Przegląd katalogu
- 161 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 40% Ze zdjęciami
Znaleziono 161 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Żarych, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 161 wyników w Żarych, Lubuskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 46,056 opinii i ocen.
“Byłem dwa razy, dobre jedzenie w dobrej cenie, obsługa bez zastrzeżeń, polecam.”
“Super był towar orenżadki w proszku kupiłem ich 10”
“Kebab jest bardzo dobry zawsze jak na obiad kebab to idealnie pasuje. Obsługa bardzo miła jak dla mnie powinno być takich budek więcej. Jedzenie pychotka sosy i mięso ideolo. Nic dodać nic ująć 5 zasłużone”
“Przystępne ceny paliwa. Miła obsługa oraz super kawa...... Polecam”
“Pyszne i świeże jedzenie! Wszystko jest świetnie doprawione, domowe! Mięsa, surówki zawsze świeże. Będę zaglądał do Was regularnie :)”
“W smaku dobry, cena adekwatna. Pomimo spóźnienia dostałem gratis którego się nie spodziewałem. Warte ceny, polecam”
“Miłą obsługa. Wszystko w najlepszym porządku.”
“Najlepsza obsługa w mieście. Chleb też najsmaczniejszy.”
“Miła obsługa nie to co w Mirostowicach Dolnych szczególnie na kasie.. mocne pięć gwiazdek.. ;)bardzo miła pani na dziale mięsnym..”
“3 lata mi zajelo by zbalezc odpowiedni chleb dla mnie i mojej corki, tak aby nie kupowac 2 roznych, a potem czesc wyrzucac. Chleb razowy Piekarnia Kurcewicz rewelacja. Kupuje w Dino tylko ten i zaden inny. Krótki dobry skład bez zadnych konserwantow. Polecam”
“Przepyszna zupa pieczarkowa, pierogi i naleśniki...talerze puste...obsługa bardzo cierpliwa, nawet przy tak wydziwiających dzieciach...ruskie tak, ale z tym a nie tym :)....polecam na talerzu prawda a nie jak to się zdarza kombinacja alpejska...”
“Jedzenie bardzo smaczne, robione przed zamówieniem, więc czas oczekiwania troszkę dluższy, ale jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, frytki mięciutkie. Wziąłem Szwajcara - w środku pięknie wypływał żółty ser. Kotlet był dokładnie tak jak go oczekiwałem. Bardzo polecam. Są też miejsca na zewnątrz, w cieniu, obok scena. I ceny! Bardzo atrakcyjne.”
“Jednym zdaniem - extra. Porcje duże. Gulasz pyszny - w połączeniu z plackiem wręcz wyborny. Pierogi delikatne i wypełnione na maxa bdb farszem. Maluteńki minusik za lekko przepaloną cebulkę na pierogach. Poza tym super smak. Pani przyjmująca zamówienie telefoniczne bezpośrednia i wesoła. Polecam ten lokal , bo naprawdę smacznie można zjeść.”
“Organizacja naszego wesela w restauracji Cliff to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy! Wszystko było dopięte na ostatni guzik – od samego początku czuliśmy się zaopiekowani, a cały zespół wykazał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jedzenie? Po prostu rewelacja! Było nie tylko przepyszne, ale też w ogromnych ilościach – nikt z gości nie wyszedł głodny, wręcz przeciwnie, wszyscy byli zachwyceni smakiem, różnorodnością i estetyką podania. Obsługa była fantastyczna – uprzejma, uśmiechnięta, pomocna na każdym kroku. Szczególne podziękowania należą się również Szefowi – za ciepło, profesjonalizm i wspaniałą kuchnię, którą będziemy wspominać jeszcze długo. Dziękujemy z całego serca za stworzenie dla nas tak wyjątkowego dnia. Restauracja Cliff to miejsce z duszą – polecamy z całego serca każdemu, kto marzy o pięknym i smacznym przyjęciu!”
“Bekon de Lux wymiata. Smacznie, ale w Didimie smaczniej. Bardzo dobra jakość w stosunku do tej ceny. Młoda kelnerka/kuchnia nie ogarnęli i zapomnieli o naszym zamówieniu. Polecam starszą Panią kelnerkę - nigdy nie było problemów i zawsze z uśmiechem na twarzy.”
