Stacja paliw Pieprzyk
“Ziemniaczki też można kupić. Obsługa bardzo przyjemna”
Znaleziono 10 wyników
“Ziemniaczki też można kupić. Obsługa bardzo przyjemna”
“Jedyna taka stacja ze zwierzętami, kilka pawie biega po stacji luzem sa tez króliczki,kangury i małpy. Polecam”
“Zawsze jest taniej niż w Gubinie po drodze”
“Bardzo miła obsługa,pozytywne nastawienie,gdy potrzebowałem pomocy przy zakupie otrzymałem ja. Ania i Anita przemiłe Panie. Oby więcej takich ekspedientek. Pozdrawiam :)”
“Duży asortyment produktów w sklepie, otwarte 24 H 7 dni w tygodniu.”
“Miła obsługa, szczególnie brunetka w długich włosach, bardzo polecam”
“Przyjazna stacja z dobrymi cenami i dobrej jakości paliwem!”
“Miła , fachowa obsługa - polecam!!!”
“05.2025. Najtańsze paliwo w dawnym woj. zielonogórskim. Taniej o 10gr niż na taniej stacji Auchan Zielona Góra. Innych zakupów nie robiłem, płaciłem gotówką.”