Przegląd katalogu
- 73 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 22% Ze zdjęciami
Znaleziono 73 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Lubskie, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 73 wyników w Lubskie, Lubuskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 5,187 opinii i ocen.
“Bardzo miła, rzetelna i pomocna obsługa. Sprawne załatwienie transakcji. Polecam.”
“Super asortyment, świetne ceny. Polecam bardzo!”
“Bardzo miła obsługa i ceny też nie są jakoś bardzo wygórowane. Polecam!”
“Miła obsługa dobre zaopatrzenie!”
“Dobry sklep, Pan Miroslaw doradzi w kazdym pytaniu i znajdzie kompromis na wszystko”
“Parking pod sklepem i szybkie zakupy w dużym sklepie.”
“Bardzo dobry sklep, totolotek, alkohol ,chleb......”
“Super obsługa i szeroki asortyment, zawsze miło obsluzony i książki do liceum w super cenie”
“Zawsze jest taniej niż w Gubinie po drodze”
“Bardzo sympatyczna obsługa, duży asortyment, polecam.”
“Blisko i podstawowe zakupy można zrobić”
“szczerze nie wiem czemu inni narzekaja, mi sie dobrze robilo zakupy + dino jako jedyne chyba sprzedaje cale palety tych fajnych tanich paczkow co lubie se brac i jesc do anime jakiegos”
“Bardzo miła obsługa,pozytywne nastawienie,gdy potrzebowałem pomocy przy zakupie otrzymałem ja. Ania i Anita przemiłe Panie. Oby więcej takich ekspedientek. Pozdrawiam :)”
“Bardzo miła i nadająca przyjazny klimat obsługa Polecam”
“Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa sklepu. Natychmiast odpowiedzieli na moją prośbę i rozwiązali problem. Jestem im bardzo wdzięczny.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa . W ciągu 20min kapryśny Samsung przywrócony do życia - dodam ,że była to Sobota i pan został dłużej ,aby pomóc. Bardzo dziękuje I polecam każdemu .”
“Bylem dzisiaj w odwiedzinach w sklepie Fiamp, Pani kasjerka Ola bardzo profesjonalnie obsluguje ludzi. Pomoze dopyta usmiechnie sie. Goraco ja polecam :)”
“Fajny sklep! Cudowna obsługa! Polecam!”
“Dzisiaj- 6 marca 2019- byłam w sklepie i miłe zaskoczenie: przede wszystkim zrobiło się przestrzenniej, towary ładnie poukładane- ogólnie robi to dobre wrażenie. Dopisek: 14 sierpnia 2019 - kolejne zmiany na plus: więcej półek, towaru, przestrzeni. Estetycznie.”
“Dobre jakościowo produkty, głównie pieczywo, wędliny i warzywa. Pomidor z tego sklepu to jest pomidor a nie marketowy wyrób pomidoropodobny. Sympatyczna, młoda i ładna obsługa. Będę przyjeżdżał na zakupy do końca świata ;-)”
“Super czysta Biedronka, bardzo miła, zawsze bezproblemowa obsługa. Ta Biedronka zdecydowanie godna polecenia.”
“Lubię tu robić zakupy bo wbrew pozorom mały sklep może być duży i pomieścić sporo różnych towarów. Jest tu duży wybór artykułów i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie co akurat potrzebuje. No i zawsze można doładować żabbsy a to spory plus”