Proszę zaktualizować godziny otwarcia, specjalne przyjechaliśmy w piątek około godziny 18:30 i zostaliśmy na miejscu poinformowani, że kuchnia już zamknięta i nie wydają jedzenia. Na wizytówce godzina otwarcia do 20. Nie polecam strata czasu.
Opinie
-
Jakub Kilichowski ★☆☆☆☆
-
P R ★★★★★
Smaczne dania,porcje odpowiednie do konsumpcji i ładnie podane
-
Bartosz Dolinkiewicz ★★★★★
Bardzo mila obsluga. Fajne, normalne ceny za dosc spory obiad (75 zl za kotlet w plackach ziemniaczanych i schabowy z jajkiem). Wewnatrz spoko. Ogrodek nieco skromny. Samo jedzenie spoko.
-
Robert K ★★★★★
Bardzo dobra kuchnia. Polecam schabowy w plackach ziemniaczanych w sosie grzybowym do tego piwo Kozłowski i za całość tylko 50 zł ( mega wyżerka za stosunkowo niewielkie pieniądze), próbowałem też schabowy z kością i powróciłem dzisiaj i spróbowałem rosół. Sala ma 5 stolików po 5 osób, we wtorek i w niedzielę w porze obiadowej dużo klientów, więc restauracja jest popularna wśród miejscowych jak i turystów przejeżdżających przez Strzelce. Ogródek na zewnątrz, lokal klimatyzowany. Zamówienie otrzymałem w 15 minut. Dwa małe schodki jako utrudnienie dla osób na wózkach inwalidzkich, ale jest miejsce. Łazienka czysta, zadbana i ładnie wystrojona. Ogólnie jak na małą restaurację w 10 tys. mieście oceniam bardzo dobrze.
-
Aga K. ★★★★☆
Miejsce z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja i ładny lokal. Jedzenie smaczne, ładnie podane, ale raczej jak domowe/barowe, a nie restauracyjne. Devolay spieczony na zewnątrz, w środku niedociągnięty. Sałatka wołała o sos lub oliwę. Ceny umiarkowane, myślę,że adekwatne.
-
Dorota Kujawska-Przybył ★★★★★
Dobra lokalizacja, przy samym rynku. Z miejscem parkingowym nie było problemu. Jedzenie podane szybko. Zupa krem z pomidorów oraz filet z kurczaka bardzo dobry. Polecam serdecznie.
-
Michał Surma ★★★★★
Jesteśmy świeżo po zorganizowanej uroczystości urodzinowej. Jedzenie? Starannie przygotowane, estetyczne - przede wszystkim - bardzo smaczne, duża elastyczność w doborze menu. Goście zwrócili uwagę na kameralny klimat Restauracji oraz przesympatyczną i profesjonalną obsługę. Organizacja na najwyższym poziomie. Następnego dnia odebraliśmy uprzednio przygotowane, hermetycznie zapakowane potrawy. Impreza trwała osiem godzin, co chyba mówi samo za siebie. Jubilatka i goście byli zachwyceni. Dziękujemy
-
Agata Kozielec ★★★☆☆
Zamawialiśmy dwa dania dnia i dwa razy pierogi. Akurat byla karkówka w sosie i niestety mięso twarde, gumowate, kiepsko to danie wyszło. Zupa pieczarkowa jakby doprawiona maggi. Te dania tak na 3/4 gwiazdki mogły by przejść, ale pierogi to był dramat. Nasza wina, że nie dopytywaliśmy, że to kupne, nie robione w restauracji, ale już pomijając to, polane były ogromną ilością oleju ze spaloną, wręcz czarną cebulą. Żadna to okrasa, tylko dobiło to danie. Pani za barem wyczuła w naszym zachowaniu, że jesteśmy niezadowoleni i zaproponowała wymianę. Zwróciliśmy pierogi, ale z wymiany już nie skorzystaliśmy z braku czasu. Dlatego za obsługę daję maksa. Ale posmak spalonej, gorzkiej cebuli długo mi się będzie kojarzył z tym miejscem niestety.
-
Natalia Kwiecińska ★★★☆☆
Lokal w bardzo dobrej lokalizacji to napewno,przy samym rynku... Ogródek zewnętrzny.. Pani z obsługi "uczę się " miła , uśmiechnięta ☺️. Jeśli chodzi o zamówienie, (filet grilowany z mozarella i pomidorami,frytki,mix sałat )prosząc zestaw bez frytek, nie dołożono dodatkowej sałaty jak była mowa,zabrakło też mozarelli. Porcje małe,więc ktoś z większym apetytem będzie miał niedosyt.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Na Ludowej?
Na Ludowej znajduje się przy Ludowa 9, 66-500 Strzelce Krajeńskie, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Na Ludowej?
Można skontaktować się z Na Ludowej pod numerem +48 500 611 633
Jak można dotrzeć do Na Ludowej?
Do Na Ludowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku