Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 33% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj myjnia samochodowa w Słubicu, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Słubicu, Lubuskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 4,025 opinii i ocen.
“Oddawałem mocno zabrudzone fotele do prania,fotele zostały bardzo ładnie doprane,cena była niższa niż się spodziewałem i właściciel bardzo miły.”
“Super robota, auto jak nowe miła obsługa szybka i Porządna robota gorąco polecam”
“Miły młody człowiek, myjnia super, gratisy w cenie, i sama cena atrakcyjna, myślałem , że na granicy będzie drożej niż w WLKP, a tu bardzo miła niespodzianka, i do tego gratisy, polecam”
“Myjnia godna polecenia pan z myjki wie co robi nie trzeba chodzić i pokazywać palcem widać że nierobi tego od dziś. A i cena normalna 160 zł za zestaw polecam i na pewno wrócę.”
“Z czystym sumieniem polecam tę myjnię! Od 5-6 lat zostawiam tutaj swoje auta (łącznie już chyba z 5 różnych) i zawsze jestem zadowolona. Samochód odbieram czysty, zadbany i pachnący – zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Obsługa zawsze uprzejma, wszystko robione dokładnie i z dbałością o szczegóły. Widzę, że pojawiają się tu jakieś negatywne opinie – szczerze mówiąc, kompletnie ich nie rozumiem. Nigdy nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie – wracam regularnie, bo wiem, że mogę im w 100% zaufać. Dla mnie najlepsza myjnia w okolicy!”
“Dyzy darmowy parking,nawet w godzinach nocnych sa wolne miejsca,miła obsługa,smaczne jedzenie choć ostatnio ceny wzrosly”
“Może i dłużej trwa mycie jak na innych myjniach ale za to efekt pierwsza klasa już dawno widziałem żeby auto tak długo utrzymywało swój połysk warto zajechać chłopy robią dobrą robotę”
“Jestem zadowolony. Miałem awarie auta i 500 km do domu. Zostałem przyjęty bez kolejki, a mój samochód naprawiony . Cena usługi była spora, ale faktem jest , ze Zostałem obsłużony jak gość honorowy.”
“Pyszna kawka miła obsługa Panj Sylwii i Pani Małgosi cała ekipa pracująca super”
“Nie wiem skąd się biorą te mniej pozytywne opinie. Według mnie stacja spełnia wszelkie możliwe standardy aby klient był zadowolony. Czysto, sprzedawcy bardzo uprzejmie podchodzą do każdego klienta. Możesz tu napić się pysznej kawy, choć nie tylko, ale i w miarę możliwości coś przekąsić. Polecam. Ceny paliw na dobrym poziomie.”
“Stacja naprawdę super. Hot dogi pyszne i świeże. Obsługa na poziomie. Czysto i schludnie. Tankuje tylko na tej stacji. Pozdrawiam”