“Miła obsluga, Panie z żabki przyjazne, da się pogadać i pożartować w miły sposób. Najlepsza żabka w Żarach”
“Trafiliśmy do Didim trochę z ciekawości, a trochę z głodu — i to był strzał w dziesiątkę! Tantanmen ramen? Jakby ktoś wlał szczęście do miski. Pizza Margherita – klasyk, ale z takim smakiem, że Włosi by przyklasnęli. Bułeczki Bao z szarpaną wołowiną? Małe poduszeczki radości. A ten smash burger double cheese sauce… no sztos totalny, człowiek aż się zastanawia, czemu jeszcze nie mieszka nad tą restauracją. Lokal? Klimat jak trzeba – ładnie, ciepło, ale bez zadęcia. Muzyka taka, że noga sama chodzi, ale nie zagłusza rozmów o tym, jak dobre jest to, co właśnie jesz. Generalnie: jedzenie top, atmosfera top, obsługa super. Jeśli nie byłeś, to serio – nadrabiaj.”
“Bardzo dobre jedzenie, sezonowe menu, idealne miejsce na uroczysty obiad z rodziną. Obsługa fantastyczna, miejsce godne polecenia :) Klasa!”
“Zawsze jestem dobrze obsłużony, wszystko jest co potrzeba, nic do dodania”
“Wspaniały sklep , dużo atrakcyjnych artykułów, potrzebnych w domu , i nie tylko . Wędliny bardzo smaczne , mięso zawsze świeże i obsługa na dziale mięsnym perfekcyjna. Cały personel sklepu, zawsze bardzo pomocny . Za co bardzo dziękuję, i jestem bardzo wdzięczna. Zakupy u Was to czysta przyjemność. Są też artykuły dla zwierząt, mam tu na myśli konkretne, żwirek dla kota. Nie wiem, czy tylko ja ostatnio trafiam , na jakiś taki niespecjalny , bo jest w nim więcej miału , jest sproszkowany pylący……. Nie wiem może to jakiś gorsza partia żwirku , czy inny dostawca , nie wiem. Wcześniej żwirek 5 l w niebieskim opakowaniu , był rewelacyjny, były w nim same granulki i super się zbrylał czy to zwykły, czy lawendowy…… Ze swej strony , proszę aby zgłosić dostawcy , że jakość ich żwirku , diametralnie się pogorszyła. Za co z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Cały Personel i do zobaczenia na zakupach.”
“Fajna knajpka w samym centrum Żar, gdzie można zjeść smaczne sushi i inne orientalne dania. Co prawda do tego słynnego sushi na dowóz nie mają podjazdu, ale muszę pochwalić ichniejsze zupy i dania z kurczakiem. Zamawiając te dwie pozycje, ledwo wstałam od stołu - porcje są naprawdę konkretne. Ciekawą opcją jest także espresso w połączeniu z gorzkim tonikiem. Ceny nieco wysokie, ale to już norma w dzisiejszych czasach (nie ma się co dziwić, wszystko kosztuje). Chętnie wrócę, chociażby na zupę.”
“Miejsce odkryte dość późno... Szkoda, że tak późno. W liceum jakimś przypadkiem tam trafiłem i wrażenia nie zrobiło... Wiadomo Zakopiańska, itd. itp. Człowiek jednak młody i głupi... Chodziłem na bilarda do Maxa bo nie znałem innej opcji. Teraz wybór jest prosty - Skarpa! Miła obsługa i luźna atmosfera. Stoły ustawione tak że da się pograć i nie obijać o innych graczy. Na tłok nigdy nie trafiłem :) wiem że grają tam turnieje i wtedy może być więcej ludzi. Generalnie polecam. Jak na bilard w Żarach to tylko tam!”
“Czysto od samego wejścia do sklepu,dobrze wyeksponowany towar,świerze pieczywo i warzywa Miły personel,nikt nie wywraca oczami o coś zapytany,pozytywnie nawet na tle innych sklepów tej sieci”
“Czysto, schludnie, miła obsługa i duża dostępność towaru. Na plus ciepłe pieczywo w dużej ilości, do kupienia z samego rana. W sklepie mało ludzi, szybka reakcja i otwarcie kolejnych kas w razie potrzeby.”
“Produkty robione z Pasją. Firma rodzinna z tradycjami. Popierajmy ... A na Lotników serwują Mega wypas Kawę w dobrej cenie”
“Super obiad. Bardzo smaczne pierogi ruskie.”
“Bardzo miła obsługa, jedyna żabka w Żarach z pełnym asortymentem. Dosłownie jest wszystko dostępne. Wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni.”