idzie do przedszkola. Jako chyba jedyne przedszkole organizuje nocowanki dla dzieci, ma zajęcia z basenu... Jestem naprawdę zachwycona, jak i mój syn :)”
“Profesjonalna obsługa,super lokale biurowe.Polecam”
“Moje 5 gwiazdek mówi samo za siebie.Brak słów.Wszystkiego dobrego dla obsługi.”
“Świetna szkoła jazdy. Naprawdę nauczyli mnie jeździć — spokojnie, jasno i bez stresu. Pan Marek to instruktor z super podejściem: cierpliwy, konkretny i bardzo wspierający. Z całego serca polecam.”
“Byłem na przekłuciu płatków i jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i efektu. Pani wykonująca zabieg przemiła, informowała mnie co robi dzięki czemu nie stresowałem się co się dzieje i kiedy. Czułem pełen profesjonalizm i opiekę cały czas.”
“Korzystałem z usług parę razy i zawsze szybko i profesjonalnie załatwione było.”
“Super klimatyczne miejsce , fryzjerki obłędnie perfekcyjnie . Potrafią doradzić , porozmawiać . Polecam . Najprawdopodobniej najlepszy salon w mieście .”
“Szczere i serdeczne podziękowania dla pani doktor Magdaleny Rogalskiej, która jest krainą łagodności i spokoju, za ratujący kocie uzębienie profesjonalny zabieg dentystyczny. Moja kotka dostała nowe życie bez bólu. Pani doktor wspaniale nas przygotowała, dziękuję za piękną cierpliwość wyjaśniającą cały zabieg. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wyjątkową opiekę. Ukłony dla pani Natalii, która powiadomiła mnie o stanie mojej kotki po zabiegu. To takie ważne, a jakie już rzadkie. Dziękuję. To miejsce, do którego wiadomo, że się wróci i że się akceptuje. Serdeczności”
“Dobrze zaopatrzony, bardzo miła obsługa”
“Serdecznie polecam ten sklep! Dziękuję Panu, który poza sprzedażą produktu pomógł mi z dostępem do żarówki w aucie w trudno dostępnym miejscu. Absolutnie nie musiał tego robić, a był bardzo miły i pomocny.”
“Mimo ostatniego klienta po godzinach , całym tygodniu pracy, na doczepkę to strzyżenie na wysokim profesjonalnym poziomie. Dzięki”
“Polecam salon, robię tam paznokcie i zabiegi na twarz. Zawsze jestem zadowolona.”