Hotel & Restauracja "Konstancja"
“Śniadanie pyszne, choć trochę zimne, pokój ładny, choć ręczniki poszarpane, przydałaby się ich już wymiana. Cena adekwatna do stanu.”
Znaleziono 11 wyników
“Śniadanie pyszne, choć trochę zimne, pokój ładny, choć ręczniki poszarpane, przydałaby się ich już wymiana. Cena adekwatna do stanu.”
“Hotel skromny , przyjemny . Pokoje nie duże, czysciutkie i wszystko co potrzebne w pokoju hotelowym . Poznaliśmy 3 panie z obsługi bardzo miłe i uśmiechniete :) Bardzo polecam .”
“Spędziłam tu czas festiwalowy. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobre zrozumienie klienta i ich potrzeb. Napoje zimne i ciepłe dostępne 24h, śniadanie i obiady również dostępne przez długi czas i bardzo dobre. Pokoje czyste i pełna wyrozumiałość Polecam na pewno zapiszę miejsce na przyszłość!”
“Witam spędziłem kilka nocy nie widzę żadnych Zastrzeżeń jedzenie w porządku duży parking na plus,miła pani na recepcji Polecam!”
“Dobra cena w stosunku do standardu wyposażenia. Na krótki nocleg idealne miejsce. Lokalizacja blisko centrum. Własny zamykany parking. Bardzo uprzejma obsługa, można się bez problemu dogadać w różnych sprawach dotyczących zakwaterowania.”
“Serdecznie polecam apartamenty "Pod jedynką". Spędziliśmy tam 4 dni wraz z rodziną w dużum, przestronnym pokoju z aneksem i łazenką. Miejsce czyste, ciekawie urządzone z pełnym wyposażeniem i dobrą lokalizacja dla zwiedzania Łodzi i okolic. Niemnirj największą zaletą tego miejsca są otwarci, przesympatyczni i pomocni gospodarze, którzy chętnie wychodzą na przeciw potrzebom gości. Obiekt dysponuje własnym parkingiem oraz ogrodem z altaną. Świetne miejsce, aby w komfortowych warunkach spędzić kilka dni z rodziną.”
“Polecam to miejsce czysto , miło przyjemnie oraz bardzo mili prowadzący hotel .”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Od 3 miesięcy mieszkam w Hostelu Srebrna i to było wspaniałe doświadczenie. Pokoje są zawsze czyste, wygodne i zadbane. Właściciel jest miły, pomocny i zawsze sprawia, że goście czują się mile widziani. Nazywam się Charitha Lakshan i pochodzę ze Sri Lanki, obecnie mieszkam w pokoju nr 11 i nie mogłabym być bardziej zadowolona z pobytu. Szczerze polecam ten hostel każdemu, kto szuka przyjemnego i godnego zaufania miejsca do życia!”
“Miło wspominam pobyt w tym hotelu. Obsługa bardzo przemiła i pomocna. Pokoje bardzo czyste i schludne. Polecam. Bardzo przystępna cena. Zamykany parking.”
“Miejcie noclegowe godne polecenia i skorzystania ponownie. Schludne i czyste pokoje. Dobra lokalizacja na nocleg jak i na szybkie dotarcie do centrum Łodzi.”
“Pokoje czyste i przestronne, sympatyczny właściciel. Polecam !”