Przegląd katalogu
- 353 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 353 wyników
Przeglądaj alcohol shop w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 353 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 40,831 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera alcohol shop z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Idealna obsługa, super wybór alkoholu. Polecam :)”
“Bardzo dobry wybór piw w przyjaznych godzinach :D”
“Bardzo czysto, obsługa miła zawsze pomocna, kolejek do kasy samoobsługowej prawie nie ma (stare baby się gniotą na kasach tradycyjnych to narzekają). Robię tam zakupy od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem, pozdrawiam Pana Wojtka.”
“Rewelacyjny sklep na naszym osiedlu!!!! Super ceny i duży asortyment %%%”
“Jak to w monopolu. Jest co trzeba plus ładne ekspedientki! Na ZDROWIE! Polecam!”
“Swietna obsluga mila atmosfera.”
“Trochę jak w zoo. Przed sklepem dzień i noc stoją pijane małpy, większość bez zębów i godności. Sklep jak sklep ale atrakcje, które zapewniają lokalsi - niezapomniane. Ogólnie miejscówka dla ludzi o mocnych nerwach, dla wrażliwych lub samotnych kobiet - nie polecam.”
“Bardzo profesjonalna obsługa na poziomie. Świeże produkty i dużo produktów na półkach niestety w przeciwieństwie do żabki na Kossaka. Na żywność z Żabka Cafe czeka się krótko a i tak dostajemy świeże i smaczne jedzenie. Pracownicy sklepu do klienta podchodzą z wyrozumiałością i prezentują wiedzę o produktach której nie jeden sprzedawca by się nie powstydził. Zawsze pomogą i pokażą gdzie co jest a nawet jak przyżądzić by było najsmaczniej. Bez wątpienia sklep zasługuje na ocenę 5/5.”
“Szukałam napoju WOJANEK była to 7 żabka na mojej drodze gdy go zobaczyłam jak pani rozkładała towar powiedziała mi że dopiero za dwie godziny będą w sprzedaży bo musi zatwierdzić dostawę jednak gdy zobaczyła moją smutną minę powiedziała że dla mnie zrobi wyjątek i dzięki niej mogłam go posmakować i dziękuję bardzo za ten gest Pozdrawiam ❤️”
“Po intensywnej 1.5 godzinnej eksploracji Piotrkowskiej i okolic jedyny sklep monopolowy w którym, kupiłam Dębową 0,75 w drewnianym pięknym opakowaniu. ..Do tego craftowy likier z drobinkami złota z Raciborza. Cudo! Dziękuję!”
“Sklep super zaopatrzony, przemiła obsługa, jednym słowem 6+!”
“Chciałbym podzielić się opinią o pani Kindze z Dużego Bena. Za każdym razem, gdy tam jestem, zawsze wyróżnia się na tle innych pracowników. Jest super pomocna, miła i zawsze uśmiechnięta. Nigdy nie czuję się przez nią poganiana czy ignorowana, zakupy tutaj to czysta przyjemność, a nie obowiązek. Czuję się jakbym przychodziła odwiedzać serdeczną koleżankę. Pani Kinga świetnie doradza przy wyborze alkoholu, niezależnie od okazji. Ma dużą wiedzę o produktach i zawsze podchodzi do klienta indywidualnie, dzięki czemu czuję się pewnie przy każdym wyborze i każdy prezent tu zakupiony był hitem dla obdarowanych.”
“Obsługiwana mnie dziś urocza kobieta Konkretna pomocna jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną obsługę”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, codziennie robię tutaj zakupy polecam”
“Dzisiejszy dzień 25.03 był jednym z lepszych dni w tej żabce. Nowy kasjer Pan Alan wraz z Panem Oskarem którego zdązylem już w tym sklepie poznac tworzą swietną ekipe pracownikow. Oby tak dalej”
“Byłam ostatnio w żabce po coś na szybko i zdecydowałam się na hot doga. Był naprawdę pyszny i dobrze przygotowany. Obsługiwał mnie wysoki blond sprzedawca – bardzo miły i uprzejmy. Widać że dba o czystość i porządek Wszystko wyglądało schludnie a sam proces przygotowania jedzenia był staranny i higieniczny. Mimo że to szybka przekąska czułam się jak w dobrej kawiarni. Świetna obsługa i pozytywna energia sprawiły że dzień od razu był lepszy. Nie jest to wina sprzedawców jaka jest jakość jedzenia nie zapominajmy ze oni jedynie je tylko przygotowują.”
“Często wysyłam paczki, bardzo mila obsługa super punt polecam.”
“Duży wybór i sympatyczne ekspedientki Panie Ania i Beata”
“Szeroki wybór alkoholi i sympatyczna obsługa :)”
“Mega sklep. Bardzo pomocny,miły Pan obsługujący. Jedyny sklep w Łasku w którym udało mi się kupić zielone Marlboro i to w dużej ilości.Pyszne hiszpańskie Brillo Del Dia Tempranillo. Polecam i na pewno jeszcze odwiedzę ze względu na obsługę i duży wybór.”
“Panie ekspedientki super, zawsze doradzą. Sklep czyściutki, aż przyjemnie wejść. Polecam zakupy w tym sklepie”
“Uwielbiam tę Żabkę ze względu na obsługę. Panie są przesympatyczne i zawsze uśmiechnięte :) sklep jest również zadbany i dobrze zatowarowany :)”
“Miła obsługa ! I jak najbardziej można wejść z psami !”
“Wpadłam tam dziś doładować migawkę, obsłużyła mnie bardzo miła i pomocna pani. Takich ludzi w handlu potrzeba! ❤️”