Przegląd katalogu
- 69 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 69 wyników
Przeglądaj salon piękności w Słubicu, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 69 wyników w Słubicu, Lubuskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 8,287 opinii i ocen.
“Super robota i perfekcyjnie wykonane i znakomicie trafiony kolor.”
“Świetny masażysta! Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i indywidualne podejście do klienta. Masaż bardzo skuteczny, a jednocześnie relaksujący. Przyjemna atmosfera i pełen komfort podczas wizyty. Po zabiegu czuć wyraźną ulgę i rozluźnienie. Zdecydowanie polecam!”
“Moja opinia Dotyczy Usługi przedłużania paznokci w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonała Pani Klaudia. To niesamowicie zdolna dziewczyna, miła, dokładna i przede wszystkim profesjonalna. Bardzo dobrze zrobiła mi paznokcie, byłam pierwszy raz i już wiem że będę jej stałą klientką :)”
“Byłam pierwszy raz i Jestem zadowolona. Na pewno wrócę ponownie . Widać że pani ma pojęcie o tym co robi. ☺️”
“Z całego serca polecam ten salon fryzjerski! Indywidualne podejście do klienta sprawia, że czujesz się tutaj naprawdę wyjątkowo. Pani Malwina wykazała się ogromną cierpliwością, dokładnie słuchając potrzeb i oczekiwań, a profesjonalizm w każdym aspekcie usługi budzi podziw. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz!”
“Praca wykonana na wysokim poziomie. Dokładnie i i pięknie . Wychodzę z salonu zadowolona . Poza tym panuje tam bardzo przyjazna atmosfera i jest miła obsługa dzięki której chce się wracać w to miejsce .”
“Profesjonalna obsługa i duży wybór produktów. Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce! Dziewczyna, która mnie obcinała, była miła, sympatyczna i zrobiła fryzurę dokładnie tak, jak chciałem. Super klimat, a dodatkowo jest tam chłopak, który pilnuje poziomu pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i naprawdę pozytywnie mnie to zaskoczyło. Byłem pierwszy raz i od razu pod wrażeniem. Brawo, tak trzymać! Na pewno jeszcze wrócę. Pozdrawiam chłopak od napiwku”
“Bardzo polecam salon fryzjerski Beaty Hall. Usługi na wysokim poziomie. Włosy po farbowaniu i strzyżeniu są miękkie i świetnie się układają. Wyglądają na zadbane i zdrowe. Viktoria to najlepsza fryzjerka na świecie i z włosami robi cuda!!!. Przemiła obsługa, pełen komfort i relaks, aż chce się tam przebywać ❤️”
“Za każdym razem wracam z przyjemnością. Obsługa przesympatyczna. Po zabiegach człowiek nie zostaje sam sobie. Zabiegi dobierane są indywidualnie co daje lepsze efekty w zależności od potrzeb. Pani Ola dokładnie opowiada co będzie robić i jakie efekty daje konkretny zabieg. Otacza opieką od początku do końca, a rady nieocenione, bo trafione w punkt. Szczerze, to brakuje tych cotygodniowych spotkań. Ale kto wie może niedługo znów tam zawitam. W końcu, to jeszcze nie koniec mojej metamorfozy. Polecam z całego ❤️”
“Fachowe podejście do klienta oraz miła obsługa . Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia. Włosy są równo obcięte i bardzo dobrze układają się po myciu .”
“Profesjonalny salon z miłą obsługą i życzliwym podejściem”
“Miałam okazję być w restauracji Baranowski.... Super miejsce na romantyczne spotkanie . Czy spokojny obiad w kręgu rodziny. Miła obsługa. Jedzenie pierwsza klasa ! Jedynie przystawka zupełnie nie trafiona. Bez smaku choć wyglądała obłędnie. Reszta to był prawdziwy majstersztyk!”
“To nie pierwszy raz, kiedy strzygę moje włosy, wszystko jest na najwyższym poziomie, fryzjer Nikita i Mustafa są bardzo mili, obsługa jest bardzo miła, stale oferują coś do picia, fryzjer wszystkiego słucha, potrafi doradzić, która fryzura będzie odpowiednia, wszystko bardzo mi się podoba, to najlepszy sklep berberyjski w Słubicach, polecam wszystkim”
“Ich war im Denise Beauty House für eine Massage und bin absolut begeistert! Die Atmosphäre war sehr angenehm und entspannend – man fühlt sich sofort wohl. Die Massage war professionell, wohltuend und genau auf meine Bedürfnisse abgestimmt. Man merkt, dass hier mit viel Erfahrung und Liebe zum Detail gearbeitet wird. Auch der Service war top: freundlich, zuvorkommend und absolut professionell. Besonders erwähnen möchte ich Denise selbst – sie ist eine tolle Chefin, die sich immer Zeit für ihre Kundinnen und Kunden nimmt und eine unglaublich herzliche Art hat. Ich kann Denise Beauty House nur weiterempfehlen und freue mich schon auf meinen nächsten Besuch! _____________________________________________________________ Byłam w Denise Beauty House na masażu i jestem absolutnie zachwycona! Atmosfera była bardzo przyjemna i relaksująca – od razu czułam się swobodnie. Masaż był profesjonalny, kojący i idealnie dopasowany do moich potrzeb. Widać, że pracuje się tu z dużym doświadczeniem i dbałością o szczegóły. Obsługa również była na najwyższym poziomie: uprzejma, pomocna i bardzo profesjonalna. Szczególnie chcę wspomnieć o samej Denise – to wspaniała szefowa, która zawsze znajduje czas dla swoich klientów i ma niezwykle serdeczne podejście. Z całego serca polecam Denise Beauty House i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!”
“Masaż balijski najlepszy jaki miałam. Chodzę regularnie i za każdym razem jestem zachwycona. Ręce Pań działają cuda. Polecam”
“Polecam, niesamowite fryzury które przetrwają cala noc”
“Bardzo czysty i przyjemny salon. Czysty program dobrego samopoczucia. Jest miło, spokojnie i przyjemnie. Tutaj zawsze mogę się ładnie wyłączyć.”
“Pelen profesjonalizm :) jako stały klient od 8 lat polecam z czystym sumieniem”
“10/10 od lat chodzę tylko do Pani Gosi polecam każdemu”
“Hotel fajny na przerwę w podróży, ceny ok, obsługa miła, w pokojach czysto schludnie, śniadanka ok ale to najsłabszy element. Polecam”
“Zawsze wychodzę zadowolona, dziewczyny robią świetną robotę! Pazurki są zawsze przepiękne i wychodzą lepiej niż ze zdjęć do inspiracji”
“Dziękuję za idealną fryzurę. Do zobaczenia wkrótce.”
“Dawno nie doswiadczylam tak profesjonalnego podejścia do klienta, od momentu wejścia do salonu fryzjerskiego czułam się w 100% zaopiekowana. Pan Tomek jest niesamowicie utalentowany i ma niesamowite poczucie estetyki. Będę z czystym sumieniem polecała dalej. Bonia”
“Cała nasza rodzina chodzi do salonu do Pani Lary na strzyżenie. Jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni – profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. Polecamy z całego serca!”
“Profesjonalizm i serdeczna, ciepla atmosfera. Polecam z calego serca!!!”
“Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Salon przytulny i bardzo elegancki. Polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona brewki od pani Ksenii wyglądają super ❤️”