MOYA Stacja Paliw
“Super! bardzo miła obsługa i dość dobre ceny”
Znaleziono 4 wyników
“Super! bardzo miła obsługa i dość dobre ceny”
“Witam. Moje wrażenia po wizycie na stacji Racula są jak najlepsze. Miło było po długiej podróży usiąść przy czystym stoliku, zjeść ciepły obiad i wypić kawę. Dziekuję za miłą obsługę. Z pewnością jeszcze nie raz się tam zatrzymam.”
“Mała stacja, ale zlokalizowana w bardzo przystępnym punkcie. Warto odwiedzić choćby dla obsługi bo wszyscy mili i pomocni. Ceny również przystępne.”
“Turbo miła obsługa stacji, kontaktowi i pomocni. Stacja i toalety czyste, ceny konkurencyjne. Myjnia automatyczna i ręczna, kompresor i odkurzacz.”