Opinie

  1. Patrycja Aftyka ★★★★★

    Polecam gorąco salon. Bardzo profesjonale i miłe podejście do klienta.Już po pierwszym zabiegu depilacji widzę ogromną różnicę. Włoski są cieńsze i jest ich znacznie mniej. Jestem bardzo zadowolona z efektów

  2. Wiktoria Maj ★★★★★

    Pani Marta to świetna kobieta! Byłam przebić uszy mojej córeczce, która ma rok i 3 miesiące, przy okazji ja też sobie przebiłam i muszę powiedzieć, że kompletnie nic nie bolało! Moja córeczka płakała tylko ze względu na to, że nie jest ufna co do nowych osób, a na samo przekłucie nawet nie zareagowała. Pani Marta szybko i sprawnie przebiła tak, że moja córka nawet nie zauważyła co się wydarzyło. Samo przekłucie trwało kilka sekund na czym bardzo mi zależało żeby było szybko, sprawnie bez dłuższego zastanawiania się. Widać, że Pani Marta jest w tym profesjonalistką! Jest zdecydowana, pewna siebie i na pewno posiada duże doświadczenie. Jestem mega zadowolona! Jeśli będę miała jeszcze córeczkę to na pewno wrócę! Ogólnie w salonie panuje bardzo miła atmosfera, bardzo na "luzie". Salon piękny i zadbany. Cóż chcieć więcej! Bardzo polecam!

  3. Małgorzata Pyclik ★★★★★

    Wszystkim którzy tego chcą polecam Piercing w Akademia urody w Świebodzinie u profesjonalnej MARTY ❤️ ja jestem meeeggaaa zadowolona, szczęśliwa ... bez bólu.... przebilam sutek.... Polecam.... Ja na pewno tam wrócę.... Pozdrawiam AU .... Kochana koleżanka od pazurków i rzęs i brwi i całej reszty także MEGA profesja... Kocham Was dziewczyny ❤️

  1. am. ma. ★★★★★

    Super salon! Byłyśmy w zeszłym tygodniu przebić uszy z córką( 2 latka) Pani robi to bardzo precyzyjnie, przebija obydwa uszy jednocześnie więc cały zabieg przebicia trwa dosłownie kilka sekund. Córce przy rozbieraniu po dwóch dniach spadł kolczyk. Po kontakcie telefonicznym( sobota wieczór) próbowałam córce sama założyć kolczyk. Nie udało się i trafiłyśmy po weekendzie do gabinetu. Pani ponownie założyła nowy kolczyk systemem aby nie męczyć córki zakładaniem poprzedniego. Nie wzięła za to od nas ani złotówki. Przesympatyczna kobieta z ogromnym doświadczeniem i super podejściem do dzieci♥️ polecamy!!! Ada i Iga

  2. Justyna Szymańska ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa i bardzo dobrze wykonany makijaż dzienny i jestem bardzo zadowolona z henny brwi

  3. Dorotka Maluska ★★★★★

    Korzystam z usług pedicure i jestem bardzo zadowolona z usług P.Doroty:)

  1. Magda Turek ★★★★★

    Gorąco polecam usługi w Akademii Urody , osobiście jestem bardzo zadowolona z zabiegów na twarz , wykonane są bardzo profesjonalnie , relaksacyjnie w miłej atmosferze. Polecam również makijaż permanentny , ponieważ skusiłam się zrobić brwi i jestem mega zadowolona.

  2. Wanda Zakrzewska ★☆☆☆☆

    Miała być delikatna metoda 1:1. Wyszła posklejana kupa której nie mogę rozczesać ,włoski idą w roznym kierunku a kilka było doklejone do powiek . Poprosilam o ściągnięcie rzęs ale niestety tylko zostałam posadzona o oszczerstwa i wyludzenie pieniedzy ( nie prosiłam o zwrot pieniedzy). Jutro idę do innego salonu na ściągnięcie tego czegoś. Oglądając zdjęcia - stylistka ktora mnie uratuje chwycila się za głowę. Nie wiem co się stało z tym salonem. Jako nastolatka robiłam tam kolczyk w nosie i pępku. To był jeden z lepszych i pierwszych salonow w świebodzinie. Miałam nadzieję iż nadal tak jest. Niestety.... Stanowczo nie polecam:(

  3. Katarzyna Strug ★☆☆☆☆

    Umowiona bylam na 13 dziś, wchodzę chwilę przed a Pani do mnie że ma obsuwe i ze sanepid chodzi a moja metodę robi się dluzej niż 2 godz i nie chce dostać kary 1000zl . Żenada czekac na umówioną wizytę i zostać tak potraktowana. Wiedząc o tym powinni mnie poinformować nie jechała bym specjalnie z Gorzowa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Akademia Urody?

Akademia Urody znajduje się przy Łużycka 10, 66-200 Świebodzin, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Akademia Urody?

Można skontaktować się z Akademia Urody pod numerem +48 502 037 999

Jak można dotrzeć do Akademia Urody?

Do Akademia Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements