Przegląd katalogu
- 133 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 133 wyników
Przeglądaj spa w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 133 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 26,452 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera spa z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Zielona Góra, Słubice, Kostrzyn nad Odrą i innych.
“Byłam pierwszy raz i polecam z całego serca. !! Pełen profesjonalizm, dużo porad podczas makijażu dotyczących mojej skóry. Wyszłam z pięknym makijażem dopasowanym do mojej osoby!!!! Polecam !!!!”
“Najlepszy masaz w Gorzowie, bardzo dobre wykonanie,mily personel i bardzo czysto ! piekny aromat juz od samego progu . Chetnie wrocimy po tak wspanialy relax:-)”
“Dzień dobry, byłam w salonie kosmetycznym u Pani Grażyny Mądrawskiej,jestem bardzo zadowolona z usług firmy Pani Grażyny Mądrawskiej,czekam z niecierpliwością na następny zabieg. Polecam wszystkim Panią Grażynę.”
“Znakomite miejsce dla zwierząt. Wspaniała opieka,świetne warunki pobytu. Wisienką na tym torcie jest Pani Karolina.”
“Idealny klimat do saunowania i relaksu w yackuzzi . Gril ognisko ,dosłownie wszystko. Polecam Wszystkim.”
“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w Orient Massage. Nasze masaże były na wysokim poziomie, w pełni spełniły nasze oczekiwania. Bardzo miła obsługa, zaangażowana i podchodząca indywidualnie do każdego klienta. Byliśmy pierwszy raz i z pewnością jeszcze wrócimy :)”
“Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do potrzeb każdej klientki. Profesjonalne zabiegi a przy tym świetne i profesjonalne kosmetyki. Pani Iwona cudowna osoba. Polecam serdecznie.”
“Super siłowni. Bardzo dużo ciężarów , różnych maszyn, czysto ładnie przemiła obsługa. Nie da się lepiej .”
“Jak potrzebujesz relaksu, to ta sauna jest idealnym miejscem. Także polecam gorąco;)”
“Fantastyczna obsługa. Piesek ślicznie wygląda. Polecam każdemu kto szuka dobrego fryzjera dla psiaków.”
Ola-la salon fryzierski Olga Nikolenko to salon fryzjerski stawiający na dokładność. Miejsce wyróżnia staranność oraz kulturę obsługi. W ofercie są strzyżenie, koloryzacja i zabiegi spa. Zespół pracuj...
“Ekstra miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla grupy znajomych. Duży dom z 3 sypialniami (3+3+4) i łazienką na górze, na dole znajdziecie kuchnię, łazienkę i duży salon z otwartym kominkiem. Największą robotę robi duży basen oraz sauna. Szczerze polecam.”
“Jestem tu klientem od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Masaże są boskie i gorąco polecane, a Lena jest mistrzynią w swoim rzemiośle i zdobyła kilka nagród. Jest między innymi mistrzynią Polski w upięciach.”
“Super miejsce, mega klimat. Bardzo przystępne ceny.”
“Polecam. Panie przesympatyczne. Zawsze kupujemy tam "wyprawkę" dla kota i podcinamy mu pazurki. Zdjęcie po podcięciu pazurków.”
“Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pałac Wiechlice na organizacje wesela, przepiękna sala, fantastyczna obsługa, ilość osób wydających posiłki dostosowana do liczby gości, pyszne jedzenie- rosół zrobił furorę wśród gości i przede wszystkim Pan Jarek- manager sali, cudowny człowiek, pomagał jak tylko mógł, zgadzał się na wszystko o co prosiliśmy, świetna organizacja i pomoc zarówno przed, w trakcie jak i po weselu. Również finansowo to miejsce wychodzi najlepiej w okolicy, brak dziwnych ukrytych kosztów. Jeśli nasłuchaliście się różnych historii od par, które przeżywały horrory przez właścicieli sal i chcielibycie tego uniknąc to zorganizujcie swój wielki dzień w pałacu wiechlice.”
“To miejsce jest wyjątkowe Piękne jezioro, idealny pokój i bardzo smaczna kuchnia sprawiają, że pobyt był świetny. Obsługa na najwyższym poziomie – miła i profesjonalna. Zdecydowanie polecam!”
“Świetne miejsce. Piękny, nowy, zadbany sprzęt w rozsądnych cenach. Właściciel oraz Panowie z obsługi bardzo pomocni i pro-klientcy. Polecam!”
“Polecam gorąco salon. Bardzo profesjonale i miłe podejście do klienta.Już po pierwszym zabiegu depilacji widzę ogromną różnicę. Włoski są cieńsze i jest ich znacznie mniej. Jestem bardzo zadowolona z efektów”
“Pałac Mierzęcin to moje odkrycie i miejsce do którego chętnie wracam żeby wypocząć. Tu wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Strefy do wypoczynku, duży park, spa, baseny, przepiękny ogród japoński. Idealne miejsce latem i zimą. Wokół pałacu dużo miejsc do spacerowania, jazdy rowerem czy konno. Niesamowita cisza i kontakt z naturą. Cały kompleks zagospodarowany na najwyższym poziomie, z dbałością o detale i podkreślenie historycznego uroku tego miejsca. Restauracja destylarnia - niesamowite połączenie historycznej infrastruktury i wkomponowanie lokalu, a jedzenie to już zupełne dopełnienie tego miejsca. Kuchnia na najwyższym poziomie. Duża dbałość o szczegóły i detale, dzięki czemu na talerzu mamy prawdziwe dzieło i eksplozje smaków. Oferta SPA idealnie odpowiada na potrzeby klientów, odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Polecam każdemu - świetne miejsce na mapie Polski, które warto poznać i spróbować wina z lokalnej mierzęcińskiej winnicy.”
“Mieliśmy przyjemność wziąć ślub w hotelu ForRest. Nigdy wcześniej tam nie byliśmy ale słyszeliśmy same dobre opinie i naprawdę się nie zawiedliśmy. Wszystko organizowaliśmy zdalnie i dzięki pomocy Pani Małgorzaty i Pani Justyny wszystko udało się świetnie i praktycznie bezstresowo załatwić. Goście byli zachwyceni lokalizacją oraz cudownym ogrodem który jest idealnym miejscem na ceremonię zaślubin. Jedzenie było pyszne świeże i pięknie podane. Obsługa bardzo pomocna po weselu wszystko sprawnie zapakowali. Wiejski stół był rewelacyjny wszyscy goście byli zachwyceni, a smalec zniknął przed północą (wesele było na 116 osob a wiejskistółzamówiliśmy na 70). Ciasta zamówione e ForRest również przepyszne, domowe. Pokoje przestronne i ładnie przygotowane. W strefie ciszy naprawdę można odpocząć i się wyspać mimo że w tym samym czasie odbywały się inne imprezy. Śniadania przepyszne szczególnie domowe racuszki. Goście z zagranicy również byli zachwyceni. Obiady w restauracji także bardzo smaczne, szczególnie zupa dyniowa, pierogi oraz koktajle. Porcje są naprawdę duże. Strefa SPA cudowna. Sauna sucha i mokra, wygodne leżanki, wszystko czyste i zadbane. Bardzo miłym detalem był czajniczek ze świeżą miętą z hotelowego ogródka. Masaże również świetne warto tylko pamiętać, że masażyści dojeżdżają więc najlepiej rezerwować wcześniej. Przy organizacji wesela otrzymaliśmy także listę sprawdzonych podwykonawców, takich jak DJ czy makijażystki itp co bardzo nam pomogło. Biorąc pod uwagę jakość obsługi, jedzenia itp do ceny moim zdaniem nie wiem czy jest lepsze miejsce na wesele na mapie Zielonej Góry. Goście zarówno starsi jak i młodsi zgodnie stwierdzili, że od dawna nie bawili się na tak wspaniałym weselu. Dziękujemy ❤️”
“Uwielbiam tam chodzić na saunę przede wszystkim dlatego, że można z niej korzystać tak długo jak się chce bo nie ma ograniczenia czasowego.”
“Polecam. Obsługa na najwyższym poziomie. Wnętrza przytulne, zabiegi relaksujące, ceny adekwatne.”
“Kolarskie wyscigi przełajowe to klasa sama w sobie, piekielnie sie to ogląda, super sie jedzie, super trasa i organizacja”
“Bardzo fajna kręgielnia. Władze ośrodka dbają o dobry stan obiektów. Niskie ceny. Polecam!”
“Byłem już kolejny razy w tej Villi i pierwszy raz miałem przyjemność otrzymać pokój w budynku głównym. Powiem szczerze pokój na prawdę rewelacyjny, duży, urządzony w starym stylu. Jak widać łóżko dość spore i przede wszystkim wygodne. Łazienka też fajna. Telewizor z dołączonym dekoderem platforma Canal+. Mały minus za brak biurka do pracy oraz na śniadanie mógł by być większy wybór potraw. Polecam na pobyt.”
“Polecam masaż relaksacyjny u Pani Natalii w salonie przy ulicy Pocztowej.”
“Super miejscem, na wakacje jest basen na zewnątrz, plaża, leżaki. Wstęp wolny.”
“Świetna lokalizacja, miła obsługa od osób w recepcji po panie z restauracji ,barmanki/barmanów i serwis sprzątający. Zwłaszcza pozdrawiam miłą, młodą panią barmankę w okularach . Śniadania super niczego nie brakuje, a jeśli już to natychmiast uzupełniane. Codziennie można wybrać coś innego. Ale polecam ciasteczka francuskie . Pokój czysty zadbany wszystko jest co hotel przedstawia w ofercie. Dla mnie hotel i osoby z obsługi wszystko na 5*. Dziękuję że mój pobyt również dzięki Wam był jeszcze bardziej udany.”
“Bardzo polecam tę klinikę! Zarówno lekarz, jak i cała obsługa byli uprzejmi i życzliwi. Czułam się naprawdę zaopiekowana i potraktowana z szacunkiem. Lekarz dokładnie wszystko wyjaśnił, pomógł mi skutecznie, wykazał się dużym profesjonalizmem.”