Opinie

  1. Edyta Maria Zet ★☆☆☆☆

    Obsługa porażka. Oznaczenie cen i promocji to nie tylko porażka, ale jawne oszustwo. Wino w promocji dwa plus 1 za grosz, trzy butelki wynosiło 20 zł za butelkę. Po jakimś czasie zmieniła się „promocja” tzn był napis promocja, cena 25,99 ale nie wyjęta została etykieta 2 plus jeden za grosz. Raz się nabraliśmy, bo bardzo się spieszyliśmy. Drugim razem już nie poszło. Zapłaciłam, ale tuż po wyjściu się zorientowałam. Pani mówi, że promocje się nie łączą, pytam więc dlaczego sklep je połączył, ponieważ cena jest promocyjna plus nakładka 2 plus 1. Dziś 28 grudnia, poszłam po wino, podchodzę do kasy, a pani, która kilka tyg temu mnie obsługiwała mówi, że dziś jest niedziela niehandlowa i kasa jest czynna obok (samoobsługowa). Nie widziałam problemu, miałam gotówkę, ale nie mogłam nią zapłacić. Sklep stacjonarny, pani z ochrony, która trzy tyg wcześniej była sprzedawcą. Miejcie ten punkt na uwadze: ceny, promocje, płatności.

  2. Adam Adam ★★★★★

    Super pani Wiktoria bardzo miła i uprzejma oby więcej takich pracowników aż miło się robi zakupy

  3. R B ★☆☆☆☆

    Chowają piwa na promocji. W aplikacji produkt dostępny w dużej ilości, na miejscu brak.

  1. Anna Polkowska-Harasimiuk ★☆☆☆☆

    ZARAZ WRACAMY…. Niedoczekanie, można stać pod sklepem i czekać w nieskończoność aż pracownicy wrócą z przerwy. Zrezygnujcie z usług kurierskich by nie trzeba było tracić czasu.

  2. Pink Carrion ★★☆☆☆

    Jeden z najgorzej zaopatrzonych w crafty Benów w Łodzi. W innych tego typu sklepach nie jest problemem pogadać z kadrą i coś zamówić. Tu jest to wielki problem.

  3. Anita ★★★★★

    Świetny sklep, przemiła obsługa i duży wybór asortymentu. Bardzo polecam

  1. Oliwia Bzowa ★★★★★

    Polecam ten sklep, czysto, duży wybór asortymentu. Przemiła obsługa która służy pomocą.

  2. Ga ★★★★★

    W sklepie jest czysto, duży wybór i dobry asortyment. Fachowa obsługa, zwłaszcza Pani Wiktoria, która pomogła mi wybrać wino na prezent. Polecam!

  3. Patrycja Maćkowiak ★★★★★

    Bardzo przyjemny sklep duży i czysty, duży wybór asortymentu, wielki plus za lodówki chłodzące ,przemiłe panie ekspedientki i dodatkowo bardzo fajnie że można wchodzić z pieskiem Polecam!!!

  1. Wiktoria Xoxo ★★★★★

    Ładny, czysty sklep, fajne promocje i miłe Panie, na pewno wrócę na zakupy, polecam zajrzeć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Duży Ben?

Duży Ben znajduje się przy Armii Krajowej 29, Polesie, 94-046 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Duży Ben?

Można skontaktować się z Duży Ben pod numerem +48 539 092 274

Jak można dotrzeć do Duży Ben?

Do Duży Ben można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements