Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Radomskie, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w Radomskie, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 24,777 opinii i ocen.
“Smaczne jedzenie i miła atomsfera. Karta jest krótka, ale można wybrać coś dla siebie. Z uwagi na wizytę na początku maja było też menu sezonowe, w którym uwzględniono szparagi. Dodatkowo jest karta z napojami. Zamówiłem burgera z krewetkami - bułka wypełniona po brzegi, smaczna salsa w środku. Drinki również warte polecenia.”
“Jedno z lepszych miejsc w tym mieście , obsługa na najwyższym poziomie”
“Tort weselny przerósł moje oczekiwania. Był dosłownie identyczny jaki wysłałam na wzór aby został wykonany. Bardzo nam się podobał a do tego był przepyszny!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!”
“No Lux Babeczka zna się na rzeczy Kontakt godny polecenia A jakie pycha wyroby!!! Nic tylko palce lizać Ważna rzecz w nawale taniej tandety przemysłowej to brak skutków ubocznych typu zgaga ,czy nie daj Boże częsta "dwójka "”
“Stacja Bp wraz z Wild Bean Cafe ponownie czynna od 26.10.22 , jestesmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę . Zapraszamy na pyszne przekąski.”
“Najlepsze kołacze w mieście mila obsługa polecam”
“Serdecznie polecam! Duży wybór pakietów i możliwość dostosowania go pod siebie. Pyszne dania podane z dbałością o estetykę na talerzu- zimna płyta która zachęca do spróbowania dań. Bardzo dobry kontakt z menadżerem sali, obsługa również stanęła na wysokości zadania :D ledwo wyszliśmy z przyjęcia z okazji roczku dziecka, a już planujemy kolejna rodzinna uroczystość -> oranżeria urzekła nas swoim klimatem”
“Pyszne bułki z malinami. Świeże bułki, chleb.”
“Bardzo dobre naleśniki. Duże i z dobrymi składnikami. Ciekawe smaki, których nie ma nigdzie indziej. Do tego miła obsługa. Polecam.”
“Trafiliśmy przypadkiem na bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Croissant fantastyczny podobnie jak flaki i burger. Americano i kakao również pyszne.”
“Bardzo dobry kebab, żadna kula mocy. Kupiłem kebaba w boxie z serem, był naprawdę duży, wystarczająco, że starczyło mi nawet na śniadanie. Mięso bardzo dobre, jedynie frytki trochę tłuste, ale takie są prawie wszędzie, jeszcze nie byłem w kebabie, gdzie mieliby inne. Obsługa bardzo miła i przyjemna, łatwo się dogadać. Rok temu było trudniej, ale teraz nauczyli się po polsku i nawet złożyli mi życzenia urodzinowe. W lokalu jest też darmowa ciepła turecka herbatka, którą można sobie nalać – super sprawa. Klimat typowy jak w kebabie, fajna muzyczka, a jak poprosisz, to nawet pilota dadzą. Polecam!”
“Nie można ominąć tego miejsca będac w pobliżu! Przyjemny wystrój, miła obsługa i przede wszystkim DOSKONAŁE jedzenie. Byłem kolejny raz, zawsze zamawiałem inne danie i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze świeże, smaczne i szybko przygotowane. Herbatka sezonowa rewelacja, dużo dodatów w postaci kawałków owoców, imbir, cynamon, miód, konfitura. Wszystko podane oddzielnie do indywidualnego wyboru. Pychotka! Żeberko BBQ smaczne, dobrze wysmażone, mięciutkie. Regionalna zalewajka też przepyszna. Polecam to miejsce.”
“Przemiła profesjonalna obsługa.”
“Nigdy w życiu nie jadłam lepszych pierogów z mięsem! Smak był absolutnie doskonały, a farszu naprawdę nie żałowano. Poprosiłam o większą ilość okrasy i dostałam dokładnie to, o co prosiłam – wszystko było idealnie doprawione. Przemiła obsługa tylko dopełniła tego wspaniałego doświadczenia. Serdecznie polecam – na pewno wrócę!”
“Przepyszne jedzenie! Nigdy nie jedliśmy tak dobrych frytek jak tu. Smoothie niesamowite. A najlepsze to obsługa, Pani cudowna aż się chciało jeść. Nigdy nie spotkaliśmy tak super przywitania i pomocy w wyborze jedzenia i można pożartować więc naprawdę wspaniale!!!❤️”
“Pyszne ciasta, torty oraz inne małe słodkości ❤️ można zjeść na miejscu, zamówić z dowozem☺️ można sobie zamówić każdy rodzaj ciasta z odpowiednim wyprzedzeniem i na pewno będzie na nas czekało. Super, bardzo polecam”
“Smacznie, trochę mało mięsa w zawijany a dużo panierki, ceny ok, klimat PRL. Polecam”
“Good kebab in radomsko good service”
“Śniadanie wow! Smaczne i ciekawe. Bardzo miła obsługa! ;) Polecam”
“Gorąco polecamy Gospodę pod Jałowcem! Impreza okolicznościowa zorganizowana perfekcyjnie – wszystko dopięte na ostatni guzik. Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa i wyjątkowo przyjazna atmosfera sprawiły, że ten dzień był naprawdę niezapomniany. Dziękujemy!”
“Bardzo dobre ciasta, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na dania. Polecam serdecznie!!!”
“Mieliśmy dwudniowe wesele w sali Portofine i jesteśmy zachwyceni ! Sala ma świetny, wręcz uniwersalny wygląd, obsługa to jakieś mistrzostwo świata, kelnerzy i kelnerki przemiłe, pomocne i uśmiechnięte. A Pani menadżer Karolina to mega pozytywna i pomocna osoba. Bez niej ta impreza nie była by na pewno tak wspaniała. Dziękujemy całej obsłudze hotelu, przemiłym Paniom na recepcji, oraz wyrozumiałemu super Panu ochroniarzowi, który czuwał nad naszymi gośćmi. Polecamy z całego serca to miejsce ❤️”
“Fajny hotelik. Czyściutko i wygodnie. Pokój duży z dużą łazienką. Jest nawet bidet i wanna, choć ja osobiście wolę kabinę z prysznicem. Łóżko wygodne i pomimo bliskości ruchliwej drogi jest cicho i spokojnie. Restauracja podaje smaczne posiłki. Śniadanie poprawne, ale bez szału. Minusem jest słaby internet i śladowy sygnał sieci komórkowej Plus. Ogólnie polecam. Ja chętnie wrócę.”
“Polecam, dobre żarcie, w dobrej cenie, porcje takie w sam raz, nie za duże nie za małe, pryma sort. Przejechałem już 50 km i nic mi nie jest więc jest dobrze. Pozdrawiam”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam pizza i hot dogi.”
“SUPER OBSŁUGA,SYMPATYCZNE DZIEWCZYNY,czyściutko,PROFESKA PEŁNA.A Panią Ryter znamy z osiedla.Kłamliwe babsko.”
“Miła obsługa,przytulne miejsce, wszystko czego potrzeba. Żabka jest widoczna.”
“Najlepsza piekarnia. Pieczywo pierwsza klasa.”
“Najsmaczniejsze zapiekanki jakie jadłem w mieście”
“Bardzo czysta i porządna stacja paliw. Profesjonalna i miła obsługa. Zjedliśmy tu obiad i powiem, że jak na jedzenia na stacji - bardzo przyzwoite. Jak będę przejeżdżał to wpadnę z pewnością!”