Przegląd katalogu
- 169 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 169 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Słubicu, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 169 wyników w Słubicu, Lubuskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 73,098 opinii i ocen.
“Netto plus mała cukiernia, mięsny i salonik prasowy. Duży parking”
“Stacja naprawdę super. Hot dogi pyszne i świeże. Obsługa na poziomie. Czysto i schludnie. Tankuje tylko na tej stacji. Pozdrawiam”
“Bardzo miła obsługa a dla mnie jest to bardzo blisko i za chwileczkę tam będę pozdrawiam”
“Było bardzo smaczne, a co najważniejsze bardzo dobry i przyjazny był sprzedawca! Kiedy kiedyś przejeżdżam obok, na pewno kupię jeszcze parę kurczaków z grilla !!! Polecam wszystkim !!!”
“Miła obsługa szczególnie na kasie duży wybór towaru”
“Po raz kolejny w Polsce (Słubice). Na pewno warto odwiedzić cukiernię Oliwia. Ludzie są tu przyjaźni. Lody czekoladowe i ciasto bardzo smaczne. Jest też menu z innymi daniami. Na pewno zrobimy sobie tu ponownie przerwę. Zalecony. Łatwy do znalezienia po wpisaniu go na mapie OSM. 1+”
“Essen wir schnell serviert. Essen schmeckt fantastisch. Um schnell auf dem Markt etwas günstiges, leckeres zu essen super. Ist nun mal kein Restaurant in dem Sinne. Bei jedem Besuch auf dem Markt bin ich hier Gast. Lecker!”
“Super mila obsluga przez młodych ludzi sklep dobrze zatowarowany”
“Pracownik stacji był bardzo pomocny w rozwiązaniu mojego problemu podczas podróży. Mogłem na stacji zaczekać na pomoc. Bardzo dziękuję za kawe.”
“Porządne porcje, bardzo dobre jedzenie. Super ceny, wątpię, że jeszcze gdzieś można zjeść tak pyszne jedzenie w takiej ilości za taką cenę. Pozdrawiam!”
“Niesamowicie miła i uprzejma obsługa ❤️ Kawa jest pyszna”
“Fajne miejsce duze porcje obsługa tez super . Ceny przystępne polecan”
“Pani Sandra to najlepsza pracownica w tej żabce, zawsze uśmiechnięta i uczciwa. Polecam :3”
“Wszystko jest niesamowicie smaczne. Dziękuję”
“Mega, uwielbiam tego dostawcę! Jak się jednego dnia orientuję, że nie mam kaszki, to następnego dzieci wcinają już świeżą na kolację. Nie ryzykuję i nie szukam gdzie indziej, super kontakt i niezawodność.”
“Miła obsługa, spory wybór. Polecam :)”
“Zjedliśmy wyśmienity posiłek: kurki w sosie śmietanowym, stek wieprzowy, ziemniaki i sałatkę.”
“Panie są bardzo miłe, doradzą jak trzeba.Czuć, że praca tam sprawia im przyjemność i że są zgranym zespołem.”
“Ciekawy kebab. Jadłem pół na pół i o ile wołowina wygląda jak kula, a kurczak jak własnej roboty, to w smaku jest dokładnie odwrotnie. Kula może być kraftem i jest super przyprawiona, a kurczak niestety mdły i się nie wyróżnia. Na pewno fajne jest iż mamy spory wybór pieczyw, kebab, bułka, pita, pizza turecka, durum, więc jest wszystko kto co lubi. Sosy są dziwne bo najpierw smarują gęstymi w miseczkach obok warzyw, a potem zalewają z butelek, więc mix jest konkretny ale akceptowalny. Generalnie kebab dobry i na pewno można zjeść. Wersja XXL jest naprawdę spora bo 350g miecha to modliłem się nad ostatnim kęsem i wmawiałem sobie że dzieci w Afryce głodują.”
“Dobrze, ze nie czytalam opinii zanim weszlismy do Restauracji bo bym moze nie weszla. My bylismy ze wszystkiego zadowoleni (no, syn moze zna inny smak pierogow z serem i troche wybrzydzal i truskawki z kompotu tez go zaskoczyly) ale my, dorosli, bardzo chwalilismy nasz obiad. Zemniaczki z koperkiem, mielony dobrze doprawiony a pani zaproponowala mi sos na ziemniaki - moj ulubiony pieczarkowy a w nim byly cale pieczareczki. surowki byly swieze, do wyboru kilka roznych, mozna sobie nakladac co i ile sie chce (ogranicza tylko wielkosc miseczki). porcja tak duza, ze ciezko bylo wszystko zjesc.”
“Kiedy tam jesteśmy, prawie zawsze kupujemy kilka smakołyków! Dobra jakość i ceny! A przede wszystkim podoba mi się kreatywność piekarzy! Ciasta z pestkami słonecznika itp! Coś, czego rzadko lub prawie nigdy nie mamy w Niemczech. A każdy, kto uważa, że 2 euro to za dużo jak na naleśnik dwa razy większy niż w Niemczech, moim zdaniem nie ma o tym zielonego pojęcia! Widać, że praca jest nadal wykonywana ręcznie i że mrożonki nie są sprzedawane! Jaka cena 2,50–3 euro za kruche ciasteczka i co. Usprawiedliwiony! A 13–15 EUR za 1 kg ciasta/tarty to zupełnie w porządku!”
“Będę pierwsza :D Zdecydowanie polecam wszystkim wynajem sali na wszelkiej maści imprezy okolicznościowe. W zeszłym roku urządzaliśmy tam wesele. Wszystko musiało być załatwiane na szybko, po tym jak miesiąc przed imprezą poprzednia sala się na nas kompletnie wypięła. Z właścicielką wszystko zostało dogadane szybko i bezproblemowo. Jedzenie było pyszne (wszyscy goście zachwalali) i w ogromnej ilości (Jak Pani Ela mówi, że wystarczy dla wszystkich to polecam jej posłuchać :D) Tym co zostało obczęstowaliśmy wszystkich gości i jeszcze dla nas na parę dni zostało. Obsługa miła, na miejscu dostępny zestaw odtwarzający muzykę, salę przystrajaliśmy z pomocą Pani pracującej na miejscu, którą serdecznie pozdrawiam. A wszystko to w przystępnej cenie. Mieliśmy do dyspozycji również niewielki parking z tyłu za restauracją, co w sobotę tuż przy bazarze jest rzeczą nieocenioną ”