Przegląd katalogu
- 161 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 161 wyników
Przeglądaj sklep w Lubskie, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 161 wyników w Lubskie, Lubuskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 7,953 opinii i ocen.
“Wyjątkowy specjalista od A klasy w169. Polecam”
“Bardzo dobry sklep, totolotek, alkohol ,chleb......”
“Super obsługa i szeroki asortyment, zawsze miło obsluzony i książki do liceum w super cenie”
“Zawsze jest taniej niż w Gubinie po drodze”
“Polecam, szybko i profesjonalnie .Każde kolejne auto będę kupowała tylko tam .Pan Dorian jest mega sprzedawcą, bardzo sympatyczny ,cierpliwy i pomocny. Pozdrawiam”
“Bardzo sympatyczna obsługa, duży asortyment, polecam.”
“Miła obsługa, duża dostępność towaru.”
“Bardzo miła obsługa, zawsze kiedy jestem w tym sklepie i potrzebuje rady to dziewczyny pomogą bez problemu.”
“Produkt zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka. Polecamy 100%”
“szczerze nie wiem czemu inni narzekaja, mi sie dobrze robilo zakupy + dino jako jedyne chyba sprzedaje cale palety tych fajnych tanich paczkow co lubie se brac i jesc do anime jakiegos”
“Bardzo miła obsługa,pozytywne nastawienie,gdy potrzebowałem pomocy przy zakupie otrzymałem ja. Ania i Anita przemiłe Panie. Oby więcej takich ekspedientek. Pozdrawiam :)”
“Bardzo miła i nadająca przyjazny klimat obsługa Polecam”
“Duży wybór jeśli chodzi o buty, wygodny i bezpłatny parking, szczerze polecam”
“Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa sklepu. Natychmiast odpowiedzieli na moją prośbę i rozwiązali problem. Jestem im bardzo wdzięczny.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa . W ciągu 20min kapryśny Samsung przywrócony do życia - dodam ,że była to Sobota i pan został dłużej ,aby pomóc. Bardzo dziękuje I polecam każdemu .”
“Bylem dzisiaj w odwiedzinach w sklepie Fiamp, Pani kasjerka Ola bardzo profesjonalnie obsluguje ludzi. Pomoze dopyta usmiechnie sie. Goraco ja polecam :)”
“Fajny sklep! Cudowna obsługa! Polecam!”
“Dzisiaj- 6 marca 2019- byłam w sklepie i miłe zaskoczenie: przede wszystkim zrobiło się przestrzenniej, towary ładnie poukładane- ogólnie robi to dobre wrażenie. Dopisek: 14 sierpnia 2019 - kolejne zmiany na plus: więcej półek, towaru, przestrzeni. Estetycznie.”
“Super czysta Biedronka, bardzo miła, zawsze bezproblemowa obsługa. Ta Biedronka zdecydowanie godna polecenia.”
“Lubię tu robić zakupy bo wbrew pozorom mały sklep może być duży i pomieścić sporo różnych towarów. Jest tu duży wybór artykułów i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie co akurat potrzebuje. No i zawsze można doładować żabbsy a to spory plus”
“Duzy wybor kwiatow i zniczy. Mila obsluga”
“Dobre wyroby (alternatywa dla Biedronkowych) . Miła obsługa.”
“Jest mały parking (na 3 auta), miła obsługa.”
“Szybko i sprawnie, poziom expert. Można płacić kartą.”