"P.H.U. WIN Grzegorz Widziewicz WIN-SPORT Sklep Rowerowy" Autoryzowany Dealer Kross
“Awaria w drodze usunięta szybko i profesjonalnie . Jeszcze raz wielkie dzięki za umożliwienie dalszej jazdy . Adam S”
Znaleziono 14 wyników
“Awaria w drodze usunięta szybko i profesjonalnie . Jeszcze raz wielkie dzięki za umożliwienie dalszej jazdy . Adam S”
“Bogaty asortyment, czytelna informacja, sympatyczna i kompetentna obsługa”
“Super sklep! Każdy znajdzie coś dla siebie Sprzedawca kompetentny i zna się na sprawie ☺️ Bardzo polecam”
“Wszystko spoko, Panie bardzo miłe i kompetentne:-)”
“kupilem w maju grawlera sava. Jak dotad nie znalem tej firmy. Chinczyk, wiec mialem jakies obawy, ale jezdze nim codziennie do pracy a i w weekendy go nie oszczedzam. odpadla mi tylko jedna zaslepka, a w sklepie akurat mieli taka na stanie i dali nieodplatnie nowa. Pan ze sklepu mnie kojarzyl i pytal czy dalej jestem zadowolony z zakupu i czy moglbym dac jakis feedback do producenta. cena do jakosci zdecydowanie. dbaja o kliena.”
“Super miejsce. Duży wybór sprzętu. Kompetentny personel który chętnie doradzi. Na miejscu szatnia i lodówka z napojami. Można też kupić koszulki, rękawice, odżywki i wiele innych”
“Do sklepu trafiłem przypadkowo, będąc w Słubicach. Mimo, iż sklep trochę schowany i nie tak duży jak w galeriach handlowych to naprawdę sporo fajnych ubrań firmy Regatta. Nie wiem czy inne marki też były w sprzedaży. Dużo rzeczy było mocno przecenionych i w niskich cenach. Obsługa miła i rzeczowa. Polecam”
“Fajne miejsce i co najważniejsze tylko dla kobiet. Właścicielka - dziewczyna z pasją, nie z przypadku. Jest klimat, sprzęt i obsługa na wysokim poziomie. Polecam ❤️”
“A ja byłam bardzo zadowolona, byłam 27 Grudnia . Panie okazały się bardzo pomocne , miłe i uśmiechnięte . Może sklep nie jest za wielki za to dobrze zaopatrzony , towar ładnie był ułożony, w sklepie było czyściutko. Mimo nie wielkiego ruchu dwie Panie były na kasie . Naprawdę same plusy .”
“Super obsługa. Panie zawsze dobrze doradzą!”
“Sklep Słubice. Personel nienachalny a bardzo sympatyczny i kompetentny. Asortyment ciekawy, dobrej jakości. Polecam”