Opinie

  1. Barbara P ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam dr. Marię! Pomogła mi w nagłym przypadku, wykonała zdjęcie zębów i przekazała wszystkie istotne informacje dotyczące późniejszej pielęgnacji leczonego zęba. Dziękuję za pomoc!

  2. Tomasz Olejnik ★★★★★

    Zdecydowanie polecam Dr Marie Kowalczyk jak i całą klinikę . Mam traumę stomatologiczną , wiec to iż stanąłem w progu tej kliniki było wielkim wyzwaniem dla mnie i sukcesem mojej małżonki.Od pierwszej sekundy byłem bardzo zaopiekowany ,cała załoga staneła na wysokości zadania abym czuł jak najmniejszy lęk i obawy.Tomograf ,wyciski i mamy plan na leczenie ,protezka tymczasowa już się robi zabieg umówiony .Kolejna wizyta zabieg w sedacji ,pięknie odbudowane dwa ząbki ,powstały prawie z niczego były tak połamane ,fachowe usuniecie kolejnych 3 pniaków ,przymiarka i założenie protezki ,wychodzę z pięknym uzębieniem ,Kawał dobrej roboty .Polecam serdecznie z całego serca.

  3. Anna Ostrowska ★☆☆☆☆

    Bardzo odradzam leczenie u Dr Marii Kowalczyk. Trafiłam tam w awaryjnej sytuacji ( mój stomatolog przebywał na urlopie a ja za 4 dni leciałam na wakacje) i sugerując się dobrymi opiniami na Google - umówiłam wizytę na „już”. Dla oceny mojej sytuacji Pani Maria musiała wykonać aż 2 zdjęcia - jedno dla 1 zęba w drugie panoramiczne i na ich podstawie stwierdziła poważny problem w jamie ustnej spowodowany zanikiem kości. Diagnoza brzmiała tak poważnie, że Pani Doktor powiedziała, że nigdy z tak trudnym przypadkiem się nie spotkala. Jako tymczasowe rozwiązanie zaproponowała unieruchomić zęba i tak też uczyniła. Cena jaka przyszło mi zapłacić za usługę była kosmiczna, po powrocie z wakacji udałam się do innego stomatologa, który stwierdził złamanie się zęba - żadnego zaniku kości ani problematycznej sytuacji nie było. Wróciłam do dr. Kowalczyk w celu wyjaśnienia jej diagnozy sprzed 1,5tygodnia ale już tym razem Pani Maria nie byla pewna co za zaniku kości oraz nie potwierdziła diagnozy, która postawiła wcześniej. Pani doktor była bardzo nerwowa i nie chciała przyznać się do winy. Zaczęła krzyczeć i wyzywać mnie w recepcji. Ostatecznie zostały mi zwrócone koszty poniesione pod warunkiem nie roszczenia praw wobec niej.

  1. Maciej Majchrowski ★★★★★

    Polecam serdecznie, Pani Doktor Kowalczyk profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta.

  2. Jakub Lewandowski ★★★★★

    Polecam, gabinet zapewnia profesjonalne podejście oraz miłą atmosferę.

  3. Ewa ★★★★★

    Do Pani Doktor Kowalczyk trafiliśmy z polecenia logopedy ponieważ konieczne było podcięcie obu wędzidełek u naszego synka. Wizyta, pomimo stresu samym zabiegiem przebiegala spokojnie, otrzymaliśmy ogrom informacji i pełen instruktaż masażu. Sama Pani Doktor to bardzo miła i ciepła osoba, chętnie dzieli się swoją wiedzą. Podczas wizyty czulismy się dobrze zaopiekowani. Z całego serca polecamy.

  1. Stanisław Kozera ★★★★★

    Pani Doktor Kowalczyk jest genialnym specjalistą, który wyleczy nawet najtrudniejszy przypadek. Moje doświadczenia są doskonałe - pełen profesjonalizm i niesamowita wiedza. Pani Doktor opowiada o każdym przypadku i dokładnie analizuje sytuację tak aby wdrożyć najlepsze leczenie. Miałem różne problemy, które zawsze rozwiązane były z niezwykłą dbałością - począwszy od chorych zębów, a skończywszy na torbielach w dziąsłach. Gabinet jest dobrze wyposażony i wszelkie badania diagnostyczne wykonywane są na miejscu. Pani doktor opowiada o profilaktyce, tak by zapobiegać wszelkim problemom zanim przyjdzie je leczyć.

  2. kamilkaaa1507 ★★★★★

    Do dr Marii Kowalczyk trafiłam z polecenia neurologopedy na podcięcie wędzidełek u dziecka. Zabieg przebiegł w przyjaznej atmosferze, już na etapie umawiania wizyty wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Po wszystkim mogłam skorzystać z osobnego pomieszczenia, by uspokoić i nakarmić dziecko. W międzyczasie Pani doktor kilkukrotnie zaglądała by upewnić się, że jest wszystko w porządku. Polecam serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum?

Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum znajduje się przy Kosynierów Gdyńskich 40, Górna, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum?

Można skontaktować się z Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum pod numerem +48 571 401 797

Jak można dotrzeć do Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum?

Do Klinika Maria Kowalczyk | NZOZ Panaceum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements