Przegląd katalogu
- 69 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 69 wyników
Przeglądaj salon piękności w Słubicu, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 69 wyników w Słubicu, Lubuskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 8,287 opinii i ocen.
“Pierwszy raz korzystałam z usług Pani Alicji i jestem mega zadowolona. Napewno skorzystam ponownie...”
“Salon bardzo ładny, czysty i bardzo przyjemny dla oka. Panie kosmetyczki bardzo miłe, słuchają klienta i tego, co oczekuje. Chodzę tam głównie na regulacje i hennę brwi oraz rzęsy. Zawsze wychodzę zadowolona, polecam!”
“Polecam!!! Bardzo podobał mi się salon i jego obsługa! Miałam robioną rekonstrukcję włosów i keratynę, to niesamowite, nigdy bym nie pomyślała, że można mieć tak wspaniałe włosy! Specjalne podziękowania za sposób, w jaki mistrz wszystko jasno wyjaśnił, zabieg przebiegł szybko, wynik był wspaniały, wybrano opiekę.”
“Bardzo fajne miejsce , cudowna atmosfera”
“Najlepszy pedicure w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą. Bardzo profesjonalny i empatyczny podolog. Wizyta pedicure była przyjemna, dokładna i bezbolesna. Gorąco polecam!”
“Nasz ulubiony fryzjer, do którego przyjeżdżamy aż z Berlina, żeby strzyżyć i farbować nasze włosy. Zawsze super zadowolony i szczęśliwy. Plusem wartym wspomnienia jest to, że moja dziewczyna mówi tylko po niemiecku, ale fryzjer też mówi po niemiecku, więc jest idealnie.”
“Doskonały salon fryzjerski. Uprzejma obsługa.”
“Polecam szczególnie to miejsce za profesjonalne doradztwo, miłą, wręcz ,,domową" atmosferę oraz elastyczne terminy zabiegów. Zabiegi dla skóry dojrzałej są na najwyższym poziomie. Oczyszczanie wodorowe, fala radiowa, laser frakcyjny. Jestem i pozostanę stałą klientką tego salonu.”
“Korzystam z usług p. Malwiny bardzo długo. Jest bardzo profesjonalna,umie doradzić kolor i fryzurę. Świetnie strzyże i układa okazjonalne fryzury. Polecam .”
“Profesjonalne strzyżenie! Polecam ! Najlepszy fryzjer w Słubicach! Spoko gość, luźny, bardzo miły”
“Pan Wojtek to profesjonalista od A do Z. Serce na dłoni. Takich groomerow jakby Polska miała to każdy zwierzak chodziłby dumny i szczęśliwy. Ogrom wiedzy, delikatność i miłość do zwierząt to tylko niektóre z pięknych cech właściciela.”
“Bardzo profesjonalne podejście i wysoka jakość usług”
“Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Salon jest czysty i zadbany. Pani Kinga to fachowiec i jestem bardzo zadowolona z wykonanych przez nią zabiegów. Dziękuje za dzisiaj i do zobaczenia!”
“Najlepsze miejsce po wyjściu z którego mogę odczuć że żyje i jak się okazało mogę lepiej się czuć i poruszać. Dziękuję pani Natali osobiście, najlepszy fachowiec ze wszystkich z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuję uprzejmie, naprawdę polecam.”
“Z racji iż człowiek był na taki trochę dłuższy weekend w Villi Dudziak, to nie mógł nie zejść w ich restauracji, po prostu o wiele wygodniej zjeść kolację na tzw. miejscu, niż się kręcić gdzieś po mieście i szukać czegoś do zjedzenia. I chcąc nie chcąc, była to bardzo dobra decyzja! Bruschetta i ser feta? Dość nietypowe połączenie, ale muszę przyznać że może i nietypowe, ale... Za to bardzo dobre, po prostu smaczne połączenie. Z minusów, ale to tak stricte swoich osobistych preferencji, to pieczywo mogłaby być bardziej przypieczone/chrupkie. No i ode mnie plus, że pomidory były w temperaturze pokojowej, a nie zimne, jak to się często zdarza. Makaron tagliatelle z kurczakiem, był po prostu smaczny, nie zwojował moich kubków smakowych, był po prostu dobry, lecz bez fajerwerków. Natomiast pierogi polskie tradycyjne (jeżeli dobrze pamiętam, tak właśnie nazywały się w karcie), to był mój absolutny hit! Podane z intensywnym sosem grzybowym, były tak dobre, że zamawiałem je dwa dni z rzędu. Rewelacja! Obsługa, przez trzy kolacje obsługiwały nas trzy różne osoby. Chciałbym szczególnie wyróżnić kelnera z czarnymi włosami i brodą, bardzo pozytywna energia, świetne podejście do gościa! Polecił partnerce wątróbkę i z tego co mówiła, rzeczywiście była bardzo smaczna. Jedyne ale, które bym miał, to... W piątkowy wieczór (22/08/25) dostałem na prawdę wyrazistego Aperola, który był taki jak być powinnien, a zaś dzień później smakował zupełnie inaczej, jakby miał inne proporcje? I nawet kolor był mniej "aperolowy". Reasumując... Jedzenie bardzo dobre, lokalizacja świetna, klimat zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam!”
“Fantastyczne miejsce . Lokal w stylu retro przyjemny i relaksujący. Jedzeni bardzo dobre . A profesjonalna obsługa kelnerska przesympatycznej pani Karoliny dopełniła do końca pozytywne wrażenie. Polecam”
“Regularnie korzystamy z usług tego salonu. Pies jest zawsze ostrzyżony na medal. Nie zauważyłam, żeby kiedykolwiek był straumatyzowany. Pani doradza, jest otwarta na dyskusję, nigdy nie miałam jakiegokolwiek problemu z uzyskaniem oczekiwanego efektu. Zwierzęta są jej drogie - mój pies na jej widok radośnie merda ogonem. Polecam.”
“Immer wenn wir in der Stadt sind,gehen wir dort essen. Dort gibt's richtig polnische Hausmannskost. Es ist jeden zu empfehlen der die polnische Küche mag oder testen will. Preise sind völlig in Ordnung. Das Hotel und die Zimmer haben wir bis jetzt noch nicht getestet. Zawsze, gdy jesteśmy w mieście, jemy tam. Serwują autentyczną polską kuchnię domową. Polecamy każdemu, kto lubi polską kuchnię lub chce jej spróbować. Ceny są w pełni rozsądne. Nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować hotelu ani pokoi.”
“Byłam w tym hotelu prawie rok temu, trafiliśmy tam spontanicznie z trasy. Mąż niespodziewanie źle się poczuł i musieli odpocząć szybciej niż mieliśmy zaplanowane. W środku nocy dzwonilam do recepcji Pani byla bardzo miła i zrobiła wszystko aby nas ulokować (2 dorosłych + 3 dzieci). Nawet dostawiła nam łóżeczko dla najmłodszego dziecka aby było wygodnie. Pani czekala na nas, przyjęła nas bardzo miło. Pokój duży czysty, łóżka wygodne łazienka duża i wszystko czyste. Śniadanie bylo bardzo smaczne, każdy znalazł coś dla siebie Polecam serdecznie. My tam wrócimy przy kolejnej podróży.”
“Nie mogło być lepiej. Bardzo kompetentny i skuteczny”
“Naprawde warto!!! Raz sprubujesz i pszestaniesz szukać innego Barbera!!! Polecam!!!”
“Brwi i rzęsy wyglądają perfekcyjnie, wszystko było zrobione z najwyższą starannością! Laminacja nadała im idealny kształt i piękny kolor. Na pewno wrócę!”
“Profesjonalna i bardzo miła obsługa! Do tego indywidualne podejście do klienta i zadowolenie z zabiegu w 100%! Polecam jako już na pewno stała klientka :).”